Dönence Dizisi Sera Kimdir? Gece’nin arkadaşı (Nazlı Çetin)

09.05.2023
34

Dönence dizisi Sera kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Kerem Çakıroğlu’nun oturduğu Dönence dizisi İzmir, Foça’da çekilecektir. Dönence dizisinin senaryosunu Nuray Uslu kaleme alacaktır. Dönence dizisi Sera karakterine ise genç oyuncumuz Nazlı Çetin hayat verecektir. Bizlerde Dönence dizisi Sera karakterini ve Sera karakterini canlandıran oyuncumuz Nazlı Çetin’i yakından tanıtacağız.

Dönence Dizisi Sera Karakteri Kimdir?

Dönence Dizisi Sera Kimdir Gece'nin arkadaşı (Nazlı Çetin)Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği Dönence dizisi Sera karakteri, dizinin başrol oyuncusu Sümeyye Aydoğan’ın canlandırdığı Gece karakterinin liseden beri en yakın arkadaşıdır. Ancak, Dönence dizisinin ana karakterleri arasında yer alan Sera karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur.

Dönence Dizisi Sera Kimdir?

Gece’nin yakın arkadaşı Sera karakterine oyuncumuz Nazlı Çetin hayat verecektir. Bizlerde, sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Nazlı Çetin’i yakından tanıtacağız ve Nazlı Çetin kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Nazlı Çetin Kimdir?

Nazlı Çetin Dönence Dizisinde Sera Gece'nin arkadaşı23 yaşında ki oyuncumuz Nazlı Çetin, 29 Nisan 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Nazlı Çetin, Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. 2019 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve finale kalmıştır. Bu şekilde dikkat çeken Nazlı Çetin Craft Oyunculuk Akademsinden temel oyunculuk dersleri almıştır. 2020 yılında Şeref Sözü dizisiyle sektöre adım atan güzel oyuncumuz özellike Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Leyla Barçın karakteriyle tanınmıştır.

Nazlı Çetin Yer Aldığı Diziler

2023 Dönence – Sera
2022-2023 Kardeşlerim – Leyla Barçın
2021 Mucize Doktor (Konuk Oyuncu)
2020 Şeref Sözü – Hicran

Nazlı Çetin Resmi Instagram Hesabı

Son dönemin popüler isimleri arasında yer alan Nazlı Çetin resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 107 gönderisi ve 336 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Nazlı Çetin’in resmi instagram hesabı: @nazcetnn

Nazlı Çetin Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Nazlı Çetin evli değildir. Nazlı Çetin, daha önce kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Mehmet Yılmaz Ak ile birlikteydi. Ancak çift daha sonra anlaşamamış ve yollarını ayırmıştır. Kısacası genç oyuncumuz Nazlı Çetin’in hayatında bilinen biri yoktur.

Dönence Dizisi Sera – Nazlı Çetin Kıyafetleri

2019 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasının finaline kalan Nazlı Çetin, daha sonra sektöre adım atmıştır. Güzelliğini herkese kanıtlayan oyuncumuz tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizlerde Nazlı Çetin’in günlük yaşamında ve özellikle Dönence dizisinde tercih ettiği kıyafet, elbise, çanta ve aksesuarlarını markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Dönence dizisi Sera kimdir? Sera karakterini canlandıran oyuncumuz Nazlı Çetin’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..