Dimitrina Filmi Oyuncuları (Atatürk’ün Aşkını Anlatan Film)

26.02.2022
1.109

Mustafa Kemal’in gençlik hayatı film oluyor. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlik yıllarında unutamadığı aşkı sinema filmine dönüştürülecek. Mustafa Kemal’in gençlik yıllarında bir subay olarak Sofya askeri ataşeliğinde görev yaptığı zaman general Stilyan Kovaçev’in kızı Dimitrina ile tanışıp ona aşık olmuştur.

Mustafa Kemal daha sonra ilişkisini ilerletmiş ve ona evlilik teklif etmiştir. Dimitrina bu teklifi kabul etmiş ancak hikayenin sonunda bu aşk evlilik ile sonuçlanmamıştır. İşte Mustafa Kemal’in gençlik yıllarındaki bu aşkı Dimitrina filmi olarak izleyiciyle buluşacak. Dimitrina Filmi Oyuncuları belli oldukça sizlerle paylaşacağız.Dimitrina Filmi Oyuncuları Atatürk'ün Aşkı

Dimitrina filmi oyuncuları

Mustafa Kemal’in gençlik yıllarını ve ilk aşkını anlatacak olan Dimitrina filmi oyuncu kadrosu henüz kesin olarak belirlenmedi. Fikri harika prodüksiyon imzasıyla hayata geçecek olan Dimitrina filminin çekimlerine sonbahar aylarında başlanacak. Dimitrina filminin cumhuriyetimizin 100’üncü yıldönümünde 29 Ekim 2023’te vizyona girmesi bekleniyor. Dimitrina filminin oyuncu kadrosu belli oldukça sizlere buradan duyuracağız.

Atatürk’ün yıllar sonra Bir Kız sevdim ateşe iken vermediler gençliğimi bıraktım Sofya’da diye anlattığı Dimitrina aşkı beyazperdede izleyici ile 2023 yılında buluşacak. Yapımcı Özgür Tari, Atatürk’ün hatırasına canlandırmak çok büyük bir sorumluluk, bunun bilincindeyiz Ata’mıza yakışır bir film ortaya çıkaracağız açıklamasıyla Dimitrina filmini duyurdu.

Sizce Atatürk’ün ilk aşkını anlatan Dimitrina filmi yüksek bir izleyici kapasitesine ulaşır mı? Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında vizyona girmesi beklenen Dimitrina filmi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi ve Atatürk’ün ilk aşkı hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?