Doğa Rutkay Çocuktan Al Haberi Çocukları Kimler İsimleri 2020

Doğa Rutkay’ın sunuculuğunu üstlendiği Çocuktan Al Haberi Show TV ekranlarında yayınlanıyor. 2020 yılında da yeni oyuncu çocukları ile ekranda olacak olan ekranların en tatlı, en eğlenceli yarışma programı Çocuktan Al Haberinin çocuklarını konumuzda sizlerle paylaşmak istedik. Çocuktan Al Haberi yarışmasında çocuk oyuncular yer alıyor. Tatlı afacan miniklerin isimlerini resimlerini ve eğlenceli videolarını sizlerle paylaşıyoruz.

Cocuktan al haberi programi oyuncu cocuklari kimdir

Çocuktan Al Haberi 2020 Çocukları Oyuncuları Kimler İsimleri Resimleri

Doğa Rutkay Kamal’ın eğlenceli sunumuyla, çocukların sorulan sorulara verdiği eğlenceli, şaşırtıcı cevaplar ile izleyicileri kahkahaya boğan programın yeni çocukları ile eğlence devam ediyor. Doğa Rutkay Kamal’ın çocuklarla eğlenceli diyalogları, sevimli miniklerin birbirinden eğlenceli hallerine ve komik cevapları Çocuktan Al Haberi yarışmasına renk katacaktır.

Çocuktan Al Haberi 2020 Çocukları İsimleri;
Aras Özadalı,
Hiranur & Zeynep Guısse,
Emir Ersen Fidan
Uygar,
Duru…

cocuktan al haberi dizisi aras ozadali kimdir

Aras Özadalı

Aras Özadalı 3 yaşında. İnstagram hesabı https://www.instagram.com/arasozadali/ olan minik afacanın 574.000 takipçisi var ailesi tarafından günlük eğlenceli ve eğitici yaşantısı bu sayfada hayranları ile paylaşılıyor.

Cocuktan al haberi hiranur ve zeynep guisse

Hiranur & Zeynep Guısse

Hiranur & Zeynep Guısse Annesi Türk babası Senegalli kardeşlerdir. Annesinin adı Emel Yıldız Guısse’dir. Hiranur ve Zeynep kardeşler’in annesi ile ortak kullandıkları instagram hesabı https://www.instagram.com/hirazeynepguisse/

cocuktan al haberi Emir Erden Fidan

Emir Ersen Fidan

Emir Ersen Fidan Çocuktan Al Haberi programının rapçisi olacak. Beşiktaş alp yapısında futbol eğitimi almaktadır. Emir Ersen Fidan instagram hesabı https://www.instagram.com/emirersen_fdn/

cocuktan la haberi uygar kimdir

Uygar

Çocuktan Al Haberi programının çocuklarından birisi olan Uygar afacanlığı ile seyircilerin gözdesi olacak.

cocuktan al haberi programi cocuklari oyunculari

Duru

Duru’nun güzelliği afacanlığı ve bilmiş sözleri ile yeni fenomen çocuklar arasında yerini almaya aday. Duru’nun instagram hesabı ailesi tarafından yönetiliyor. Duru’nun instagram hesabı https://www.instagram.com/duru.3103/

Çocuktan Al Haberi Programı Sunucusu Evrim Akın Neden Ayrıldı? Yeni sunucusu Doğa Rutkay Kim?

Çocuktan Al Haberi programı sunucusu bildiğimiz üzere Evrim Akın’dı. Evrim Akın yeni sezonda Çocuktan Al Haberi programını sunmayacak. Evrim Akın Star TV de Yeni Bir Ev programını sunacak. Bu yüzden de Çocuktan Al Haberi yeni sezonda Doğa Rutkay’a emanet. Doğa Rutkay 1978 Ankara doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kral Yolu, Dedemin Fişi, Bizim Köyün Şarkısı, Güldür Güldür Show, Buyur Bi’de Burdan Bak sunduğu ve rol aldığı bazı dizi filmler arasında.

cocuktan al haberi programi cocuklari

Çocuktan Al Haberi Programında Yarışmacı Olmak için Ne Yapmalı?

Çocuktan Al Haberi programında yarışmacı olmak ve bu birbirinden tatlı çocuklarla sohbet ederek yarışmak için programa katılmak isterseniz sizler için bir konu hazırlamıştık. Çocuktan Al Haberi programında yarışmacı olmak için ne gerekir, Çocuktan Al Haberi programı başvuru formu bilgileri için konumuza göz gezdirip formu doldurabilirsiniz.

cocuktan al haberi cocuklari isimleri

Yorum yaz

2 Yorum

  1. MERHABA,
    BEN KAMİNİN ANNE VE BABASINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM RİCA ETSEM ANNE VE BABASININ İSİMLERİ VE KENDİSİ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİM

  2. Merhaba,
    Doğa Rutkay ın sunmaya başlamasindan sonra izleyemedigim, bana ve cevremdeki herkese cok itici gelmeye başlayan programdır. Umarım Doğa’ya baska bir yol çizerek programı daha sıcak ve izlenebilir hale getirirsiniz.

Etiketler