Doğduğun Ev Kaderindir 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Yorum Yap 24 kez izlendi

Doğduğun Ev Kaderindir 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezonu 30 Eylül de TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Zeynep ve Mehdi’nin aşkının yaşadığı zorlukların hayatlarının anlatıldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ilk bölümünde bir sürpriz yaşanıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi 2. Sezon Konuk Oyuncuları

Çağrı Bayrak’ın yönettiği, Eylem Canpolat’ın ise senaryosunu yazdığı OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni sezonun ilk bölümünde sürpriz bir konuk ile seyircisini karşılıyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisine yeni sezonda konuk oyuncular dahil olacaktır. Konuk oyuncuların isimleri ve bilgilerini bu konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

dogdugun ev kaderindir baris engin ozturk kimdir

Engin Öztürk- Barış

Engin Öztürk Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Barış rolünü canlandıracak. Barış Zeynep’in çalıştığı hukuk bürosunun sahibidir. Başarılı bir avukat olan Barış disiplinli, azimli ve adil biridir. Geçmiş yaşamları birbirine çok benzeyen Barış ve Zeynep kısa zamanda birbirlerini fark ederler. Barış rolünü canlandıran Engin Öztürk instagram hesabı https://www.instagram.com/enginozturk/

teoman kumbaracibasi kimdir yeni dizisi dogdugun ev kaderindir

Teoman Kumbaracıbaşı- Burhan

1971 Arjantin doğumlu olan Teoman Kumbaracıbaşı Gemi İnşaatı Mühendisliği mezunudur. Güneşin Kızları, Kördüğüm, Hayat Bazen Tatlıdır, Vatanım Sensin, Avlu dizilerinde rol aldı. Bir Deli Rüzgar dizisinde Ayhan rolünü canlandırdı. Teoman Kumbaracıbaşı instagram hesabı https://www.instagram.com/teoman.kumbaracibasi/

Dogdugun ev kaderindir dizisine gelen oyuncular

Binnur Kaya Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Konuk Oyuncu Oldu

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni sezonun ilk bölümünde mükemmel bir sahne yer alıyor. Kırmızı Oda dizisi bildiğimiz üzere son haftaların en çok izlenen dizisi oldu. Kırmızı Oda dizisi kadın başrolü olan Binnur Kaya aynı rolü ile Doğduğun Ev Kaderindir dizisine konuk oluyor.

Zeynep hayata karşı mutsuzluklarını, sorunlarını anlatmak için Kırmızı Oda’da ki psikiyatri kliniğine geliyor. Doktor Hanım yani Binnur Kaya’nın karşısına çıkarak onunla konuşuyor. Binnur Kaya’da rolü gereği onun psikoloğu oluyor. Onunla dertleşiyor ve Zeynep’i dinledikçe önerilerde bulunuyor. Zeynep bu sohbetin ardından psikiyatri kliniğinden mutlu bir şekilde ayrılıyor.

dogdugun ev kaderindir dizisine Binnur Kaya konuk oldu

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 30 eylül yeni sezonun ilk bölümünde Kırmızı Oda dizisinin başrol oyuncusu konuk oluyor. Dizi aslında birbirine konuk olarak reytinglerde ilk sıraya oynayacak. Çünkü Kırmızı Oda dizisi son haftalarda reytinglerde birinci oluyor. Üstelik Zeynep’in hayatı önceki sezonda tüm seyircilerin yüreğini sızlatmıştır. Bu yüzden de iki diziyi birbirine bağlamak ve bir bölümde olsun konusunu işlemek, Binnur Kaya’yı konuk oyuncu olarak almak çok iyi bir fikir.

dogdugun ev kaderindir binnur kaya sahnesi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Binnur Kaya’nın konuk olması sizce nasıl fikir? Sezonun ilk bölümünde böyle bir sahne ile başarılı bir reyting alacaktır diye tahmin ediyoruz. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Binnur Kaya sahneleri video ve resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Etiketler