Doğduğun Ev Kaderindir Bitti mi Neden Yayınlanmıyor? (Final Tarihi)

Bu konumuzda Doğduğun Ev Kaderindir Bitti mi Neden Yayınlanmıyor? (Final Tarihi) hakkında bilgiler vereceğiz. TV8 ekranlarında çarşamba günleri yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. Ülkemizde son haftalarda görünen Corona virüsü nedeniyle dizi setleri de durma noktasına gelmişti. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de 25 Mart çarşamba ve 1 Nisan çarşamba günleri ekrana gelmeyecek. Dizi yayınlanmayınca Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bitti mi final mi oldu niçin yayınlanmıyor gibi sorular merak edilmeye başlandı.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bitti mi final mi oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve oldukça yüksek reyting oranları ile yoluna devam eden Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Corona virüsü tedbirleri nedeniyle 2 hafta çekimlerini ara verdi. Bu aradan haberi olmayan izleyiciler Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerinde oynadığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bittiğini yayından kaldırıldığını düşündü. Ancak kesinlikle böyle bir durum olmadığını dizinin bitmediğini final yapmadığını hemen belirtelim. Dizi sadece iki haftalığına çekimlerini ara verdi bu nedenle yeni bölüm ekrana gelmeyecek.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final tarihi ne zaman?

Doğduğun Ev Kaderindir (Final Tarihi): Doğduğun Ev Kaderindir dizisi reyting oranlarında oldukça iyi seyrettiği için şimdilik final yapmayı planlamıyor. Sezon sonuna kadar devam etmesi planlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin son haftalardaki reytingleri ne bakılarak 2020-2021 sezonunda da devam edip etmeyeceği yapımcı ve kanal tarafından belirlenecek. Bu nedenle doğduğun ev Kaderindir dizisi bitti mi final mi yaptı ya da final tarihi ne zaman gibi soruları şimdilik yanıtsız bırakıyoruz çünkü dizinin devam ettiğini sadece virüs nedeniyle setlere ara verildiğini tekrar edelim.

Doğduğun Ev Kaderindir Final TarihiDoğduğun Ev Kaderindir dizisi 25 Mart ve 1 Nisan çarşamba günü var mı yok mu?

TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin Corona virüsü nedeniyle ekranlara 2 hafta ara verdiğini yukarıda belirtmiştik. Çekimleri bir süreliğine duran dizinin çekimleri başlayana kadar eski bölümlerin tekrarları yayınlanacak. Hatta TV8 ekranlarında Survivor programının yeni bölümlerinin ekrana gelmesi planlanıyor. Ülkemizdeki virüs tehdidi kalkarsa doğduğun ev Kaderindir dizisi 8 Nisan veya 15 Nisan tarihlerinde tekrar başlayabilir.

Sizlere Doğduğun Ev Kaderindir Bitti mi Neden Yayınlanmıyor? (Final Tarihi) hakkında bilgiler verdik. Sizlerde Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..Doğduğun Ev Kaderindir Kaç Bölüm Sürecek

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler