Doğduğun Ev Kaderindir Tolga Kimdir? (Ali Oğuz Şenol)

10.03.2020
881

Sevilen Tv8 dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’de Tolga karakterini canlandıracak olan oyuncu kimdir? Gerçek adını bilgilerini daha önce oynamış olduğu dizileri ve hayatına dair detayları sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Çarşamba akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor.

Ali Oğuz Şenol Doğduğun Ev kaderindir TolgaDoğduğun Ev Kaderindir Tolga Kimdir?

Diziye son katılan isim Faruk karakterini canlandıran Engin Hepileri’nin arkadaşı rolü ile diziye dahil olan Tolga karakteri oldu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Tolga karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı soyadı Ali Oğuz Şenol‘dur. Daha önce birçok dizide karşımıza çıkan Ali Oğuz Şenol Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Tolga karakteri ile izleyicisiyle buluşacak. Doğduğun Ev Kaderindir Tolga Kimdir sorusuna yanıt verelim şimdi:

Ali Oğuz Şenol kimdir? Kısa BilgileriDoğduğun Ev kaderindir Tolga Farukun arkadaşı

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ali Oğuz Şenol bir dizi oyuncusudur. İstanbul Aydın Üniversitesi sinema televizyon bölümünü başarı ile bitirmiştir. Sonra oyunculuk eğitimleri almaya devam eden Ali Oğuz Şenol ilk olarak 2009 yılında Yalancısın Sen isimli dizide oynamıştır. Bu ilk dizi deneyiminden sonra oyunculuk ajansı onu farklı diziler için görevlendirmiştir.

Sonraki yıllarda Çınar’ın gölgesinde, farklı desenler ve kavak yelleri gibi dizilerde rol alan Ali Oğuz Şenol TRT ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy isimli günlük dizide yer almış ve Mert karakteri ile herkesin sevdiği bir oyuncu haline gelmiştir. Adını Sen Koy dizisinden sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Umut Yeter dizisinde de karşımıza çıkmıştır. Ali Oğuz Şenol son olarak FOX TV’de yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde oynamıştır. 2020 yılında ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Tolga karakterine hayat verecek. Ali Oğuz Şenol kendisi gibi oyuncu olan Kübra Şenol ile evlidir ve bir çocuğu bulunmaktadır.

Doğduğun Ev kaderindir Tolga kimdirDoğduğun Ev Kaderindir Tolga Faruk’un Arkadaşı rolünde

Ali Oğuz Şenol Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Faruk karakterinin yakın arkadaşı olarak diziye dahil olacak ve Faruk ile Tolga dizinin ilerleyen bölümlerinde birçok sahnede birlikte görülecekler. Oldukça mülayim bir kişiliği olan Ali Oğuz Şenol’a yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’de Tolga karakteri ile başarılar dileriz. Yorum ve görüşünüz varsa aşağı yazabilirsiniz. Doğduğun Ev kaderindir tüm oyuncuları için Tıklayın >> Doğduğun Ev kaderindir Oyuncu Kadrosu

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.