Doğduğun Ev Kaderindir Reytingleri Nasıl Dizi İzlendi mi Tuttu mu?

25.12.2019
228

Doğduğun Ev Kaderindir Reytingleri Nasıl Dizi İzlendi mi Tuttu mu? Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin reyting sonuçları nasıl gelecek? Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un buluştuğu ve TV8 ekranlarında 25 Aralık çarşamba akşamı oldukça zorlu bir günde Kuruluş Osman ve Afilli Aşk gibi dizilerin yer aldığı bir günde yayın hayatına başlayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin alacağı reytingleri burada sizlere duyurmak ve dizinin izlenip izlenmediğini tutulup tutulmadığını sizlere yorum ve görüşleri ile belirtmek istiyoruz.

Doğduğun Ev Kaderindir 1. Bölüm Reyting Sonuçları: Doğduğun Ev Kaderindir 1. bölümü ile 25 Aralık çarşamba günü Tv8 de ekrana geldi. Dizi ilk bölümde total’de 4.44 ile 11., AB’de 5.34 reytingle 5., ABC1’de ise 5.77 reytingle 4. oldu. İlk bölümden 4.44 oranında total reyting almasını oldukça başarılı bulduk biz. Eminiz diğer haftalarda bu başarısını artıracak görünüyor.

1. Bölümün ardından: İlk bölümü izledim, oldukça beğendim. Sanırım Demet Özdemir farkı bu olsa gerek, inanılmaz etkili sahneleri vardı, 2 anne ve 2 babanın arasında kalmışlığı yetmezmiş gibi bir de 2 koca adayı Zeynep için oldukça fazla gibi. Bu drama gerçekten izlettirir kendisini. Ancak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep’in hakkı bir başka, bir role bu kadar mı yakışır bu kadar mı içten oynar bir insan. Reytingi bol olsun, ben çok beğendim, izlemeye devam edeceğim kesinlikle..

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oldukça zorlu bir günde 25 Aralık çarşamba akşamı yayın hayatına başladı. Uzun süredir herhangi bir dizinin yayınlanmadığı TV8 ekranlarında başlayan dizinin reyting alıp almayacağı oldukça merak edildi. Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in Zeynep karakterini canlandıracağı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde İbrahim Çelikkol ise Mehdi rolünde başrolde oynayacak. Dizinin nasıl bir reytinge ulaşacağı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ciddi bir reyting oranı alıp almayacağı oldukça merak edilirken hem kanalın uzun süredir dizi yayınlamaması hem de dram konusunda izleyici çekip çekmeyeceği merak edilirken seyircilerin reyting konusundaki meraklarını gidermek amacıyla Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin almış olduğu reyting oranlarını AB ve Total olarak buraya yazacağız.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi izlenme oranlarıDoğduğun ev kaderindir dizisi AB ve Total reyting sonuçları

TV8 ekranlarında 25 Aralık 2019 çarşamba akşamı yayın hayatına başlayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin almış olduğu reyting oranlarının resmi sonuçlarını bu sayfada sizlerle paylaşacağız. ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin ve KanalD ekranlarında yayınlanan Afilli Aşk isimli dizinin reyting oranları ile karşılaştırmalı bir şekilde sizlere sunacağız. TV8 ekranlarında ilk bölümü ile ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde İbrahim Çelikkol’un Mehdi karakterini Demet Özdemir’in ise Zeynep karakteri ile oynamış olduğu dizinin almış olduğu reyting oranlarına sizlerle birlikte yorumlamak istiyoruz.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde çok ciddi bir oyunculuk başarısını gözlemledik ve diziyi izleyenler özellikle Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un oyunculuk konusundaki yeteneğini bir kez daha bu dizide görmüştür ve şahit olmuştur diye düşünüyoruz. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yer alan oyunculukları başarılı olmasının yanı sıra çarşamba günleri çok fazla dizinin olmaması ve diğer kanallarda yani ATV ve Kanal D dışında kalan kanalların dizi yayınlaması Doğduğun Ev Kaderindir dizisine büyük bir şans olarak görülüyor. Çünkü bir yaz dizisi dizisi olarak başlayan Afilli Aşk dizisini izlemeyenler ve ATV ekranlarında Kuruluş Osman dizisine bakmayanlar kesinlikle Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrolünde oynadığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisini izleyecektir diye düşünüyoruz ve bu nedenle dizinin ciddi bir reyting oranıyla ilk bölümü başarıyla atlatacağına tahmin ediyoruz.

Doğduğun Ev Kaderindir Reyting sonuçlarıDoğduğun Ev Kaderindir dizisinin almış olduğu toplam reyting oranlarını AB ve Total sıralamalarına ve diğer dizilere göre nasıl bir sıralamada yer aldığını detaylı bir şekilde bu konumuzda sizlere aktaracağız ve dizinin tutulup tutulmadığını ne kadar izlenme oranına ulaştığını ve ileri ki haftalarda dizinin erken final yapıp yapmayacağına tahmin ve görüşlerimiz ile sizlere aktaracağız. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ciddi bir reyting başarısı gösterecek ve oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaşacak diye düşünüyoruz.

Çünkü Kuruluş Osman dizisini herkes izlemiyor Afili Aşk dizisi ise sadece bir yaz dizisi olarak kaldı. Bu nedenle bu iki diziyi izlemeyenlerin ciddi bir alternatifi olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisi TV8 ekranlarında seyircileri bekliyor olacak ve ciddi oranda reyting alarak adının çarşamba günleri ne yazdıran üçüncü dizi olacak diye tahmin ediyoruz. Doğduğun Ev Kaderindir Tekrarı Ne Zaman? merak edenler Tıklayın >> Doğduğun Ev Kaderindir Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin nasıl bir izlenme oranına ulaştığını reyting sıralamasının ne olduğunu haftalık olarak sizlere burada yazacağız. Dizinin kaç bölüm devam edip etmeyeceğini kaçıncı bölümde erken final yapacağını veya tahminlerimizi sizlerden gelen yorumları da dikkate alarak dizinin almış olduğu reytingleri göz önünde bulundurarak detaylı bir şekilde burada yorumlayacağız.

Doğduğun Ev Kaderindir ReytingleriDoğduğun Ev Kaderindir dizisi izlendi mi tutuldu mu reytingleri nasıl?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin izlenip izlenmediğini almış olduğu reytinglerden göreceğiz ve dizinin nasıl bir izleyici kitlesine hitap ettiğini ilk bölümlerden itibaren kaçıncı bölüme kadar gidebileceğini ve seyircilerin diziden memnun olup olmadıklarını özellikle Demet Özdemir’in canlandırdığı Zeynep karakterini nasıl bulduklarına İbrahim Çelikkol’un oynamış olduğu Mehdi karakterinin dizideki yerine ve önemine vurgu yaparak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin nasıl bir dizi olduğunu kısaca burada sizlerle paylaşacağız.

Lütfen sizler de Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yorumları ve görüşlerini aşağıya yazarak dizinin almış olduğu reyting oranlarına samimi bir şekilde yorumlayarak diziyi beğenip beğenmediğinizi aşağıya yazınız. Sizce Doğduğun Ev Kaderindir dizisi tutulur mu izlenir mi uzun süre devam eder mi sezon sonuna kadar dizi devam eder mi yorumlarınızı bekliyoruz.

İngilizce Çeviri: The Fate of Your Home is Fate Ratings How Did The Series Have Been Watched? How will the results of the series where you were born? Demet Özdemir and Ibrahim Celikkol’un and TV8 screens on December 25 Wednesday evening on a very challenging day, such as the establishment of a series of events such as Osman and Afilli Love Dogduğun Ev Kaderindir series began to broadcast here to announce the ratings and whether you watch the series is kept watching and want to specify with your opinions.

You were born Ev Kaderindir series on a very challenging day Wednesday evening began December 25 broadcast. The TV8 screens, which have not been published for a long time, were quite curious as to whether the series started rating. Famous actor Demet Özdemir will portray the character of Zeynep Evden Kaderindir in the series Ibrahim Celikkol will play the leading role as Mehdi. How the series will reach a rating You are quite curious whether you will get a serious rating of the Fate of the series you were born in. We will write as here.

On this page we will share the official results of the ratings of the series Doğduğun Ev Kaderindir, which started broadcasting on TV8 screens on Wednesday evening, December 25, 2019. We will present you with the rating ratios of the Organization Osman series on ATV screens and Afilli Aşk series on KanalD screens. TV8 screens with the first part of the screen is born in the series of the birth of the fate of Ibrahim Celikkol’un Mehdi character with the character of Demet Özdemir Zeynep the rating of the series we want to interpret with you.

We have seen a very serious acting success in the series Evin Kaderindir where you were born and we have seen that the audience, especially Demet Özdemir and İbrahim Çelikkol, have seen and witnessed the acting talent once again. In addition to being successful in the series that you were born in Ev Kaderindir series on Wednesday and the absence of too many directories on other channels, ie, other channels other than ATV and Kanal D broadcasting series is seen as a great chance. Because as a summer series series and those who do not watch Afilli Love series and ATV screens that do not look at the establishment of the organization Osman Demet Ozdemir and Ibrahim Celikkol starring the role of the birth of the series will think that the first part of the series, and therefore predict the success of a serious rating.

We will tell you in detail about the total rating rates of the Home Destiny series you are born in according to the EU and Total rankings and other arrays and how long the index has been kept and how many of the index has reached the follow-up and make the final predictions in the next weeks. We will transfer with you. We believe that Ev Kaderindir series, where you were born, will show a serious rating success and reach very high ratings.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Bence dizi tarihinin en önemli dizisi aynen devam

 2. Zeki dedi ki:

  Hayatımda bu kadar berbat bir dizi izlemedim hele başrol jön ibo mudur nedir facia. Demet özdemir zaten oyuncu değil canyaman sayesinde parladı can yoksa başarı asla

 3. Dilek dedi ki:

  Çok mükemmel bir dizi kesinlikle final etmesin . Çok zevkle izliyoruz .

 4. Anonim dedi ki:

  dizi çok güzel.ailecek izliyoruz.gelecek bölümünü bekliyorum.ama çarşamba gününe koymasaylardı keşke o gün kuruluş osmanda var.nasıl izleyeceğim şimdi.kuruluş osmandan vazgeçemem

 5. çiçekhazal dedi ki:

  guzel bir dizi sanki gelecek bolumlerde heycanlı bir okadarda ağlatan sahneler olacak gibi ve ask

 6. Hatice Taş dedi ki:

  Ben zaten kitabını okumuştum ve çok etkilenmiştim. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Ev kitabında yer alan bir karakterdi Zeynep ve çok etkilenmiştim. Hatta Gülseren Budayıcıoğlu’na bu bölümü çok beğendiğimi hakkında biraz daha bir şeyler yazmasını söylemiştim. Diziyi de beğendim. İnşallah dizi tutar. Çok değişik bir karakter zeynep çünkü. Şansı bol olsun.

 7. ÖZGÜL BAŞPINAR dedi ki:

  Dizinin tekrarını tesadüfen izledim ilk sahnesinden itibaren sonuna kadar izlememe sebep olan son yıllarda yapılmış olan en etkili en sürükleyici dram bence tabii öncelikle oyuncu kadrosu ve konusu … Tebrikler müthiş

 8. Mari dedi ki:

  Coķ guzel Bir dirai drame iki anné aràsinda kalan Bir genc kiz

 9. Ayse dedi ki:

  Cok guzel bir dizi o kadar etkiliki agladim yaaa sabirsizlikla bekliyorm yeni bolumu