Dönence Kaç Bölüm Sürecek? Erken Final Mi Yapıyor?

07.08.2023
1.321

Dönence kaç bölüm sürecek? Erken final mi yapacak, ne zaman bitecek? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Kerem Çakıroğlu’nun oturduğu Dönence dizisinin başrollerini Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu paylaşmaktadır. Çekimleri İzmir Foça’da devam eden Dönence dizisi kaç bölüm süreceği ve ne zaman biteceği de merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda Dönence dizisinin kaç bölüm süreceğini, 2. Sezon devam edip etmeyeceğini sizlerle paylaşacağız.

Dönence Kaç Bölüm Sürecek?

Dönence Kaç Bölüm Sürecek Erken Final Mi YapıyorKanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Dönence dizisi salı akşamları yayınlanmaktadır. Dizinin başrol oyuncuları Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu daha önce Duy Beni dizisinde de birlikte rol almıştır. İkilinin arasındaki uyumdan dolayı yapımcılar bu sezon ikiliyi tekrar bir araya getirmiştir. Sosyal medyada da en çok konuşulan dizilerden biri olan Dönence dizisi kendinizle izleyiciye sevdirmiştir. Bizler bu nedenle Dönence dizisinin 50 bölüm süreceğini düşünüyoruz. Dönence Dizi Kıyafetleri ve Kombinleri:

Dönence Erken Final Mi Yapıyor?

Exceptional isimli yabancı diziden uyarlanan Dönence oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çekmeyi başarmıştır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Dönence, totalde 2,97 oranında reyting almaktadır. Bu reytingler çok yüksek olmamakla beraber düşük de değildir. Yani Dönence dizisinin erken final yapması için daha düşük oranda reyting alması gerekiyor. Dizinin reytingleri bu şekilde devam ederse eğer Dönence erken final yapmayacak ve yeni sezonda da ekranlarda olacaktır.Dönence dizisi Erken Final Mi Yapacak

Dönence Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği Dönence dizisinin ne zaman biteceği de merak edilmiştir. Bizler de merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Ancak bu konu hakkında net bilgi yoktur. Bu sezonun en çok izlenen ve en çok konuşulan yaz dizilerinden biri olan Dönence, istediği kitleye ulaşmıştır. Bu nedenle de yapımcılar henüz final konuşmamıştır. Yani Dönence dizisini ne zaman biteceği önümüzdeki hafta alaca reytinglere bağlıdır. Ancak bizler dizinin bu sezon bitmeyeceğini düşünüyoruz.

Dönence 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Senaryosunu Nuray Uslu’nun kaleme aldığı Dönence dizisinin saatinde geçtiğimiz günlerde bir tartışma yaşanmıştır. Bunun üzerine izleyiciler dizinin erken final yapacağını düşünmüştür. Ancak böyle bir şey hani söz konusu değildir. Sette yaşanan kavga nedeniyle çekimlere ara verilmiştir. Ancak çekimler önümüzdeki günlerde tekrar başlayacaktır. Salı günü yayınlanan tek dizi Dönence’dir. Bu nedenle izlenmektedir. Dönence dizisi reytinglerinde düşüş yaşamazsa 2. Sezonda da devam edecektir.

Dönence kaç bölüm sürecek? 2. Sezon devam edecek mi, ne zaman bitecek? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.