Diriliş Osman Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kim Kimdir Bilgileri

Yorum Yap 1.216 kez izlendi

Diriliş Osman Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Konusu Özeti… Diriliş Ertuğrul dizisi 3 sezondur TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Her bölümü ile seyircileri ekrana kilitlemeyi başaran Diriliş Ertuğrul için final çanları çalıyor. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren zirveyi kimseyle paylaşmayan Diriliş Ertuğrul dizisi senaryo gereği sonlanıyor. Osmanlı Devletinin kayı boyundan gelişini yaşadıkları hayatı mücadeleleri konu edinen Diriliş Ertuğrul dizisi tarihi konu edindiği için daha fazla uzatılmasına gerek görülmedi. Tarih sıralaması ile gelen Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemi anlatılacak gelecek sezonda da.

Diriliş Ertuğrul dizisinin final bölümlerine yaklaşıldı. Trt1 in vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul final bölümüne 3 bölüm kala artık Osman Bey’i daha çok sahnede görür olduk. Diriliş Ertuğrul dizisi 140. bölümden itibaren Osman Bey artık daha fazla görülmeye başladı ve babasından görevi devralmak istediğini hissettiriyor. Ertuğrul bey ise sanki bunu bekler ve istermişçesine memnun bu durumdan. Konu da yavaş yavaş o yöne doğru çekilmeye başlanınca seyirci yeni sezonda Diriliş Ertuğrul olmayacak mı? Yeni dizi Diriliş Osman ne zaman başlayacak? Oyuncuları kimler olacak merak eder oldular.

Bu konumuzda Diriliş Osman dizisi ile ilgili bilgileri oyuncuları konusunu sizlerle paylaşacağız. Diriliş Ertuğrul dizisi 150. bölümü ile 29 Mayıs çarşamba akşamı seyircisine veda edecek. Diriliş Ertuğrul dizisinin başrolü ve bu dizinin sevilmesinde en başı çeken isim Engin Altan Düzyatan’da 150. bölüm ile diziden ayrılmış olacak. Engin Altan Düzyatan yani Ertuğrul Bey gidecek yerine oğlu Osman Bey’i canlandıracak Burak Özçivit gelecek. Burak Özçivit Diriliş Osman dizisine katılmadan önce şimdilerde onun çocukluk hali gösteriliyor. Yeni sezonda genç hırslı azimli bir Osman Bey göreceğiz. Burak Özçivit Diriliş Osman dizisi için kılıç kullanma at binme konusunda eğitimler alıyor.

DİRİLİŞ OSMAN DİZİSİ KONUSU;

Diriliş Osman dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olacaktır. Ertuğrul Bey’den sonra kayı obasının başına geçen Osman Bey burada yeni bir devletin temellerini atacaktır. Osman Bey’in başa geçmesi ile yaşananlar, Osmanlı Devleti’nin kuruluş aşamasında başa gelenler hepsi yeni dizi Diriliş Osman’ın konusu olacaktır. Diriliş Osman dizisi konusu Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemidir. Kuruluş Dönemi bilgileri tarihe uygun en iyi şekilde Diriliş dizilerinde yayınlandığını önceki sezonlardan biliyoruz.

DİRİLİŞ OSMAN DİZİSİ OYUNCULARI;

Diriliş Osman dizisi oyuncuları bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyor olacağız. Diriliş Osman dizisi oyuncu kadrosunda yer alan isimler önceki sezondan devam eden oyuncular olacaktır. Diziye katılan ve dizinin adını değiştiren oyuncu da Burak Özçivit’tir. Burak Özçivit Diriliş Osman dizisinin başrolü olan Osman Bey’i canlandıracak. Diriliş Osman dizisinde yer almayacak olan Engin Altan Düzyatan yeni sezonda hangi dizide? Tıklayın >> Engin Altan Düzyatan Yeni Dizisi

Diriliş Osman Burak Özçivit Kimdir? (Osman Bey)

Burak Özçivit 1984 İstanbul doğumludur. Burak Özçivit aslen Gazianteplidir.Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümü mezunudur. 2003 yılında katılmış olduğu Best Model Of Turkey yarışmasında gelecek vadeden kişi olarak seçilmiştir. Katıldığı yarışma onun hayatını değiştirmiştir. Uğurkan Erez ile çalışmıştır mankenliği bırakıp Uğurkan Erez Cast firmasına bağlı çalışmıştır. 2005 yılında tekrar katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında bu sefer birinci olmuştur. Ardında ülkemizi temsil etmiş Best Model Of The World yarışmasında dünyanın en iyi 2. mankeni olmuştur. Ünlü markaların yurtdışı defilelerinde boy göstermiştir. Bir çok ünlü markanın reklam yüzü olmuştur.

Burak Özçivit’in ilk oyunculuk tecrübesi -18 dizisi ile olmuştur. Sonrasında sinema filmi olan Musallat’ta rol almıştır. Yakışıklılığı ve oyunculuğu ile göz dolduran Burak Özçivit  2008 yılında da Kanal D de yayınlanan Zoraki Koca dizisinde oynadı. İhanet, Baba Ocağı, Küçük Sırlar, Muhteşem Yüzyıl dizilerin rol aldı.

Osman Gazi Tarihte Kimdir?

Osman Gazi; I. Osman, Osman Bey ya da Osman Han, olarak bilinir. Mahlası Fahrüddin veya Osmancık olan Osman Bey Osmanlı Beyliği ve Osmanlı Hanedanı’nın kurucusudur. Osmanlı Devleti’nin ilk padişahı olan Türk hükümdarıdır. Dedesi Süleyman Şah, büyükannesi Hayme Hatun, babası Ertuğrul Gazi ve annesi Halime Hanım’dır.

Osman Gazi, kişiliği ve aldığı eğitim gereği Edebali’nin görüşlerine değer verir ve ona saygı duyardı. Osman Bey Şeyh Edebali’nin Eskişehir Sultanönü’ndeki Dergahına gider ona akıl danışır fikrini alırdı. Osman Bey, Osmanlı Devleti’nin temellerini Söğüt’te attı. 600 yıl süregelen bir devlet olan Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Gazi 1326 yılında Bursa’da hastalandı ve vefat etti.

Diriliş Osman Hülya Darcan Kimdir? (Hayme Ana)

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren dizinin kadrosunda yer alan Hülya Darcan yeni sezonda da dizinin ekibinde yer alacaktır. Diriliş Ertuğrul dizisinde Hayma Ana karakterini canlandıran Hülya Darcan Diriliş Osman dizisinde rol alacaktır. Diriliş Osman dizisinin Osman Bey’in büyükannesi rolünde oynayacak olan Hülya Darcan Kimdir?

Hülya Darcan 1951 İzmir doğumludur. Hülya Darcan 1967 yılında Ses Mecmuası Kapak Yıldızı yarışmasında 3. oldu ve ardından sinema teklifleri aldı. Hülya Darcan’ın ilk sinema filmi Silahları Ellerinde Öldüler oldu. Hülya Darcan ünlü aktör Tanju Korel ile 1974 yılında evlendi.1982 yılında ünlü oyuncu Bergüzar Korel dünyaya geldi. Hülya Darcan sinemaya uzun süre ara verdikten sonra Büyük Yalan dizisinde rol almıştır. Hülya Darcan’ın rol aldığı projelerden bazıları; Zeytin Dalı, İyi Ki Varsın, Vazgeç Gönlüm, Tutsak, Kalbim Seni Seçti,Dila Hanım dizilerinde rol aldı.

Diriliş Osman Batuhan Karacakaya Kimdir? (Dündar Bey)

Diriliş Ertuğ dizisinde Dündar Bey rolünü canlandıran Batuhan Karacakaya şimdi de Diriliş Osman dizisinde rol almaya devam edecek. Diriliş Osman dizisinde Dündar Bey karakterini canlandıracak olan  Batuhan Karacakaya Kimdir? Daha önce hangi projelerde yer aldı bilgileri; Batuhan Karacakaya 1997 İstanbul doğumlu. Çocuk oyuncu olarak ilk kez Aşkı Memnu dizisinde Bülent Ziyagil rolünü canlandırmıştı. Bu dizideki rolü ile oldukça sevilen Batuhan Karacakaya daha sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol almıştır. Genç oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almasıyla da sevildi ve daha çok tanındı. Diriliş Osman dizisinde de rol almaya devam edecek olan Batuhan Karacakaya aynı rolünde başarılar dileriz.

Diriliş Osman Dizisi Kaan Taşaner Kimdir? (Gündoğdu)

Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan Gündoğdu karakterini canlandıran oyuncu Kaan Taşaner kimdir? Kaan Taşaner yeni sezonda da Diriliş Osman dizisinde rol alacaktır. Diriliş Osman dizisi Gündoğdu karakterine hayat veren Kaan Taşaner bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Kaan Taşaner 1979 Antalya doğumludur. Konya Tiyatro Anasanat Dalı mezunudur ve ilk oyunculuk tecrübesi Karanlıkta ilk ışık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla olmuştur. Yakışıklı oyuncu ekran macerası Büyük Buluşma dizisi ile olmuştur.

Kaan Taşaner’in tanınmasını sağlayan ilk dizi projesi Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ile olmuştur. Rol aldığı bazı projeler; Kuzey Güney, Şahin Tepesi, Mehmetçik Kutül Amare.

Diriliş Osman Didem Balçın Kimdir? (Selcan Hatun)

Diriliş Ertuğrul dizisinde Selcan Hatun rolünü canlandıran Didem Balçın Kimdir? Selcan Hatun aynı karakter ile Diriliş Osman dizisinde de rol alacaktır. Diriliş Osman’ın Selcan Hatun’u kimdir? Hangi dizilerde rol alacaktır? Selcan Hatun rolü ile tanınan Didem Balçın 1982 doğumludur. Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Güzel oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinde Selcan Hatun karakterini canlandırmaktadır. Didem Balçın’ın rol aldığı projeleri; Gurbet Yolcuları, Kasaba, Kadınları Anlama Kılavuzu, Yalaza, Meleklerin Aşkı dizilerinde rol aldı.

Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan çoğu oyuncu Diriliş Osman dizisinde de rol alacaktır. Bu yüzden oyuncular benzerdi. Diriliş Osman dizisine yeni katılan oyuncuları da bu konumuz da sizlerle paylaşacağız. Diriliş Osman dizisi oyuncuları çekim mekanları detaylı olarak konumuzda yer alacaktır. Konumuz güncellenecektir. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Diriliş Osman dizisinin tanıtım fragmanı çıkmadan önce hayranları boş durmamış ve Burak Özçivitli yeni bir tanıtım hazırlamışlar. Bizde sözü daha fazla uzatmadan Diriliş Osman dizisinin hazırlanmış olan fragmanına bırakıyoruz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba