Dokuz Oğuz Dizisi 25 Şubat Cumartesi Var Mı Yok Mu?

09.02.2023
3.983

25 Şubat Cumartesi Dokuz Oğuz Dizisi Var mı Yok mu? merak edildi. Kahramanmaraş merkezli  olan ancak 10 ilimizde hissedilen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler sonrasında televizyon kanalları yayın akışına geçti. Bu hafta boyunca tüm diziler yeni bölümlerini iptal etti. Kanallar deprem haberleri veriyor 24 saat boyunca. Dokuz Oğuz dizisinin 25 Şubat Cumartesi olması yayınlanacak mı sorusunu akıllara getirdi. Çünkü milli yas pazar günü bitecek. Dokuz Oğuz dizisi de cumartesi yayınlanacak mı bakalım.dokuz oguz dizisi 11 subatta var mi

25 Şubat Dokuz Oğuz Dizisi Var mı Yok mu?

Ülkemizde yaşanan şiddetli deprem ve ardından 7 gün boyunca milli yas ilan edilmesi nedeniyle ülke olarak oldukça zor günlerden geçiyoruz. Binlerce insanımızı kaybettik, binlerce insan yaralı şuan. Hala da arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Bu yüzden de milli yas son bulsa bile yüreğimiz aklımız uzun süre deprem bölgesinde olacak. Bu yara iyileşmeyecek. Bu yüzden de seyirciler dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanmasını  beklemiyor. Kimsenin dizi izleyecek takati yok.

Televizyon kanalları da normal akışlarının dışına çıkarak tamamen haber odaklı yayına başladı. Fox TV de cumartesi günleri yayınlanan Dokuz Oğuz dizisi de bu hafta yeni bölüm yayınlanmayacak.

Bazı izleyiciler 25 Şubat Dokuz Oğuz dizisi olacak mı yeni bölüm var mı gibi soruları yorum olarak bize soruyor. Biz de hem onlara cevap hem de genel bir bilgi olarak yazıyoruz. Ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrasında ilan edilen milli yas nedeniyle bu hafta diziler yayınlanmayacak. 25 Şubat Cumartesi günü de Dokuz Oğuz dizisi yeni bölüm ekrana getirmeyecek. dokuz oguz dizisi yeni bolum

Dokuz Oğuz dizisi yeni bölüm ne zaman?

Fox TV ekranlarının asker temalı dizisi Dokuz Oğuz daha 2 bölüm yayınlanmıştı. Dizi deprem sebebi ile ekrana mola verdi. Seyircileri diziyi merakla bekledi. Dokuz Oğuz dizisi bir hafta aranın ardından yayın hayatına devam edecek.

25 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanmayan Dokuz Oğuz dizisinin yeni bölümü bir sonraki hafta 4 Mart Cumartesi günü saat 20.00 da Fox TV’de devam edecek. Dokuz Oğuz dizisinin bir hafta aranın ardından yayınlanacak olması hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. Seherbaskut dedi ki:

    Başarılı bir filimolmuş çok güzel bir filim

  2. Seherbaskut dedi ki:

    Filiminiz çok beyendik