Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Kibrit Kimdir? Gerçek Adı (Helin Kandemir)

13.01.2021
1.182

Bu konumuzda sizlere Tv8’in sevilen dizilerinden biri olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncularından Helin Kandemir’i ve dizide hayat verdiği Kibrit karakterini yakından tanıtacağız. Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Kibrit Kimdir? Gerçek Adı nedir bilgileri hakkında detaylar konumuzda..

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız adlı eserinden uyarlanan dizi gerçek bir hayat hikayesini anlattığı için büyük ilgi görmüştür. Yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu dizinin senaryosunu Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, Seray Şahiner, Defne Gürsoy ve Doruk Erengül kaleme almıştır. Her çarşamba milyonları ekrana bağlayan dizinin başrolünü Demet Özdemir ve Ibrahim Çelikkol paylaşmaktadır. Dizide merak edilen isimlerden biri de Kibrit olmuştur. Bizde sizler için Kibrit karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Helin Kandemir’i yakından tanıtacağız.

Doğduğun Ev Kaderindir Kibrit Karakteri Kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi KibritKibrit, Mehdi’nin mahalledeki kimsesiz çocuklar içinden sahip çıktığı bir çocuktur. Mehdi’nin tamirhanesinde yaşayan Kibrit daha sonra Zeynep ve Mehdi’nin evinde yaşamaya başladı ona kol kanat geren Zeynep ve Mehdi Kibrit’i evlat edinmişlerdir. Kibrit Zeynep’i annesi Mehdi’yi de babası olarak görmektedir. Kibrit Zeynep’e çok bağlıdır,onu çok sever ve destekler. Mehdi’yle ayrılmış olmalarına asla onu suçlamaz.

Doğduğun Ev Kaderindir Kibrit Kimdir?

Sevilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Kibrit yani Dilara karakterine Helin Kandemir hayat vermektedir. Dizinin sevenleri tarafından Kibrit karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Helin Kandemir de merak edip araştırılmaktadır. Bizde sizler için başarılı oyuncu Helin Kandemir’i yakından tanıttık ve Helin Kandemir Kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.

Helin Kandemir Kimdir?

16 yaşındaki çocuk oyuncumuz 2 Haziran 2004 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Orta okul eğitimine devam eden oyuncumuz, okuduğu okulda da birincidir ve aynı zamanda dublaj sanatçılığı da yapmaktadır. Kamera karşısına çeşitli reklam filmleri ile geçen Helin Kandemir bu şekilde oyunculuğa adım atmıştır. Çocuk oyuncumuz özellikle 1 Litre Gözyaşı dizisinde hayat verdiği Elif karakteri sayesinde tanınmıştır. Yaşına rağmen birçok başarılı projede yer alan oyuncumuz 2 sezondur Tv8 de ekranlara gelen sevilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Kibrit karakterine hayat vermektedir.

Helin Kandemir’in Yer Aldığı Diziler

Bitmeyen Hikaye
Kollama
Ötesiz İnsanlar
İsimsizler 2017
The Protector (Hakan Muhafız ) 2018
1 Litre Gözyaşı 2018
Doğduğun Ev Kaderindir 2020

Helin Kandemir Resmi İnstagram Hesabı

Yaşına rağmen birçok başarılı projede yer alan ve adından sıkça söz ettiren yetenekli oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagramda 29 gönderisi ve 130 bin takipçisi vardır. Helin Kandemir’in resmi instagram hesabı: @_helinkandemir

Helin Kandemir Kıyafetleri Elbiseleri

Yetenekli oyuncumuz yaşına rağmen birçok projede yer alarak adından söz ettirirken tatlı hareketleri ve güzelliğiyle de herkesin ilgiyle takip ettiği biridir. Oyuncumuzun dizide giydiği kıyafetleri de özellikle dizinin çocuk takipçileri tarafından merak edilmektedir. Bizde sizler için 16 yaşındaki çocuk oyuncumuzun dizide giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere sevilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncularından Helin Kandemir’i ve dizide hayat verdiği Kibrit karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Kibrit Kimdir? konusunda bilgiler şimdilik bu kadar.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Melek dedi ki:

    Sıla Türkoğlu ve halil ibrahim ceyhan birbirine çokiyi uyum sağlıyorlar bence onları başka projelerde beraber görmeliyiz çok tatlılarrrrr