Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Neden Yok Diziden Çıktı mı geri gelecek mi?

Bu konumuzda sizlere Doğduğun Ev Kaderindir dizinin başrol oyuncusu Mehdi’nin neden Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız. Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Neden Yok Diziden Çıktı mı geri gelecek mi? merak ediliyor. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun romanından uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı bayrak oturmaktadır.

Her çarşamba Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 25 Aralık 2019 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede geniş kitlelere ulaşan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncularından biri olan Mehdi’nin sürpriz bir şekilde diziden ayrılacağı duyulmuştur. Bizde sizler için Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Mehdi’nin neden Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Neden Yok Diziden Çıktı mı

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Diziden Neden Çıktı?

OGM Pictures imzası taşıyan Doğusun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Mehdi 2. sezondur dizisinin başrolünde yer almaktaydı. İlk sezon Zeynep’le olan aşkıyla izleyicilerin gönlünde taht kuran Mehdi, daha sonra Zeynep’e karşı tutumuyla izleyiciler tarafından büyük tepki toplamıştır. Mehdi karakterine hayat veren başarılı oyuncumuz İbrahim Çelikkol’un ise sürpriz bir şekilde diziden ayrılacağı duyulmuştur. Dizinin sevenleri bu duruma oldukça üzülmüş ve nedeni merak etmişlerdir. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Mehdi önümüzdeki bölüm diziye veda edecektir ve oyuncumuzun diziden ayrılmasındaki sebep ise senaryo gereğidir yani Mehdi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden hikayesi bittiği için ayrılmaktadır.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız Roman’dan uyarlanan dizi, 2 sezondur Tv8 ekranlarında karşımıza çıkmaktadır. Başrolünde, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk’ün yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden sürpriz bir şekilde Mehdi karakterinin ayrılacağı duyulmuştur. Usta oyuncu İbrahim Çelikkol’un hayat verdiğim Mehdi karakterinin Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ayrılmasında ki sebep hikayesinin bitmiş olmasıdır. Yani Mehdi karakteri diziden senaryo gereği ayrılacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Tekrar Diziye Gelecek Mi?

İlk bölümden beri karşımızda olan Mehdi karakteri, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusudur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Mehdi karakteri, diziden hikayesi bittiği için ayrılacaktır. Dizinin sevenleri, Mehdi karakterinin neden ayrıldığıyla birlikte tekrar diziye gelip gelmeyeceğini de merak etmiştir. Bu konu hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmasa da, Mehdi karakteri tahminimize göre tekrar Doğduğun Ev Kaderindir dizisine gelmeyecektir çünkü Mehdi, diziden hikayesi bittiği için ayrılacaktır.Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi diziye geri dönecek mi

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi

35 yaşındaki Mehdi’nin bir tamirhanesi vardır ve orda çalışmaktadır. Çocukken zor şeyler yaşayan ve bunları hâlâ aşamayan Mehdi kadınlara karşı hep mesafeli durmuştur. Daha sonra Zeynep’le tanışan ve ailesinin tepkisine rağmen evlenen Mehdi’nin Ailesi Zeynep’e çok Kötü davranmış ve onu sürekli aşağılanmışlardır. Aynı zamanda Mehdi’nin Kibrit adında evlatlık edindiği bir de kızı vardır. Mehdi evlendikten sonra çok değişmiş Zeynep’in kıyafetlerine, hatta çalışmasına bile karışır hale gelmiştir. Daha sonra Zeynep ve Mehdi boşanmıştır, ancak Mehdi hala Zeynep’in peşindedir ve onu çok sevmektedir. Zeynep’in Barış’la yaklaştığını gören Mehdi bu duruma çok sinirlenir ve gizli gizli Zeynep’i takip eder. Kısacası Mehdi Özünde iyi biri olan ancak sorunlarını şiddetle halletmeye çalışan biridir.

Bu konumuzda sizlere Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Mehdi’nin neden Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrıldığını ve tekrar diziye gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Neden Yok Diziden Çıktı mı konumuz bu kadar. Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinden Çıkan oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler