Dönence Dizisi Zarife Bilgileri (Eda Nur Gülbudak)

Dönence dizisi Zarife bilgileri ve Zarife karakterini canlandıran oyuncumuz Eda Nur Gülbudak’ın bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Exceptional isimli yabancı diziden uyarlanan Dönence dizisinin senaryosunu Nuray Uslu kaleme almaktadır. Seyirciler Dönence dizisi Zarife karakterini de merak etti. Bizlerde yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği Dönence dizisi Zarife bilgileri ve Zarife karakterini canlandıran oyuncumuz Eda Nur Gülbudak’ın bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Dönence Dizisi Zarife Karakteri Kimdir?

Dönence Dizisi Zarife Bilgileri (Eda Nur Gülbudak)Çekimleri İzmir’in Foça ilçesinde yapılacak olan Dönence dizisi Zarife karakteri, dizinin ana karakterlerinden biridir. Zarife karakteri, Eşi Fikret’ten boşanmıştır ve otizmli bir oğlu vardır. Otizmli oğlu Haydar’la birlikte kendisine yeni bir hayat kuran Zarife, Ata sörf yelken kulübünde işe başlayacaktır.

Dönence Dizisi Zarife Kimdir?

Büyük ilgi görmesi beklenilen Dönence dizisinin ana karakterlerinden biri olan Zarife’ye sektörde yeni olan oyuncumuz Eda Nur Gülbudak hayat verecektir. Zarife karakteri kadar Zarife karakterine hayat veren oyuncumuz Eda Nur Gülbudak da merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda Eda Nur Gülbudak’ı yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Eda Nur Gülbudak

Güzel oyuncumuz Eda Nur Gülbudak, 11 Aralık 1998 tarihinde Isparta’da dünyaya gelmiştir. Antalya Serik Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olan Eda Nur Gülbudak, üniversite yıllarında tiyatroyla tanışmıştır. Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz For Us İletişim Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera karşısına ilk defa Beni Bırakma dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Gönül karakteriyle tanınmıştır. Eda Nur Gülbudak en son 2022 yılında Süper Kahramanlar Altay dizisinde rol almıştır.

Eda Nur Gülbudak Yer Aldığı Diziler

Dönence (Zarife, 2023)
Süper Kahramanlar Altay (Meryem, 2022)
Kasaba Doktoru (Dr. Ayperi, 2022)
Beni Bırakma (Gönül, 2018-2020)

Eda Nur Gülbudak Resmi Instagram Hesabı

Eda Nur Gülbudak Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 190 gönderisi ve 30 binden fazla takipçisi bulunan genç oyuncumuz Eda Nur Gülbudak’ın resmi İnstagram hesabı: @edanurgulbudak

Eda Nur Gülbudak Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığını merak ediliyor. Ancak Eda Nur Gülbudak’ın daha önce basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Bu sebeple de henüz bekar olan oyuncumuz Eda Nur Gülbudak’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Dönence Dizisi Zarife – Eda Nur Gülbudak Kıyafetleri

Modayı yakından takip eden güzel oyuncumuz Eda Nur Gülbudak, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Trendlere uygun giyinen Eda Nur Gülbudak’ın kombinleri de merak edilmektedir. Bizler, güzel oyuncumuz Eda Nur Gülbudak’ın Dönence dizisinde ki tüm kıyafet, elbise, kombin ve aksesuarının fotoğraflarını, marka ile fiyat bilgilerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Dönence dizisi Zarife bilgileri ve Zarife karakterini canlandıran Eda Nur Gülbudak’ın bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: