Doğduğun Ev Kaderindir Benal (İncinur Sevimli) Kimdir? Mehdi’nin Eski Sevgilisi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Benal kimdir Mehdi’nin eski sevgilisi olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı ve bilgilerini merak eden izleyicilerimize burada detaylı bir şekilde açıklamak ve Zeynep’in kuması gibi dizide yer alan ve Mehdi’nin eskiden kalma bir gönül ilişkisi yaşadığı Benal karakteri hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep ve Mehdi’nin hayat hikayesi oldukça ilgi çekmeye ve izleyici toplamaya devam ediyor. Gerçek bir hayat hikayesinden alınmış olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi’nin hamile bıraktığı Benal karakterinin kim olduğu, Mehdi ile hala görüşüp görüşmediği gibi konular merak edilirken Zeynep’in bu durumdan haberdar olmasıyla nasıl bir tepki vereceği de oldukça merak edilen bir konu görünüyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Benal kimdirDoğduğun Ev Kaderindir dizisi Benal kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Benal karakterini canlandıran ve Mehdi’nin gönül ilişkisi yaşadığı sevgilisi olan oyuncu oldukça merak edildi, biz de hemen burada sizlere yazmak istiyoruz. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi’nin sevgilisi olan Benal karakterine hayat veren oyuncu (İncinur Sevimli)’dir. Mehdi’nin eski sevgilisi ve ondan hamile olan Benal dizide merak konusu oldu. Çünkü Mehdi her ne kadar Zeynep ile evlenmiş olsa da daha önce birlikte olduğu Benal ile köklü bir geçmişe sahip.

İncinur Sevimli Doğduğun ev kaderindir Benal karakteriBenal ile Mehdi’nin geçmişten gelen ilişkisi daha da ileri bir boyuta ulaşmış ve Mehdi’nin Zeynep ile evlendiği dönemde Benal hamile olduğunu anlamıştır. Mehdi bir taraftan büyük bir aşk ile evlendiği Zeynep karakteri ile bir arada yaşamanın verdiği mutluluğu hissederken diğer yanda eski sevgilisi olan ve kendisinden bebek bekleyen Benal karakterinin arasında nasıl bir zor duruma düşecek izleyip göreceğiz.

Zeynep, Mehdi ile Benal arasındaki gönül ilişkisinden Benal’in hamile olduğunu öğrendikten sonra ona destek olur ve çocuğunu dünyaya getirmesini ister. Ancak Benal böyle bir durumda kaldığı için oldukça üzgündür. Dizideki son fragmanda kürtaj için doktora gittiği görülüyor ancak Zeynep’in de desteği ile çocuğunu aldırmayacak diye tahmin ediyoruz. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Benal karakterini canlandıran İncinur Sevimli hakkında kısa bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Doğduğun Ev Kaderindir Benal Mehdinin sevgilisiİncinur Sevimli kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Benal karakteri olarak ekrana gelen İncinur Sevimli daha önce fark etmesek de birçok dizide yer almış ünlü oyunculardan biridir. İncinur Sevimli 22 Ocak 1985 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuş dizi ve filmlerde yer almış bir oyuncudur. İstanbul Üniversitesi’nden mezun olan İncinur Sevimli son olarak Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde yer almış ve Ayşen karakterini oynamıştı.

İncinur Sevimli oyunculuk kariyerine ilk adımı Dabbe sinema filminde rol alarak atmıştır. Ağır Roman Yeni Dünya ve Kayıp dizilerinde de oynamıştır. Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisine dahil olan ve dizide Mehdi’nin eskiden beri gönül ilişkisi yaşadığı bir kadını canlandıran ve hamile olduğu için de diziyi izleyenlerin oldukça merak edeceği bir isim haline gelen Benal karakterindeki İncinur Sevimli oldukça dikkat çekici bir rolle izleyici ile buluştu.

İncinur Sevimli Benal rolü ile Doğduğun ev kaderindir dizisindeİncinur Sevimli Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi’nin sevgilisi rolünde

Yaşanmış bir hikaye olduğu için Doğduğun Ev Kaderindir dizisi her hafta daha çok izlenmeye ve seyirciler tarafından merak edilmeye devam ediyor. Diziye son olarak Mehdi’nin sevgilisi rolü olarak giren Benal karakterindeki İncinur Sevimli ile oldukça başarılı bir rol yaparak dizide Mehdi’den hamile kalmış bir bayanı canlandırıyor. Bakalım Mehdi Benal ve Zeynep arasında nasıl bir duruma düşecek, Zeynep ile Mehdi’nin arası açılacak mı yoksa Mehdi Zeynep’in terk etmesi ile Benal ile evlenmek zorunda mı kalacak izleyip göreceğiz.

Sizler de Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Benal karakterini canlandıran İncinur Sevimli hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Doğduğun Ev Kaderindir Benal (İncinur Sevimli) Fragmanı

 

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Tuna Gürsoy

    4×4 lük oyuncu ilgiyle ve beğenerek izliyorum.Tüm kadro başarılı selamlar.(Ankarada matematik öğretmeniyim)

Etiketler