Dönence Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanlar Neresi?

28.06.2023
112

Dönence dizisi nerede çekiliyor? Dönence dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor, mekanları neresi? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği Dönence dizisi, Exceptional isimli yabancı diziden uyarlanmıştır. Yönetmen koltuğuna Kerem Çakıroğlu’nun oturduğu Dönence dizisinin hangi il ve ilçede çekildiği de merak edilmiştir. Bizlerde özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkat çeken Dönence dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini, çekim mekanlarını sizlerle paylaşacağız.

Dönence Dizisi Nerede Çekiliyor?

4 Temmuz Salı günü Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak olan Dönence dizisinin başrollerini Caner Topçu ve Sümeyye Aydoğan paylaşmaktadır. İzleyiciler dizinin nerede çekildiğini de merak etmiştir. Büyük ilgi görmesini beklediğimiz Dönence dizisi ülkemizin en çok yerli ve yabancı turist ağırlayan şehirlerinden biri olan İzmir’de başlamıştır. Dönence dizisinin çekimleri İzmir’de devam etmektedir. Fragmanda gördüğümüz sahil ise Foça’da yer almaktadır. Dönence dizisinde çalan şarkılar ve sözleri:

Dönence Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Dönence Dizisi Nerede ÇekiliyorYönetmen koltuğuna Kerem Çakıroğlu’nun oturduğu Dönence dizisinin hangi il ve ilçede çekildiği merak edilmiştir. Dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İzmir’de başlamıştır. Dizinin çekimlerinde İzmir’in bir çok farklı ilçesi kullanacaktır. Ege bölgesinde yer alan İzmir ilimiz, doğal güzellikleriyle en çok turist ağırlayan şehirlerden biridir. Dönence dizisinin çekimlerinde İzmir’in bir çok ilçesi kullanacak olsa da, dizide anlatılan ana hikaye Foça’da geçmektedir. Yani çekimlerin büyük çoğunluğu İzmir Foça’da yapılacaktır.

Dönence Dizisi Çekim Mekanları Neresi?

Dönence Dizisi hangi sahilde Nerede ÇekildiKanal D’de yayınlanacak olan Dönence dizisinin başrollerini Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu paylaşmaktadır. İkili daha önce Duy Beni dizisinde de birlikte rol almıştır. Oyuncu kadrosu sayesinde dikkat çeken Dönence dizisi İzmir ilimizde çekilmektedir. Tüm set ekibi çekimler için İzmir’e gitmiştir. Dönence dizisinin çekimlerinde özellikle Foça tercih edilmiştir. Foça’nın tarihi dokusu, taş evleri ve doğal güzellikleri nedeniyle çekimlerin çoğu burada devam etmektedir ve dizide ki mekanlarda Foça’da yer almaktadır.

Dönence Dizisi Çekim Yerleri

Büyük ilgi görmesi beklediğimiz Dönence dizisi yukarıda da belirttiğimiz gibi İzmir’de çekilmektedir. Çekimlerde İzmir’in bir çok farklı yeri kullanılacaktır. Ancak dizide anlatılan ana hikaye İzmir’in Foça ilçesinde geçmektedir. Foça, doğal güzellikleriyle İzmir’in en beğenilen ilçelerinin başında gelmektedir. Sakin iklimi ve küçük koylarıyla en gözde tatil yerlerinden biridir. Dönence dizisinin çekim yerleri de İzmir il merkezinin yaklaşık 69 km kuzeybatısında yer alan Foça’da bulunmaktadır.

Dönence dizisi nerede çekiliyor? Dizi hangi il ve ilçede çekiliyor, mekanları neresi? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..