Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir? (Kaan Altay Köprülü)

15.12.2020
762

Gerçek hayat hikayesi ile herkese etkisi altına alan ve Tv8’in başarılı dizilerinden bir tanesi olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi kadrosuna yeni oyuncular eklemeye devam ediyor. Diziye dahil olan pek çok karakter gibi son zamanlarda dahil olan Savaş karakteri de oldukça merak edildi. Bizde sizler için bu konumuzda Doğduğun Ev Kaderindir Savaş kimdir? sorusuna ve bunun gibi pek çok soruya sizler için yanıt vereceğiz.

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş KimdirGeçtiğimiz bölümlerden Barış karakteri ile Engin Öztürk diziye dahil olmuştu. Barış karakteri Zeynep’in patronuydu ve Barış karakterinin ailesi ve özel hayatı oldukça merak edilmişti. Bu akşamki bölümde ise diziye Barış’ın kardeşi olan Savaş karakteri dahil oldu. Savaş içe dönük olmasının yanı sıra üstün zekalı bir bireydir. Geçirdiği talihsiz bir kaza sonucu felç kalmıştır ve abisi ile anlaşamamaktadır. Dizide Barış ve Savaş kardeşlerinin çatışmalarına sık sık şahit olacağız.

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş KarakteriBarış karakterinin kardeşi olan Savaş karakterine hayat veren oyuncumuzda en az Savaş karakteri kadar merak edildi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başarılı oyunculuğunu Savaş karakteri ile sergileyecek olan oyuncumuz Kaan Altay Köprülü’dür. Konumuzun ilerleyen kısmında ise oyuncumuz Kaan Altay Köprülü den sizlere bahsedeceğiz.

Kaan Altay Köprülü Kimdir?

Kaan Altay Köprülü KimdirKaan Altay Köprülü, 30 Kasım 1994 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk adına ise Türkiye Bostanlı Akademisinde Şebnem Doğruer’den temel oyunculuk eğitimi almıştır. Aktif olarak dizi ve tiyatro oyunculuğu ile ilgilenmektedir. Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz 1,75 boyunda ve 70 kilogramdır. Art İstanbul Cast ajansına bağlı olarak projelerini sürdürmektedir.

Kaan Altay Köprülü’nün Yer Aldığı Diziler

2020 – Doğduğun Ev Kaderindir (Savaş)
2018 – Tek Yürek (Akif)

Kaan Altay Köprülü’nün Resmi Instagram Hesabı

Kaan Altay Köprülü'nün Resmi Instagram HesabıYakışıklılığı ile sosyal medyada da büyük dikkat çeken oyuncumuz Kaan Altay Köprülü, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Kaan Altay Köprülü’nün resmi instagram hesabında 49 gönderisi ve 12,1 bin takipçisi bulunmaktadır. Yer aldığı projeleri de instagram hesabında sık sık paylaşan Kaan Altay Köprülü’nün resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @kaanaltaykoprulu

Bu konumuzda da sizler için Doğduğun Ev Kaderindir Savaş kimdir? sorusuna yanıt verip Savaş karakterine hayat veren oyuncumuz Kaan Altay Köprülü’yü tanıtmaya çalıştık. Sizlerin de Savaş karakteri ve Kaan Altay Köprülü hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmını da yazmanızı büyük bir heyecanla bekliyoruz. Diziye 2. sezonda dahil olan oyuncuların tamamına Doğduğun Ev Kaderindir 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler? başlıklı konumuzda ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Merve Dericioglu dedi ki:

    Doğduğun ev kaderindir dizisindeki Savaş karekterine dizide daha cok rol verilmesini bekliyoruz,ilerki dizilerdede sık sık görüşürüz inşallah