Dokuz Oğuz Dizisi Çiçek Rolü (Sena Mercan)

14.03.2023
765

Dokuz Oğuz dizisi Çiçek rolü kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Kubilay Aka, Deniz Işın ve Yasemin Allen’in yer aldığı Dokuz Oğuz dizisinin yönetmenliğini Cem Akyoldaş üstlenmiştir. Senaryosunu Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı Dokuz Oğuz dizisi Çiçek karakterine oyuncumuz Sena Mercan hayat verecektir. Bizlerde Dokuz Oğuz dizisi Çiçek kimdir? Dokuz Oğuz dizisi Çiçek rolünü canlandıran oyuncumuz Sena Mercan’ı yakından tanıtacağız.

Dokuz Oğuz Dizisi Çiçek Karakteri Kimdir?

Dokuz Oğuz Dizisi Çiçek kimdirYapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Dokuz Oğuz dizisi Çiçek karakteri, diziye yeni katılmıştır. Sonradan dahil olmasına rağmen Dokuz Oğuz dizisinin ana karakterinden biri olacak olan Çiçek karakteri 6. bölümde karşımıza çıkacaktır. Bilge’nin kardeşi olan Çiçek karakterini ise oyuncumuz Sena Mercan canlandıracaktır.

Dokuz Oğuz Dizisi Çiçek Kimdir?

Dokuz Oğuz dizisine yeni dahil olan Çiçek karakterine oyuncumuz Sena Mercan hayat verecektir. Çiçek karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Sena Mercan’da merak ediliyor. Bizlerde sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Sena Mercan’ı yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız.Dokuz Oğuz Dizisi Çiçek Rolü (Sena Mercan)

Sena Mercan

19 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Sena Mercan, 2003 yılında dünyaya gelmiştir. An Drama Oyunculuk Atölyesi’nde eğitimlerini tamamlayan Sena Mercan 165 cm boyundadır. Nalan Yıldırım menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan genç oyuncumuz Sena Mercan sektörün yeni yüzlerindendir. Sektörde yeni olan Sena Mercan, daha önce herhangi bir dizi, film ya da reklam projesinde yer almamıştır. Bundan dolayı da oyuncumuz hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır.

Sena Mercan Yer Aldığı Diziler

Oyuncumuz Dokuz Oğuz dizisine Çiçek karakteriyle dahil olmuştur. Sena Mercan, daha önce herhangi bir dizide yer almamıştır. Sena Mercan, Dokuz Oğuz dizisiyle sektöre adım atmıştır. Bizler oyuncumuzun Dokuz Oğuz’da canlandıracağı Çiçek karakteri ile dikkatleri üzerine çekeceğini önümüzdeki yıllarda başarılı projelerde olacağını düşünüyoruz.

Sena Mercan Resmi İnstagram Hesabı

Genç oyuncumuz Sena Mercan sektöre yeni olduğu için Instagram hesabına ulaşılamamıştır. Bizler, oyuncumuz Sena Mercan’ın resmi Instagram hesabını bulduğumuz zaman bunu sayfamıza ekleyeceğiz.

Sena Mercan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Henüz 19 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Sena Mercan evli değildir. Sektörde yeni olduğu için Sena Mercan’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bu sebeple de oyuncumuz Sena Mercan’ın hayatında birinin olmadığını düşünüyoruz.

Dokuz Oğuz Dizisi Çiçek – Sena Mercan Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken genç oyuncumuz Sena Mercan kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştı biridir. Bizler önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Sena Mercan’ın Dokuz Oğuz dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, yaptığı kombinlerini ve kullandığı aksesuarlarını marka- fiyat bilgisi olarak detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Dokuz Oğuz dizisi Çiçek rolü kimdir? Dokuz Oğuz dizisi Çiçek rolünü canlandıran Sena Mercan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..