Dudullu Postası Dizisi Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor? Kanal D

Bu konumuz Dudullu Postası Dizisi Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor? Kanal D dizisi hakkında olacak. Dudullu Postası Dizisi Bitti mi neden yok yayınlanmıyor merak edildi. Kanal D de perşembe akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümleri olacak mı yoksa yayın akışından neden çıkarıldı neden ekrana gelmedi detayları paylaşalım.

Dudullu Postası Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok?

Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği Dudullu Postası, oyuncu kadrosu ve konusuyla herkesin dikkatini çekmişti. Dudullu Postası isimli dizinin yönetmen koltuğunda Onur Ünlü yer alıyor. Dudullu Postası oyuncuları ise Erkan Can, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Güven Kıraç gibi isimlerden oluşuyor.  Dudullu Postası perşembe akşamı Kanal D de yayınlanıyordu. Ancak dizinin yeni bölümleri yayın akışından çıkarıldı. Çünkü çok düşük reytingler aldı. Bu düşük reytinglerle yola devam etmesine imkan görünmüyordu.

Kanal D Dudullu Postası Neden Yok final mi olduDudullu Postası Dizisi Düşük Reytingler alınca kaldırıldı

Dudullu Postası’nın akıbeti belli değil. Şimdilik yayın akışından çıkarılan dizinin yeniden yayınlanıp ekrana gelmesi beklenmiyor. Blu tv de ciddi bir izlenme oranı yakalasa bile Tv ekranı için oldukça basit bir dizi geldi izleyenlere ve kimse itibar etmedi. Bu nedenle Kanal D yayın aşığından çıkardı. Yeni dizi haberleri için tıklayın >> Dizi Haberleri

Dudullu Postası Dizisinin reytingleri Kanal D

Dudullu Postası Dizisi Bitti mi Neden Yok Yayınlanmıyor? Kanal D reytinglerine bakacak olursak daha iyi anlarız. Dizinin neden yayından kaldırıldığına şu sonuçlara bakınca daha iyi anlayabiliriz. Dudullu Postası Dizisi Bitti mi Neden Yok Kanal D

Dudullu postası rating alamayınca Hayat tamircisi programı o saatte yayınlanacak. Reytingleri düşük olunca böyle bir değişikliğe gitti Kanal D. İnternet dizilerinin tv de tekrarları rating alamıyor. Bu nedenle Hayat Tamircisi Programı Başvuru daha çok ilgi görecek gibi görünüyor.

Etiketler