Dokuz Oğuz Dizisi Doğan ve Eşi (Burcu Karakaya) Kimdir?

Dokuz Oğuz dizisi Doğan ve Eşi kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Senaryonu Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı Dokuz Oğuz dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturmaktadır. İzleyiciler Dokuz Oğuz dizisi Doğan ve eşini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Doğan karakterini oyuncumuz Oğuzcan Ulu, eşini ise Burcu Karakaya canlandıracaktır. Dokuz Oğuz dizisi Doğan ve Eşi kimdir? Oyuncularımız Oğuzcan Ulu ve Burcu Karakaya’yı yakından tanıtacağız.

Dokuz Oğuz Dizisi Doğan ve Eşi Kimdir?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Dokuz Oğuz dizisi Doğan ve Eşi 4. bölümde karşımıza çıkacaktır. Dokuz Oğuz dizisine yeni katılan oyuncular Doğan ve Eşi, diziye sonradan dahil olmasına rağmen Dokuz Oğuz dizisinin önemli karakterleri arasındadır.

Dokuz Oğuz Dizisi Doğan ve Eşini Kim Canlandırıyor?

Diziye yeni katılan Doğan karakterine oyuncumuz Oğuzcan Ulu hayat verecektir. Dokuz Oğuz dizisinde 4. bölümde karşımıza çıkacak olan Doğan karakterinin eşini ise Burcu Karakaya canlandıracaktır. İzleyiciler Doğan karakterini ve eşini canlandıran oyuncularımızı da merak etti. Bizlerde bu sebeple oyuncularımızı araştırdık. Bundan dolayı da Oğuzcan Ulu ve Burcu Karakaya’yı yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Oğuzcan Ulu Kimdir?

Dokuz Oğuz Dizisi Doğan kimdir14 Haziran 1998 yılında İzmir’de dünyaya gelen Oğuzcan Ulu, Şehir Tiyatroları’nda oyunculuk eğitim almıştır. Genç oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Çanakkale Yüzyıllık Mühür dizisiyle geçmiştir. Oğuzcan Ulu, İzmir Bornova Şehir Tiyatroları’nda sahne almaya devam etmektedir. Hakan Altut menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Masumlar Aparmanı dizisiyle geçmiştir. Oğuzcan Ulu’nun Instagram hesabı: @oguzhanulu

Oğuzcan Ulu Yer Aldığı Diziler

2023 – Dokuz Oğuz (Doğan)
2021 – Masumlar Apartmanı (Hasibe’nin nişanlısı)
2020 – Hercai (Nasuh Şadoğlu’nun gençliği)
2017 – Siyah İnci
2016 – Çanakkale Yüzyıllık Mühür (Ömer)

Burcu Karakaya Kimdir?

Dokuz Oğuz Dizisi Doğan ve Eşi (Burcu Karakaya)8 Haziran 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelen Burcu Karakaya, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. İzmir’de tiyatro kulüplerinde yer alan Burcu Karakaya ilk defa 2004 yılında Haziran Gecesi dizisinde yer almıştır. 2020 yılında ‘Sevdiğini Bi Söyle’ adlı single çıkaran oyuncumuz özellikle Elif dizisiyle tanınmıştır. Oyuncumuz Burcu Karakaya en son 2022 yılında Tam Kafan Karavana filminde yer almıştır. Burcu Karakaya’nın Instagram hesabı: @burcukarky

Burcu Karakaya Yer Aldığı Diziler

Dokuz Oğuz (2023)
Maraşlı (Sibel, 2021)
Yasak Elma (Sibel, 2018)
Hayatımın Aşkı (2016)
Milat (2015)
Aşk Zamanı (2015)
Elif (Burcu, 2014-2019)
Tozlu Yollar (2013)
İzmir Çetesi (2011)
Yıllar Sonra (2011)
Maskeli Balo (2010)
Kirli Beyaz (2010)
İpsiz Recep (2008)
Elveda Derken (2007)
Haziran Gecesi (2004)

Dokuz Oğuz Dizisi Doğan (Oğuzcan Ulu) ve Eşinin (Burcu Karakaya) Kıyafetleri

Genç oyuncumuz Oğuzcan Ulu, Dokuz Oğuz dizisinde Doğan karakterini canlandıracaktır. Doğan karakterini canlandıran Oğuzcan Ulu, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Doğan karakterinin eşine ise Burcu Karakaya hayat verecektir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakışıklı biri olan Burcu Karakaya, modayı da yakından takip etmektedir. Bizlerde oyuncularımız Burcu Karakaya ve Oğuzcan Ulu’nun Dokuz Oğuz dizisindeki tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Dokuz Oğuz dizisi Doğan ve Eşi kimdir? Oyuncularımız Oğuzcan Ulu ve Burcu Karakaya’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: