Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir? Zeynep’in ablası (Gülcan Arslan)

TV8’de yayınlanmakta olan ve yayın hayatına heyecanlı bir şekilde devam eden Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi gerçek bir hayat hikayesini konu edinirken, diziye de yeni bir karakter dahil oldu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi izleyicileri diziye yeni dahil olan Nesrin karakterini oldukça merak etti ve araştırmaya başladı. Bizde sizlere bu konumuzda Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Nesrin karakterinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin Karakteri

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin Karakteri

Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Nesrin karakteri, Zeynep’in ablasıdır. Yaşadıklarından ötürü hayat onu güçlü, başarılı, zeki ve dayanıklı bir kadın haline getirmiştir. Gelişi ile tüm dengeleri sarsacak olan Nesrin karakteri, taşıdığı sırların hepsini ortaya dökecek ve gergin bir ortam oluşmasına sebep olacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin Kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nesrin karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz ise Gülcan Arslan’dır. Başarılı kadın oyuncumuz Gülcan Arslan’ı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve dizi severlerimiz adına konumuzun ilerleyen kısmında da Gülcan Arslan’ın hayatından ve bilgilerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Gülcan Arslan’ın hayatına dair bilgilerin tümü haberimizin devamında..

Gülcan Arslan Kimdir?

Gülcan Arslan KimdirGülcan Arslan, 1 Mayıs 1986 yılı Sakarya doğumludur. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi alması ile birlikte 2004 yılında oyunculuğa başlamıştır. Yaklaşık 3 yıl tiyatro ile ilgilendikten sonra 2007 yılında kamera önü oyunculuğuna başlamış ve ilk deneyimini de Sardunya Sokak dizisindeki Canan karakteri ile yaşamıştır. Oyunculuğu ile oldukça beğeni kazanan Gülcan Arslan, en son ise karşımıza 2019 yılında Zengin ve Yoksul dizisindeki Nihal karakteri ile çıkmıştır. 2021 yılında yani günümüzde ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Nesrin karakteri ile gündeme gelecektir.

Gülcan Arslan’ın Yer Aldığı Diziler

2007 – Sardunya Sokak (Canan)
2008 – Hepimiz Birimiz İçin (Mine Pekmezci)
2008 – Sınıf (Zehra)
2008 – Gurbet Kuşları
2009 – Kafkas
2009 – Kahramanlar (Figen)
2011 – Herşeye Rağmen (Leyla Açıkalın)
2011 – Bir Çocuk Sevdim (Mine)
2013 – Arka Sokaklar (Leyla Candaş)
2014 – Günahkar (Saliha Tezhanlı)
2015-2016 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Fahriye Sultan)
2017 – Ölene Kadar (Beril Karalı)
2019 – Zengin ve Yoksul (Nihal Taştan)

Gülcan Arslan’ın İnstagram Hesabı

Gülcan Arslan'ın İnstagram HesabıGülcan Arslan, instagramda aktif bir kullanıcıdır. Resmi instagram hesabını aktif olarak kullanan ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapan Gülcan Arslan’ın hesabında 644 gönderisi bulunurken, 146 bin kişiden fazla da takipçisi bulunmaktadır. Gülcan Arslan’ın resmi instagram hesabını daha yakında ve detaylı bir şekilde incelemek isterseniz @gulcanarslann kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Gülcan Arslan’ın Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Gülcan Arslan 5 yılı aşkın bir süredir yapımcı olan Metin Anter ile birliktelik yaşıyordu. Ancak 5 yılın sonunda Gülcan Arslan ve Metin Anter çifti fikir ayrılıklarına düştüler ve geçtiğimiz aylarda ayrılma kararı verdiler. Şu anda ise Gülcan Arslan’ın bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin’in Kıyafetleri

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin'in KıyafetleriDoğduğun Ev Kaderindir dizisinde güzelliği ile dikkatleri üzerine çekecek olan Nesrin karakterinin de dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseler oldukça merak edildi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Nesrin karakteri dahil olduğu zaman Nesrin karakterinin kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, mont, kaban, pantolon, ayakkabı ve takıları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız. Sizin de Nesrin karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa bize sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Nesrin karakterinden ve Nesrin karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Gülcan Arslan’dan bahsetmek istedik. Sizin de konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı aşağıda yer alan yorum kısmından bize iletmenizi bekliyoruz.

Etiketler