Doya Doya Moda Melika Aslan Kimdir? Bilgileri Nereli Yaşı

25.05.2020
129

25 Mayıs pazartesi günü Doya Doya Moda yarışmasına yeni bir yarışmacı dahil oldu. Tuğçe Kızıler’in cuma günü elenmesi sonrasında yerine gelen isim Melika Aslan oldu. Melika Aslan Kimdir? Doya Doya Moda Melika Aslan Bilgileri Nereli Yaşı boyu kilosu mesleği okuduğu okullar ne iş yapıyor evli mi çocuğu var mı gibi özel soruları da burada yanıtlamak için bu konuyu oluşturduk.

Doya Doya Moda Melika Aslan Kimdir?

Doya Doya Moda’da 25 Mayıs 2020 pazartesi günü yeni yarışmacı Melika Aslan oldu. Hafta içi her gün ekrana gelen TV8 ekranlarının en sevilen moda yarışması olan ve her hafta bir yarışmacının elenip diğerinin dahil olduğu program Doya Doya Moda’nın 25 mayıs pazartesi günü yayınlanan bölümünde yeni yarışmacı Melika Aslan yarışmaya giriş yaptı.Doya Doya Moda Melika Aslan Kimdir

Melika Aslan Kimdir? TV8’de sevilen moda yarışmasında yeni haftanın ilk yarışmacısı Melika Aslan kimdir hakkında kısa bilgiler verelim. Melika Aslan 30 yaşında ve İstanbul’da gayrimenkul danışmanlığı yapıyor. Melika Aslan, annesi İranlı babası Elazığlı olan yarışmacı. 1990 yılında doğan Melika Aslan Sündüz’ü, Su Baher’i ve Betül’ü daha çok sevdiğini ancak Doya Doya Moda’da bulunan bütün yarışmacılara pozitif şekilde yaklaşacağını söyledi.

Melika Aslan Kaç Yaşında Kaç Kilo Boyu ne kadar?

Yarışmada oldukça iddialı olduğunu belirten Melika Aslan 1.82 boyunda. Şaşırtıcı şekilde 100 kilo olan Melika Aslan, 44 beden giyiniyor. Doya Doya Moda’ya katılma nedeni olarak da bu platformun yeteneğini ve tarzını gösterebileceği en iyi platform olarak tanımlayan Doya Doya Moda yeni yarışmacısı Melika Aslan’ı siz nasıl buldunuz beğendiniz mi?Doya Doya Moda Melika Aslan bilgileri

DOYA DOYA MODA’DA 22 MAYIS KİM BİRİNCİ OLDU, KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda’nın geçen hafta final bölümünde 22 Mayıs cuma günü Su Baher, birincilik koltuğuna oturarak yarışmanın başından beri altıncı kolyesine ulaştı ve rakipleriyle arasındaki farkı korudu. Emel Başkan, Hanzade Nuh ve Tuğçe Kızıler’in girdiği eleme potasından çıkamayıp elenen isim ise Tuğçe Kızıler olmuştu. Tuğçe Kızıler elenince onun yerine 25 Mayıs pazartesi günü Melika Aslan Doya Doya Modaya dahil oldu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.