Doya Doya Moda Jüri Üyeleri ve Yarışmacıları Kimler? (TV8)

Tv
09.11.2019
37

Tv8 ekranları moda için yeni programlar yaratmaya devam ediyor. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak olan Doya Doya Moda isimli yeni bir program başlıyor. Doya Doya Moda programında bu kez büyük bedenli mankenleri izleyeceğiz. Ülkemizdeki kilo ortalaması 70 lere yakın olunca büyük beden kadınlara yönelik olan Doya Doya Moda programı oldukça ilgi çekici olacak görünüyor. Bizde burada sizler için Doya Doya Moda programının yarışmacıları ile jüri üyelerini sizlere tanıtacağız.

Tv8 ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan “Doya Doya Moda’” adlı yarışma programı oldukça iddialı bir moda programı olacak. Biz buraya her hafta yarışacak olan büyük bedenli 7 kadına ait bilgileri yani Doya Doya Moda yarışmacılarını ve moda alanında en iyi söz sahibi olan jüri üyelerini tek tek tanıtmak ve kısa bilgiler vermek istiyoruz. İşte Doya Doya Moda yarışmasındaki jüriler.

Doya Doya Moda Yarışması Jüri ÜyeleriDoya Doya Moda Yarışması Jüri Üyeleri Kimler?

Doya Doya moda yarışması büyük beden yarışmacıların kendini gösterecekleri bir platform olacak. Alanında uzman jürilerin eşliğinde kombinlerini izleyicilere gösterecek olan yarışmacılar jüri üyelerinden tam puan almaya çalışacaklar. Doya Doya Moda Jürisi yarışmacıların doğru seçimler yapmaları için onları yönlendirilecek ve Vücut şekline göre nasıl giyinilmeli? Hangi renkler kullanılmalı? Güzellik tüyoları nelerdir? sorularına yanıt verecekler. İşte Doya Doya Moda jürisinde bulunan isimler:Doya Doya Moda Jüri üyeleri resimi

Banu Noyan

Banu Noyan Kimdir? bir çok kişi eminiz bu soruyu merak etmiştir. Banu Noyan aslında bir organizatör, aynı zamanda bir koreograf. Halkla ilişkiler ve organizasyon deyince akla her an onun adı gelir. Belki sizler daha önce çok duymadınız ama o kendini epey geliştirdi. Banu Noyan Türkiye’nin ilk sırada gelen koreograf ve organizatörlerinden birisidir. Hem ulusal hem de uluslararası düzeyde bir çok organizeye imza atmış ve başarısıyla bir çok konuda jüri üyeliği yapmıştır. Özellikle ödül törenlerinde ve ses getiren büyük organizasyonlarda adını sıkça gördüğümüz Banu Noyan Üniversite eğitimini, Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında yüksek Lisans yaparak tamamlamıştır. Amerika’da New York Üniversitesi’nde İşletme Doktorası da yapan Banu Noyan bir çok alanda kendisini gösteren önemli organizatörlerden biridir. İstanbul’da geçen yıl Banu Noyan Artistik Sanat Akademisi açılmıştır. Banu Noyan Doya Doya Moda jürisinde yer alıyor.Banu Noyan Doya Doya Moda Jürisi

Kemal Doğulu

Kemal Doğulu, 1979 yılında Mersin ilimizde doğmuş olan moda duayenlerinden biridir. Televizyonda görmüş olduğumuz bir çok moda programında onun imzası vardır. Dizi oyuncusu Kadir Doğulu’nun da kardeşi olan Kemal Doğulu İstanbul’a geldikten sonra moda dergilerine saç tasarımı ve makyaj yapmaya başlamış ve modaya olan ilgisi onu göz önünde bir modacı haline getirmiştir. Kemal Doğulu uzun yıllar ünlülerin stil danışmanlığı yapmış, Sıla, Kutsi, Demet Akalın, Hande Yener, Gökhan Özen gibi ünlüleri hem giydirmiş hemde danışmanlık yapmıştır. Kemal Doğulu Tv8’de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasıyla ekrana gelmeye başlamış ve şimdilerde ise yine TV8 de Doya Doya Moda yarışmasında jüri koltuğunu paylaşmaktadır.Kemal Doğulu Doya doya moda

Gülşah Saraçoğlu

Gülşah Saraçoğlu 1982 yılında İstanbul’da doğmuş liseyi bitirdikten sonra okumayıp iş hayatına atılmış bir kadındır. Gülşah Saraçoğlu bir süre sonra moda sektörüne adım atarak birçok ünlüye hazırladığı tasarımlarla moda da adı anılır bir duayen olmaya başlamıştır. Bülent Ersoy, Seda Sayan, Demet Akalın ve Deniz Seki gibi ünlüleri giydiren Gülşah Saraçoğlu adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Gülşah Saraçoğlu Söylemezsem Olmaz programında da bir süre sunuculuk yaptı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Doya Doya Moda programında jüri üyesi olan Gülşah Saraçoğlu bakalım izleyicilerden beğeni alacak mı?Gülşah Saraçoğlu Doya doya moda jürisi

Uğurkan Erez

Uğurkan Erez, 1954 yılında Almanya’da Vize şehrinde dünyaya gelmiştir. Ülkemize döndükten sonra 1998’de kurduğu bir Koreograf ve mankenlik ajansının sahibidir. Uğurkan Erez moda dünyasında hatırı sayılır bir öneme ve bir çok ünlüye danışmanlık eden bir meşhur modacıdır. Bir çok farklı kanalda yayınlanan moda programlarında sıkça gördüğümüz Uğurkan Erez Doya Doya Moda programının da jüri üyesi olmuştur.Uğurkan Erez Doya doya moda programı

Doya Doya Moda programının jüri üyelerini kısa kısa sizlere tanıttık. Yarışma programı oldukça neşeli ve bol kahkahalı geçecek görünüyor. Sizlerde Doya Doya Moda programı hakkında merak ettiklerinizi konseptini ve formatını öğrenmek için aşağı yorum yazabilirsiniz. Doya Doya Moda programı TV8 de ekrana geliyor. Şimdilik bizden bu kadar, yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..Doya Doya Moda Jürisi

Tv8 de yayınlanacak olan Talya Prodüksiyon tarafından hazırlanan ve yapımcılığını Dilek Dağcıoğlu’nun üstlendiği Doya Doya Moda yarışmanın jüri üyeleri açıklandı. Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Banu Noyan’ın jüri üyeleri arasında yer aldığı Doya Doya Moda Programı şık olduğunu düşünen büyük bedene sahip yarışmacıların rekabetine sahne olacak. Büyük bedene sahip yarışmacılar kendilerine en uygun giyecek ve makyajları yaparak şıklık ve güzellik konusunda kıyasıya bir rekabete girecekler.

Önceleri ekranda hep manken bedenine sahip kadınların moda yarışını izledik. Artık ekranda büyük beden modası var. Doya Doya Moda yarışmasında büyük beden yarışmacılar moda bilgilerini konuşturacak ve birinci olmak için mücadele edecekler. Doya Doya Moda yarışması için yarışmacı seçmeleri hala devam ediyor.

DOYA DOYA MODA YARIŞMACILARI KİMLER?

Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda yarışmasının ilk yarışmacısı Sepideh Su Baher. Yarışmacı Sepideh daha önce bazı dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı. Sepideh Baher daha önce Erkenci Kuş, Kuaförüm Sensin dizi ve yarışmasında boy gösterdi. Şimdi de Afilli Aşk dizisinde rol alıyor. İnstagram hesabı https://www.instagram.com/subaher/ olan yarışmacya başarılar diliyoruz.

Sündüz Durmaz

17.9 bin takipçi sayısı ile sosyal medyada oldukça popüler olan Sündüz Durmaz daha önce her hangi bir dizi de rol almadı. Youtube üzerinden paylaştığı videolar sayesinde tanındı ve youtube da 77 bin takipçisi var. Sündüz Durmaz’ın Doya Doya Moda yarışması sayesinde daha çok tanınacağı kesin. Güzelliği ile göz dolduran yarışmacı Sündüz Durmaz’a başarılar dileriz.

Miraç Tortumlu

Doya Doya Moda yarışmasında boy gösterecek yarışmacılardan birisi de Miraç Tortumlu. Miraç Tortumlu instagram hesabında 29.7 takipçi var.  Youtube’a henüz yeni girmesine rağmen 53 bin takipçisi bulunuyor. Miraç Tortumlu henüz bir dizi ve programda yer almasa da yeni programı Doya Doya Moda sayesinde ününe ün katacaktır.Miraç Tortumlu instagram hesabı https://www.instagram.com/1mirachikayesi/

Ferdanur Başaran

Ferdanur Başaran İstanbul Üniversitesi mezunu. Ferdanur Başaran instagram hesabı https://www.instagram.com/ferdanurbasaranofficial/. Sosyal medyada 6 bin takipçisi olan Ferdanur güzelliği ile Doya Doya Moda yarışmasına renk katacaktır. Büyük beden mankenlik yapan Ferdanur Başaran’a Doya Doya Moda yarışmasında başarılar dileriz.

Emel Başkan

Emel Başkan dizilerde konuk oyuncu olarak rol alıyor. Emel Başkan Yemin dizisinde konuk oyuncu oldu. Henüz dizilerde ve sosyal medyada yeni olan Emel Başkan İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/e.baskan/ Emel Başkan’a yeni yarışmasında başarılar dileriz.

Yaprak Sultan

Yaprak Sultan sosyal medyada oldukça takipçisi olan bir isim. Yaprak Sultan instagram hesabı: https://www.instagram.com/yaprak.sultan/  İnstagramda 44.7 takipçisi olan Yaprak Sultan yeni yarışmasında da ününe ün katacaktır. Sosyal medyada komik videoları ile tanındı. Ancak Yaprak Sultan’ın sosyal medyada çok fazla kişisel ve hayatına dair bilgiler yer almıyor. Oyuncunun instagram hesabında paylaştığı bir resmi paylaşıyoruz. Resimdeki kişi kardeşi sevgili değil.

Beyza Han

Beyza Han instagram hesabı: https://www.instagram.com/beyzahan/ Beyza Han takipçi sayısı çok fazla olmasa da Doya Doya Moda sayesinde tanınacak ve ünlenecektir. Doya Doya Moda yarışmasında yarışacak olan Beyza Han bilgileri şimdilik bulunmuyor. Yakın zamanda bilgileri eklenecektir.

Yeni yarışmacılar konumuza eklenmeye devam edecektir. Sizler yarışmacılar hakkında ne düşünüyorsunuz? Doya Doya Moda yarışmasını izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Vecdi Büyükturan dedi ki:

  Bu hafta Berfin kasıtlı elendi.Çünkü hafta başı jüriden daha fazla objektif konuşmuştu.Bu durum jürinin işine gelmedi.Zaten jüride(Doğukan) hariç yabancı hayranlığı var ve kendilerinden daha iyi,güzel olanları harcama,hazmedememe kompleksi var.Kız ayrılırken diğer yarışmacıların adeta hışmına uğradı.Bu durumu da yaratan jüridir.Jüriye güven sıfır.Bence jüridekiler önce aynada kendilerine uzun uzun bakıp tahlillerini yapmalılar…SAYGILAR DOĞUKAN !

 2. sukufe dedi ki:

  banu hanim neden ayrildi

 3. Anonim dedi ki:

  Banu Noyanin programdan ayrılması hiç iyi olmadı Gülşah Saraçoğlu ayrilsaydi daha iyiydi çok antlpatik bir kadın kendini ne saniyorsa herkesi kucumser tutumda şımarıklar yarismasi oldu orası

 4. Cem dedi ki:

  Ferdanur defalarca fiziksel temas yaptı; Örf ve âdetlerimize ters düşen konuşma ve hareketleri sebebiyle diskalifiye edilmeli.

 5. Süreyya dedi ki:

  Yarısmacılarınız çok seviyesiz konuşuyorlar Ferdanur ve Su herkesle uğraşıyor çok itici şimarıklar arada jürilerde onlara iki laf edebilmeli yani.

 6. Miray dedi ki:

  Moda ve tarz yerine kim ne dedi tartışılıyor.

 7. Miray dedi ki:

  Jüri üyelerine söyleyecek çok şeyler var. Hepiniz ayrı ayrı saygı duyduğum insanlarsınız. Ama yarışmacıların bu anlamsız kavgalarına nasıl göz yumarsınız. Galiba reyting kaygısı yüzünden.

 8. Miray dedi ki:

  Yarışmacıların kavgalarından gına geldi. Sırf bu yüzden izlemek istemiyorum. Aslında iyi bir program olabilirdi. Yarışmacılar çirkef şişkolar

 9. Anonim dedi ki:

  ferdanur cok terbiyesiz ayrica ukala simarik,ordaki yarismacilar arasinda en kötü olani,kendini bisey saniyor,23 yasinda olmasina ragmen 40 gibi gösteriyor,utanmadan emelin yasiyla ugrasiyor,kendine bakmadan,her söze atliyor,ortaligi karisdiriyor,ondan fazla konusan yok orda,hayret jüride bisey demiyor ona,diger kizlara kiziyorlar ona bisey demiyorlar,bence torpil yapiyorlar ona,bu haksizlik diger yarismaci kizlara

 10. Aynır dedi ki:

  Banu hanımın giyim tarzına hayranım çok güzel giyiniyo yarışmacıların ukalalık ve terbiyesizlıklerinden başka bişey yok

 11. İsimsiz dedi ki:

  Ferdanur çok terbiyesiz ve kendini birşey sanıyor Su da çok şımarık bu ikisi seyrederken bile insanı sinir ediyorlar Trakyalı olmama rağmen o kızı cok antipatik buluyorum

 12. Nur dedi ki:

  Aslinda kaliteli izleyiciyi bilgilendiren guzel bir yarisma olabilirdi.yarismacilarin yapmacik tavirlari ,konusmalari,birbirleriyle olan iliskileri cok cirkin ve yapmacik .izleyenleri aptal yerine koyan sacma sapan bir show dan baska birsey degil.

 13. Anonim dedi ki:

  Su ne kadar şımarık bir tip , gerçekten kendini bir madah zannediyor ya yazıkk

 14. Anonim dedi ki:

  20′ li 30′ lu yaşlarda 46- 48 beden olan bu kızlar evlenip birer doğum yaptıklarında kaç beden olurlar düşünmek bile istemiyorum .Jüri de onları yalan söyleyip çok zarifsin diye cesaretlendiriyor.Jüri ikiyüzlülük yapıyor maalesef

 15. Anonim dedi ki:

  O aptal Miracı yere göğe sığdıramıyor, kendini bir şey zannettiriyorsunuz ya yuh size jüri geçinen grup.O yaşta o kiloda kızları övüp kötülük yapmayın kızlara zavallılar kendilerini gerçekten bir marifet zannediyor.

 16. Bahar dedi ki:

  Gülşah Hanım çok zarif ve güzel bir bayansiniz ama saçlarınız çok kötü görünüyor arkanızı döndüğünuzde kısa saçlarınız gözüküyor tekrar kuaförünuze giderseniz iyi yaparsınız saygilarmla

 17. Mualla dedi ki:

  Bu yarışmada neden tamamı türk kızlarından yarışmacı almıyorsunuz ve kızlarımızın hakkını yabancı kadınlara veriyorsunuz biz bu konudan murzalipiz böyle kabul etmiyoruz ve seyretmiyecegiz.