Doğduğun Ev Kaderindir Dizisini Nasıl Buldunuz? Yorumlar Görüşler

1 Yorum 39 kez izlendi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi izleyiciler tarafından nasıl bulunuyor?
Çarşamba günleri TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin Oyuncu Kadrosunda Başrollerinde Demet Özdemir Ve İbrahim Çelikkol canlandırıyor..

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisini Nasıl Buldunuz?

İzleyicilerin bu dizi hakkındaki yorum ve görüşlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Dizi, oyuncular ve senaryo hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazmanızı bekliyoruz.. Doğduğun Ev Kaderindir Dizisini Nasıl Buldunuz? biz çok kaliteli ve nitelikli bulduk. Gerçek bir yaşam olması da cabası.. İzlenesi bir dizi, reytingleri de oldukça iyi.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin Konusu Nedir?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Gerçek hayattan alıntı yaparak izleyicilere birazda olsa gerçek hayatı göstermişlerdir. Dizinin Konusu Bir küçük kızın iki hayatla nasıl başa çıkmaya çalıştığını İleriki hayatında yaşadığı bu iki hayatı onu nasıl derinden etkilediğini çeşit çeşit sorunlarla karşılaşacağını anlatmaktadır.Dogduğun Ev Kaderindir dizisini nasıl buldunuz

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncularının Oyunculuklarını Nasıl Buldunuz?

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde İbrahim Çelikkol Dizide Mehdi karakteriyle 16. Bölüme Kadar eşine değer veren onun istediklerini yapan biri olarak gözükse de son yayınlanan bölümde seyirciyi şaşırtmış. Zeynep’e karşı çıkıp onu dinlemeyip eve kitlemiştir.
Demet Özdemir Yani dizideki Zeynep Karakterine yön veren Oyuncu ise Eve kitlenmesiyle eski anıları aklına gelir babasının onu okula göndermeyip eve kitlediğini hatırlar..

Mehdinin yaptığı aslında Zeynep’i geçmişiyle beraber onu eve kitlemektir. Bu olanların üstüne Zeynep’in nasıl bir tepki vereceğini bütün izleyici merak ederken yeni çıkan fragmanda Zeynep’in önündeki engeli kırarak işe gitmesiyle ve Zeynep’e bu yaptıklarından dolayı etrafındakilerin tepkisinden dolayı Zeynep’ten özür dilemek ister.. Zeynep’in ne diyeceği merak konusudur. Bütün izleyiciler Zeynep karakterinin yanında olup bütün fragman ve bölümlerinin altına onu sonuna kadar savunduklarını beyan etmişlerdir. Seyirci aslında dizideki Zeynep’i değilde yazdıklarıyla Gerçek hayattaki mağdur olan kadınların arkasında durduklarını göstermişlerdir.

Diğer oyunculara gelecek olursak Nuh ve Cemile ikilisinin dizide yeni bir aşka yelken açılacağı göz önündedir. Seyirci Nuh Ve Cemile ikilisinden nasıl bir aşk doğacak merak etmektedir. Dizinin bir bakıma neşesi Sultan Bakkalın bakkalı satmasının ardından diziden çıkarsa nasıl olacak buda bir merak konusudur.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Her Hafta Çarşamba Günü Saat 20:00 da seyirci ile TV8 ekranlarında sizlerle buluşmaktadır. Dizi Hakkındaki Görüş ve Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kutusuna yazmanızı bekliyoruz.. Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin kıyafetleri elbiseleri bu sayfada..

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler