Dünya Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (TRT1)

TRT 1’in yazlık dizilerinden bir tanesi olacak olan Dünya Hali dizisi şimdiden izleyiciler de büyük bir merak uyandırdı. Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Dünya hali dizisi çok kısa bir süre sonra TRT 1 kanalında yayın hayatına başlayacaktır. TRT 1’in gözde dizilerinden bir tanesi olması beklenen Dünya Hali dizisinin oyuncularından detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.

Dünya Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu

-Caner Şahin

Caner Şahin

Dünya Hali Dizisi Caner ŞahinDünya hali dizisinde önemli bir rolü sahiplenecek olan Caner Şahin, 1992 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. 2016 yılından bu yana oyunculuk ile ilgilenmektedir. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi makine mühendisliği bölümünde okurken bölümü bırakıp Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümüne geçiş yapmıştır. Daha önce Nefes Nefese, Kuzgun, Seni Çok Bekledim, Babam ve Ailesi, Tutsak gibi dizi ve filmlerde boy göstermiştir. TRT1’in yazlık dizilerinden bir tanesi olan Dünya Hali dizisinde ise başrol oyuncusu olarak yer alması beklenmektedir.

Bu konumuzda da sizlere Dünya Hali dizisindeki oyuncularımızdan bahsetmek istedik. Sizlerin de Dünya Hali dizisi ve Dünya Hali dizisindeki oyuncularımız hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi beklemekteyiz.

Etiketler