Doya Doya Moda Rümeysa Küçükislamoğlu Kimdir? Bilgileri

Doya Doya Moda yarışmasına 20 Temmuz pazartesi günü katılan Rümeysa Küçükislamoğlu kimdir hakkında detaylı bilgileri daha önce herhangi bir TV programında yer alıp almadığını, hangi okulları bitirdiğini hangi işle uğraştığını nerede oturduğunu nereli olduğunu kısacası tüm detayları sizlere bu sayfada sunacağız.Rümeysa Küçükislamoğlu kimdir Doya Doya Moda yeni yarışmacı

Doya Doya Moda Rümeysa Küçükislamoğlu Kimdir?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasına her hafta yeni yarışmacılar dahil olmaya devam ediyor. Yeni sezonu ile ekrana gelmeye başlayan moda yarışmasında Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez gibi ünlü isimler jüri üyeliği yaparken yarışmadan her hafta bir yarışmacı eleniyor yerine yeni bir isim dahil oluyor. Bu hafta yarışmaya katılan isim Rümeysa Küçükislamoğlu oldu.Rumeysa Kucukislamoglu Doya Doya Moda yarismacisi

Rümeysa Küçükislamoğlu Kimdir?

1996 tarihinde Rize’de doğan Rümeysa Küçükislamoğlu daha sonra İstanbul’a taşınmış ve şimdi bir çiğ köfte dükkanı işletiyor. 24 yaşında olan Rümeysa Küçükislamoğlu doya doya moda yarışmasına 20 Temmuz 2020 pazartesi günü katıldı. Yeni yarışmacı Rümeysa Küçükislamoğlu doya doya moda yarışmasının yeni sezonunda yarışmaya katıldı ve 44 beden giyindiğini ifade etti.

Rümeysa Küçükislamoğlu bakalım doya doya moda yarışmasında rakiplerine meydan okuyabilecek mi, şıklığı ile kombinleri ile adından söz ettirecek mi izleyip zamanla göreceğiz. Aslı Adıyaman doya doya moda yarışmasına veda edince Rümeysa Küçükislamoğlu onun yerine yarışmacı olarak geldi. Altın kolye için yarışacak olan Rümeysa Küçükislamoğlu aslen Karadenizli olmasına rağmen uzun yıllardır İstanbul’da yaşadığını söyledi.

Doya Doya Moda Rumeysa Kucukislamoglu KimdirRümeysa Küçükislamoğlu bir erkek çocuğa sahip 24 yaşında bir anne. Doya doya moda yarışmasında Rümeysa Küçükislamoğlu’nun en büyük emeli birinci olmak ve uzun süre programda kalmaya devam etmek. Çiğ köfte dükkanında uzun zaman geçirdiği için 44 beden olduğunu söyleyen Rümeysa Küçükislamoğlu boyu ve kilosu hakkında bilgi vermedi.

Rümeysa Küçükislamoğlu sosyal medya hesabı

Rümeysa Küçükislamoğlu doya doya moda yarışmasında olduğu kadar sosyal medyada da oldukça popüler biri olma yolunda ilerliyor. Instagram hesabında binlerce takipçisi olan Rümeysa Küçükislamoğlu bakalım doya doya moda yarışmasında iyi bir izleyici kitlesi bulabilecek mi? Sizlerde Rümeysa Küçükislamoğlu hakkında yorum ve görüşleriniz varsa lütfen aşağıya yazınız.

Etiketler