Doya Doya Moda Gamze Eroğlu Kimdir? Bilgileri burada

Doya doya moda yarışmasına 18 Mayıs pazartesi günü yeni katılan isim Gamze Eroğlu oldu. Bildiğiniz üzere doya doya moda yarışmasında geçen hafta cuma günü elenen yarışmacı Mira olmuştu. Mira’nın yerine gelen yeni yarışmacı Gamze Eroğlu kimdir nerede çalışıyor nereli kaç yaşında gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vereceğiz.

Doya Doya Moda Gamze Eroğlu Kimdir? Bilgileri

Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı doya doya moda yarışmasına İstanbul’dan katılan Gamze Eroğlu 23 yaşında. Aslen Kayseri’li olan Gamze Eroğlu doya doya moda yarışmasına severek ve isteyerek katılmış. Doya doya moda yarışmasının izleyenleri yeni yarışmacının kim olduğunu hakkındaki bilgileri detaylı bir şekilde öğrenmek istiyor. Bizde öğrendiğimiz kadarıyla 18 Mayıs 2020 pazartesi günü yarışmaya dahil olan Gamze Eroğlu hakkında bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Doya Doya Moda’da her hafta çok yüksek bir rekabet yaşanıyor ve haftanın yüksek puanını alan yarışmacısı altın kolyenin sahibi oluyor. Haftanın en düşük puanını alan yarışmacı elenirken geçtiğimiz hafta en düşük puanı alan ve elenen isim Mira olmuştu. Bu hafta yarışmaya katılan yeni isim ise Gamze Eroğlu oldu. Doya Doya Moda izleyicileri yeni yarışmacı Gamze Eroğlu’nun kim olduğunu yaşını boyunu kilosunu çalıştığı yeri memleketini her şeyi merak etmeye başladılar bizde kısaca sizlere yazalım istedik.

Doya Doya Moda Gamze Eroğlu Kimdir? BilgileriDOYA DOYA MODA GAMZE EROĞLU KİMDİR NERELİ?

Doya Doya Moda yarışmasına yeni katılan Gamze Eroğlu, 23 yaşında.
Gamze Eroğlu yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Gamze Eroğlu aslen Kayserili.

DOYA DOYA MODA GAMZE EROĞLU KAÇ KİLO BEDENİ?

Kayseri’de Gamze Eroğlu arışmaya İstanbul’dan katıldı. 1.73 boyunda olan Gamze Eroğlu 85 kilo ve 44 beden. Gamze Eroğlu, tarzını şık ve feminen olarak tanımlıyor. Vazgeçilmezlerinin kalem etekler ve stilettolar olduğunu belirtiyor. Doya Doya Moda Gamze Eroğlu Kimdir? Bilgileri burada sizlere yazmaya çalıştık.

Etiketler