Dönence Dizi Müzikleri, Çalan Şarkılar ve Sözleri

09.06.2023
8.682

Dönence dizi müzikleri, çalan şarkılar ve sözlerini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Kerem Çakıroğlu’nun oturduğu Dönence, Exceptional isimli yabancı diziden uyarlanmıştır. Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği Dönence dizisinin çekimleri İzmir Foça’da başlamıştır. Dönence dizisinin senaryosunu Nuran Uslu yazmaktadır. Bizler bu konumuzda Dönence diziside çalan tüm şarkıları ve müzikleri sözleri ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Dönence Dizi Müzikleri

Dönence Dizisinde Çalan Şarkılar MüziklerBaşrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence dizisi Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Senaryosunu Nuray Uslu’nun kaleme aldığı Dönence dizisi Kerem Çakıroğlu yönetmenliğinde çekilmektedir. Dizinin müziği de merak edilmiştir. Bizler de merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Dönence Dizisi Serra Kimdir? Gece’nin Arkadaşı (Nazlı Çetin):

Dönence Dizisinin Müziği:
Hoşgeldin dünyama
Adın umut soyadın başka
Çok eski masallardan gelmiş bir misafirim
Hoşgeldin..

Dönence Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri

Çekimleri İzmir Foça’da devam eden Dönence dizisi özellikle başrol oyuncularının arasındaki uyumdan dolayı dikkat çekmiştir. Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu daha önce Duy Beni dizisinde de birlikte rol almıştır. İkili Dönence dizisi ile tekrar partner olacaktır. Seyirciler, Dönence dizisinde çalan şarkıların sözlerini de merak etti. Fakat dizi henüz yayınlanmadığı için çalan şarkılar belli değildir. Bizler ilerleyen günlerde özellikle Türkçe pop çalacağını düşündüğümüz Dönence dizisinde ki tüm şarkıların sözlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Dönence Dizisinde Çalan Müzikler

Exceptional isimli diziden uyarlanan Dönence, Kanal D’de yayınlanacaktır. Dönence dizisinin fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve büyük ilgi görmüştür. Fragmanda çalan şarkının sözlerini sizlerle paylaştık. Dizi yayın hayatına başladığı zaman çalan tüm şarkıları müzikleri de sayfamızdan paylaşmaya devam edeceğiz. Bizler, Dönence dizisinde özellikle Türkçe pop çalacağını düşünüyoruz. Ancak Gece ve Özgür’ün sahnelerinde ise romantik slow şarkıların çalacağını tahmin ediyoruz.

Dönence dizi müzikleri, çalan şarkılar ve sözlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmında bizlere iletebilirsiniz.

Kanal D Dönence dizisi müzikleri videosu.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    dıger şarkısı yok
    (Geçmişde ılk önceden bız bu yerde anylar dolu açıları dolu.) bu jumlelerle başlayan şarkı yok