Dudullu Postası Dizi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri

28.03.2020
628

Kanal D ekranlarında 2 Nisan 2020 perşembe akşamından itibaren yepyeni bir dizi başlıyor. Dudullu postası isimli yeni dizinin oyuncu kadrosunu diziye daha sonra katılan oyuncuları burada sizlere detaylıca yazacağız. Ayrıca Dudullu postası dizisinin konusunu özetini hikayesini konuk oyuncularının da burada sizlerle paylaşacağız.

Dudullu Postası Dizi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri

Kanal D’nin yeni dizisi 2 Nisan Perşembe akşamı ilk bölümü ile ekrana gelmeye başlayacak. Dudullu Postası nasıl bir dizi olacak hangi oyuncular dizide yer alacak oldukça merak ediliyor. Dudullu Postası tv sektörünün en zorlandığı dönemde başladı. Ülkemizde ve dünyada görülen koronavirüs salgını nedeniyle dizilerin çekimleri dururken daha önce hazırlıklarını tamamlayan Dudullu Postası dizisi başlıyor Kanal D de..

Dudullu Postası Dizisi Oyuncu kadrosu

Güven Kıraç (Asım)

Erkan Can (Vasıf)

Taner Ölmez (Tayfur)

Hazar Ergüçlü (Melis)

Bülent Şakrak (Eyüp)

Ayda Aksel (Emine)

Ahmet Rıfat Şungar (Ersan)

Özgür Emre Yıldırım (Cem)

Aslı Bekiroğlu (Betül)

Gözde Çığacı (Gül)

Levent Tülek (Sebati)

Dudullu Postası dizisinin oyuncuları da çok merak ediliyor. Oyuncu kadrosunda; Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Erkan Can, Güven Kıraç, Aslı Bekiroğlu, Ayda Aksel, Bülent Şakrak, Özgür Emre Yıldırım, Levent Tülek ve Ahmet Rıfat Sungar gibi başarılı oyuncular yer alacak. Özellikle adı son dönemde magazin dünyasını sıkça meşgul eden Hazar Ergüçlü dizide en merak edilen oyuncuların başında geliyor.

Dudullu Postası Dizi OyuncularıDudullu Postası Dizisinin Bilgileri:

Dudullu Postası Dizisi aslında geçtiğimiz yıl yayınlanan bir komedi dizisi. Blu Tv de ekrana gelen Dudullu Postası çok sevilmişti. Önceden çekilmiş diziler tv kanallarında yayınlanması ve özellikle zor günler geçiren ülkemiz insanının biraz gülmesi için Blu tv ile anlaşan Kanal D Dudullu Postası Dizisini transfer etti ve dizi ilk bölümden itibaren ekrana gelmeye başlayacak.

Limon Film tarafından hazırlanan Dudullu Postası dizisi Kanal D de ilk bölümü 2 Nisan’da ekrana gelecek. Dudullu Postası dizisinin hikayesini Serkan Keskin senaryolaştırıp kaleme alırken dizinin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini ünlü yönetmen ve senarist Onur Ünlü yapıyor. Onur ünlü Hazar Ergüçlü’nün de sevgilisi aynı zamanda. Oyuncu kadrosunda çok ünlü isimler olduğu için kesin olarak izlenecek bir dizi olarak herkes görüyor. Aynı zamanda perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor dizilerinin yeni bölümleri yayınlanmayacak.Bu nedenle ilk bölümü 2 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’da ekrana gelecek olan Dudullu Postası oldukça merak edilecek bir dizi olarak görüyoruz.

Dudullu Postası Konusu Hikayesi Nedir? Ne Anlatıyor?

Dudullu Postası Serkan Yılmaz’ın Penguen dergisine hazırlamış olduğu karikatürlerden oluşuyor. Dudullu Postası oldukça sıradışı insanların biraraya gelmesiyle oluşmuş bir ekip. Dudullu Postası Dizisinde gazetecilik yapmak için emeğini esirgemeyen Asım, abisi tarafından ev hapsinde tutulan Melis, Melis’e deli gibi aşık Tayfur ve mahalledeki kafası kırık herkes Dudullu’da… Kendini gazeteci gören ve haber yaptığını düşünenlerin komik hikayelerini anlatıldığı gazetecilerin gazetesidir Dudullu Postası…

Oldukça seveceğinizi düşündüğümüz Dudullu Postası dizisi ilk bölümüyle 2 Nisan 2020 Perşembe akşamı Kanal D’de başlıyor. Dudullu Postası Dizi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri hakkında sizlerde merak ettiklerinizi aşağı yazın lütfen.

Dudullu Postası tanıtım fragmanı

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?