Doğduğun Ev Kaderindir Özlem Tunahan Poyraz Kimdir? (Ebru Cündübeyoğlu)

Bu konumuzda sizlere Tv8 ekranlarında her Çarşamba soluksuz izlediğimiz Doğduğun Ev Kaderindir dizisine yeni katılan oyuncumuz Ebru Cündübeyoğlu’nu ve dizide hayat vereceği Özlem Tunahan Poyraz karakterini yakından tanıtacağız. Başrollerinde Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk’ün yer aldığı dizi gerçek bir hayat hikayesini anlatmaktadır. 2 sezonunda olan dizi geniş izleyici kitlesine sahiptir ve dizinin izleyicileri de diziye yeni katılan oyuncumuzu ve dizide hayat vereceği karakteri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için başarılı oyuncu Ebru Cündübeyoğlu’nu ve dizide hayat vereceği Özlem Tunahan Poyraz karakterini yakından tanıtacağız.

Doğduğun Ev Kaderindir Özlem Tunahan Poyraz Karakteri Kimdir?

Diziye yeni katılan Özlem Tunahan karakteri, Barış ve Savaş’ın ablası olarak bizlerin karşısına çıkacaktır. Ancak Özlem’in nasıl bir karakterde olacağı hakkında henüz bir bilgi yoktur. Bizler herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşıyor olacağız.

Son Bilgiler: Hayatını kendi istediği gibi kuran ve yaşamını Amerika da devam ettiren Özlem, Barış ve Savaş’ın ablasıdır. Kardeşlerine düşkün biri olan Özlem karakteri, özünde iyi ve merhametli biridir. Doğduğun Ev Kaderindir Özlem Kimdir gerçek adı

Doğduğun Ev Kaderindir Özlem Tunahan Poyraz Kimdir?

Tv8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’e yeni katılan Özlem Tunahan Poyraz karakterine güzel oyuncumuz Ebru Cündübeyoğlu hayat verecektir. Izleyiciler tarafından bu karakter kadar, bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için diziye yeni katılan güzel oyuncumuz Ebru Cündübeyoğlu’nu daha yakından tanıtacağız ve Ebru Cündübeyoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ebru Cündübeyoğlu Kimdir?

46 yaşında ki oyuncumuz 10 Eylül 1974 yılında Heilbronn, Almanya da dünyaya gelmiştir. Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan oyuncumuz, annesi gibi Türkiye 4. Güzeli seçilmiş ve böylece televizyon kariyerine adım atmıştır. 1998 yılında Gülüm dizisi sayesinde oyunculukla tanışan Ebru Cündübeyoğlu, dikkat çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Deli Türek dizisinde 4 sezon yer almıştır. Bugüne kadar birçok dizi ve filmde karışımıza çıkan oyuncumuz aynı zamanda sunuculukta yapmıştır. Sesininse güzel olduğunu bildiğimiz oyuncu 2013 ve 2015 yıllarında albüm çıkarmış ve müzik sektörüne de adım atmıştır.

Ebru Cündübeyoğlu Rol Aldığı Diziler

1998 Gülüm
1999/2002 Deli Yürek (Ayşegül)
2002 Koçum Benim (Deniz Hoca)
2003 Çınaraltı (Aslı)
2004 Omuz Omuza (Sevilay)
2005 Şöhret
2006 Gizli Patron (Türkan)
2006 Arka Sokaklar (Ayşe)
2007 Kuzey Rüzgarı
2007 Şöhret Okulu (Jale)
2008/2009 Yalancı Romantik
2011 Avrupa Avrupa (Gülbahar Koparan)
2011 Kalbim Seni Seçti (Handan)
2012 Yalan Dünya (Konuk Oyuncu
2014 Galip Derviş
2015 Evli Ve Öfkeli (Seray)
2018 Gülizar (Suzan)
2021 Doğduğun Ev Kaderindir (Özlem Tunahan Poyraz)

Ebru Cündübeyoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerin başında gelen güzel oyuncumuz, resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 1365 gönderisi ve 418 bin takipçi olan güzel oyuncumuz Ebru Cündübeyoğlu’nun resmi instagram hesabı: @eebrucundubeyoglu Doğduğun Ev Kaderindir Özlem Tunahan Poyraz Kimdir

Ebru Cündübeyoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

5 yıllık birlikteliklerinin sonunda radyocu Mete Güçlü ile 2003 yılında dünya evine giren oyuncumuz 2005 yılında, kızı Duru’yu kucağına almıştır. Uzun yıllardır mutlu bir evlilikleri olan çiftimizin Duru isminde bir kızı vardır.

Ebru Cündübeyoğlu Kıyafetleri Elbiseleri

46 yaşındaki oyuncumuz, hâlâ güzelliği ve fiziğiyle de dikkat çekmekte ve ilgi odağı olmaktadır. Güzel oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarlarıda merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde giydiği, elbise, etek, ceket, tulum, gömlek, kazak, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı kolye, yüzük, küpe, bileklik, çanta gibi tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere sevilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir’e yeni katılan oyuncumuz Ebru Cündübeyoğlu’nu ve dizide hayat vereceği Özlem Tunahan Poyraz karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler