Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Yeni Sezonu Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Yeni Sezonu Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? Doğduğun Ev Kaderindir ilk olarak 25 aralık 2019 tarihinde yayın hayatına TV8 ekranlarında başlamıştı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi OG Medya yapımcılığın yayınlanırken seyirciden tam puan alarak kendine özgü hayran kitlesini oluşturdu bile. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi başrol karakterleri arasındaki uyum çok beğenildi ve Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol hayran sayfaları oluşturuldu.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi gayet güzel bir şekilde devam ediyor ve TV8 in yüzünü güldürüyordu. Reytinglerde başarılı seyreden Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 2. sezon onayını bile aldı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi reytinglerini sizlere aşağıdaki grafikle açıklayabiliriz. doğduğun ev kaderindir dizisi ne zaman sete çıkacak
Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Reyting Tablosu 25 Aralık 2019- 18 Mart 2020

SıraTarihRTG (%)
7.Doğduğun Ev Kaderindir 18 Mart 2020 Çarşamba Reytingleri7
5.Doğduğun Ev Kaderindir 11 Mart 2020 Çarşamba Reytingleri6
5.Doğduğun Ev Kaderindir 4 Mart 2020 Çarşamba Reytingleri6
4.Doğduğun Ev Kaderindir 26 Şubat 2020 Çarşamba Reytingleri7
4.Doğduğun Ev Kaderindir 19 Şubat 2020 Çarşamba Reytingleri7
5.Doğduğun Ev Kaderindir 12 Şubat 2020 Çarşamba Reytingleri6
5.Doğduğun Ev Kaderindir 5 Şubat 2020 Çarşamba Reytingleri6
7.Doğduğun Ev Kaderindir 29 Ocak 2020 Çarşamba Reytingleri5
6.Doğduğun Ev Kaderindir 22 Ocak 2020 Çarşamba Reytingleri5
7.Doğduğun Ev Kaderindir 15 Ocak 2020 Çarşamba Reytingleri5
11.Doğduğun Ev Kaderindir 25 Aralık 2019 Çarşamba Reytingleri4

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yayınlanmaya başladığı ilk bölümde reyting sıralamasında 11. sırada yer alsa da sonrasında yayınlanan bölümlerinde her zaman ilk 10’a girmeyi başardı. Hele de zorlu bir çarşamba akşamında. Çarşamba akşamı diğer kanallarda da diziler yayınlanıyor ve reyting rekabeti kızışıyor. Bu yüzden de Doğduğun Ev Kaderindir dizisi reytingleri gayet iyi durumda. Bu yüzden de TV8 ve OG Medya ortak karar alarak dizinin 2. sezonunu yayınlama kararı aldılar.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

25 Aralık 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan ve reytinglerde de başarılı bir grafik izleyen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 18 Mart 2020 tarihinde 11. bölümü yayınlayarak ekrana ara vermek zorunda kaldı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de diğer diziler gibi koronavirüs sebebiyle seti durdurdu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ne zaman tekrar sete çıkacak maalesef bunun için tam tarih veremiyoruz şimdilik. Ancak haberlerde koronavirüs tehdidi bitti ya da çaresi bulundu artık sosyal hayatımıza dönebiliriz cümlelerini duyduğumuz anda diziler sete çıkacaktır diyebiliriz. İnşaallah bu haberleri en kısa zamanda alırız.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 2. sezonu eğer mayıs ayında başlamaz ise eylül 2020 ye kalabilir. Eğer böyle bir ihtimal olursa bu tüm diziler içinde geçerli olacak. Siz bunu kabul eder misiniz? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.
doğduğun ev kaderindir 2. sezonu ne zaman

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölümlerini çekmek için mayıs 2020 de sete çıkacak diye düşünüyoruz ancak koronavirüs tehdidi artarak devam ederse mayısta da yapımcılar sete çıkarmaz ve bu sezon böylelikle bitebilir. Ancak kanallarla yapılan anlaşma gereği reklam anlaşmaları gereği olarak koronavirüs tehdidi biter bitmez sete çıkılacağını düşünüyoruz. Doğduğun Ev Kaderindir dizisini beğeniyor musunuz? Başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol arasında uyumu nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Etiketler