Dokuz Oğuz Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Kombinleri

12.12.2022
993
Dokuz Oğuz Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Kombinleri

Dokuz Oğuz dizisi oyuncu kıyafetleri ve kombinlerini sayfamıza ekleyeceğiz. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Dokuz Oğuz dizisinin senaryosunu Süleyman Çobanoğlu kaleme almaktadır. Dokuz Oğuz dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Dizinin yapımcılığını ise Gold Film üstlenmiştir. İzleyiciler Dokuz Oğuz dizisi oyuncu kıyafetlerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Dokuz Oğuz dizisi oyuncu kıyafetleri ve kombinlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Dokuz Oğuz Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Kombinleri

Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın oturduğu Dokuz Oğuz dizisinin çekimleri Eskişehir’de başlamıştır. Dizi şimdiden dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Gold Film imzalı Dokuz Oğuz dizisi oyuncu kıyafetlerini de merak etti. Bizlerde bu sebeple dizi kıyafetlerini araştırdık. Dokuz Oğuz dizisi oyuncu kıyafetleri ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz. dokuz oguz dizisi komuflajlari

Dokuz Oğuz Dizisi Tomris Albay (Yasemin Allen) Kıyafetleri

Tomris Albay karakterini canlandıracak olan Yasemin Allen güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Geniş hayran kitlesine sahip olan oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Oyuncumuz Yasemin Allen’in Dokuz Oğuz dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.Dokuz Oğuz Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Dokuz Oğuz Dizisi Bilge (Deniz Işın) Kıyafetleri

Deniz Işın Dokuz Oğuz dizisinin başrolünde yer almaktadır. Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Deniz Işın oldukça şık parçalar seçmektedir. Oyuncumuzun sevenleri onun kıyafetlerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle Deniz Işın’ın Dokuz Oğuz dizisinde yaptığı tüm kıyafetlerini markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

dokuz oguz dizisi deniz isin kombini Deniz Işın Dokuz Oğuz dizisinde Bilge Töreyeva rolünü canlandırıyor. Bilge bir asker olmadığı için kıyafetleri diğer oyunculardan farklı olacaktır.

Dokuz Oğuz Dizisi Bilge (Deniz Işın) Kıyafetleri

Dokuz Oğuz Dizisi Karanlık Yüzbaşı Batur (Kubilay Aka) Kıyafetleri

Dizinin başrolünde yer alan Kubilay Aka, Karanlık Yüzbaşı Batur karakterini canlandıracaktır. Yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Kubilay Aka tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde bu sebeple Dokuz Oğuz dizisi başladığı zaman Kubilay Aka’nın giydiği tüm kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Dokuz Oğuz Dizisi Umay (Sahra Şaş) Kıyafetleri

Sahra Şaş, Dokuz Oğuz dizisinde Umay karakterine hayat verecektir. Yetenekli oyuncumuz Sahra Şaş güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyuncumuz modayı yakından takip eden isimler arasındadır. Bizlerde bundan dolayı Sahra Şaş’ın Dokuz Hüs dizisindeki tüm kıyafetlerini markaları ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Dokuz Oğuz dizi kıyafetleri ile kombinlerini sayfamıza ekledik ve eklemeye devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?