Disney+ Üyeliği Kaç Lira Başvurusu Nasıl Ne Zaman?

Bu haberimizde Disney+ Plus üyeliği kaç lira? Disney Plus başvurusu nasıl, ne zaman? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Dijital bir platform olan Disney Plus RTÜK’ten onay almıştır ve önümüzde ki günlerde ülkemizde yayınlanmaya başlayacaktır. Oldukça başarılı isimlerle anlaşma sağlayan Disney Plus üyelik fiyatı da merak edildi. Bizde sizler için bu haberimizde Disney Plus üyeliği kaç lira? Disney Plus başvurusu nasıl, ne zaman? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Disney Plus Üyeliği Kaç Lira?

Pınar Deniz, Aras Bulut İynemli, Hafsanur Sancaktutan, Cansu Dere, Hande Erçel, Demet Özdemir, Burak Deniz, Eda Ece, Şahan Gökbakar, Kenan Imirzalioğlu, Engin Akyürek, Aslı Enver gibi oldukça başarılı isimlerle anlaşma sağlayan Disney Plus üyelik fiyatı da merak edildi. Disney Plus’un üyelik ücreti belli olmaktır. Büyük ilgi görmesini beklediğimiz Disney Plus’un bir aylık üyelik ücreti 47,99 TL iken yıllık ödeme fiyatı 479,99 TL olarak belirlenmiştir.Disney+ Üyeliği Kaç Lira Başvurusu Nasıl Ne Zaman

Disney+ Plus Üyeliği Nasıl Yapılır?

En çok izlenen içeriklerin yer aldığı Disney Plus önümüzdeki günlerde Türkiye’de de yayınlanacaktır. İzleyiciler tarafından dijital bir platform olan Disney Plus üyeliğinin nasıl yapıldığı da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Ancak Disney Plus henüz yayın hayatına başlamadığı için üyeliğin nasıl yapıldığı da belli değildir. Bizler Disney Plus yayın hayatına başladığı zaman üyeliğinin nasıl yapıldığını sizlerle paylaşacağız.

Disney+ Plus Ne Zaman Yayınlanacak?

Tüm dünyada yayınlanan bir platform olan Disney Plus, RTÜK’ten onay almıştır ve artık ülkemizde de yayınlanmaya başlayacaktır. En çok izlenen ve en popüler içeriklerin yer aldığı bir platform olan Disney Plus’un ülkemizde ne zaman yayınlanacağı da merak edildi. Pınar Deniz, Aras Bulut İynemli, Hafsanur Sancaktutan, Cansu Dere, Burak Deniz gibi oldukça başarılı isimlerle anlaşma sağlayan Disney Plus 2022 yılının Haziran ayında yayın hayatına başlayacaktır.

Bu haberimizde Disney Plus üyeliği kaç lira? Disney Plus başvurusu nasıl, ne zaman? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Disney+ dizileri burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.