Doya Doya Moda Zenan Karataş Kimdir? Yeni Gelen Yarışmacı

Tv
28.04.2020
133

Bu konumuz Doya Doya Moda Zenan Karataş Kimdir? hakkında olacak. TV8 ekranlarında sevilerek izlenen moda yarışması doya doya moda yeni yarışmacıların dahil olması ile devam ediyor. Programa son katılan isim Zenan Karataş oldu. Doya doya moda yarışmasına yeni katılan Zenan Karataş kimdir daha önce herhangi bir dizide veya programda yer aldı mı detaylar konumuzda.

Zenan Karataş Kimdir doya doya modaDoya doya moda yarışması Zenan Karataş kimdir?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan doya doya moda yarışmasına yeni bir isim daha katıldı. Doya doya moda yarışmasına son bölümde gelen yarışmacı Zenan Karataş oldu. Son bölümde Sedanur Gümüş doya doya moda yarışmasında elenmişti. Sedanur Gümüş ayrıldıktan sonra yerine gelen Zenan Karataş hakkında kısa bilgiler sunalım.

Doya Doya Moda Zenan Karataş KimdirZenan Karataş kimdir?

Zenan Karataş büyük beden giyim işi ile uğraşan bir yarışmacıdır. Zenan Karataş 28 yaşında ve Isparta ilimizde doğmuş. Yarışmacılardan en çok Sündüz’ü beğendiğini belirten Zenan Karataş bir 65 boyunda ve 75 kilo ağırlığında. Zenan Karataş’ın bedeni 42 ve 44 arası. Uzun bir süredir giyim sektöründe yer alan Zenan Karataş iddialı bir şekilde doya doya moda yarışmasına dahil oldu.

Doya Doya Moda Zenan KarataşYarışmaya İstanbul Pendik’ten katılan Zenan Karataş baba mesleği olan tekstili devam ettiren bir sektörün içinde yer alıyor. Doya doya moda yarışmasına yeni gelen Zenan Karataş hakkında neler düşünüyorsunuz yarışmacıyı beğendiniz mi yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.