Dilek Taşı Dizisini Nasıl Buldunuz, Beğendiniz Mi? İzleyici Yorumları

28.09.2023
43

Dilek Taşı dizisini nasıl buldunuz? İzleyici yorumlarını sizlerle paylaşacağız. Çekimleri Eskişehir’de devam eden Dilek Taşı dizisinin senaryosunu daha önce Yaz Şarkısı, Kanunsuz Topraklar, Uzak Şehrin Masalı, Zümrüdüanka, İffet, O Hayat Benim gibi dizilerin senaristi Can Sinan yazmaktadır. Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği Dilek Taşı dizisi hakkında yapılan yorumlar merak edilmiştir. Bizler de bu konumuzda Dilek Taşı dizisi hakkında yapılan yorumları sizlerle paylaşacağız.

Dilek Taşı Dizisini Nasıl Buldunuz?

Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu Dilek Taşı dizisi, etkili hikayesi ve güçlü kadrosu sayesinde dikkat çekmeyi başarmıştır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Dilek Taşı dizisi, Instagram Twitter gibi sosyal medya platformlarında da büyük ilgi görmüştür. Başrolünde Hazal Subaşı, Salih Bademci ve Ozan Dolunay’ın yer aldığı Dilek Taşı dizisi hakkında yapılan yorumlar olumlu yöndedir. Dilek Taşı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek? Ne Zaman Final Yapacak?

Dilek Taşı Dizisini Beğendiniz Mi?

Dilek Taşı Dizisini Nasıl Buldunuz7 Eylül 2023 tarihinde yayın hayatına başlayan Dilek Taşı dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesini ulaşmıştır. Perşembe akşamları yayınlanan Dilek Taşı sosyal medyada da ilgi görmüştür. İstediği oranda reyting alan Dilek Taşı dizisi hakkında yapılan yorumların geneli olumlu yöndedir. Hudutsuz Sevda, Kendi Düşen Ağlamaz, MasterCheff All Star gibi dizi ve programları geride bırakan Dileş Taşı, izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Dilek Taşı Dizisi İzlenme Ve Reyting Oranları

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Dilek Taşı dizisi yukarıda belirttiğimiz gibi kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Seyirciler tarafından dizinin izlendi ve reyting oranları da merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Perşembe gününün en çok izlenen dizilerinden olan Dilek Taşı dizisi totalde 4.32, Ab grubunda 4.19 ve Abc grubunda ise 4.95 oranda reyting alarak zirveye ortak olmuştur.

Dilek Taşı Dizisi İzleyici Yorumları

Oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay, Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı gibi isimlerin yer aldığı Dilek Taşı dizisi hakkında ki yorumlarınız bizler için oldukça önemlidir. Dilek Taşı dizisi hakkında ki tüm görüşlerinizi, düşüncelerinizi, dizide neyi beğenip beğenmediğinizi, olumlu ve olumsuz tüm görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Dilek Taşı dizisini nasıl buldunuz? İzlenme ve reyting oranlarını sizlere paylaştık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiğiniz şeyleri, Dilek Taşı hakkında ki tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. İsimsiz dedi ki:

    Dilek taşı dizisine kadar ne saçma diziler var kesinlikle bitmemesi gerek

  2. İsimsiz dedi ki:

    Ne finali ya yeni bölümleri gelsin diye bekliyoruz harikaydı biraz daha sabretseydiniz gerçekten yazık olur biterse

  3. Anonim dedi ki:

    İnsanları aptal yerindemi koyuyorsunuz böbrek nakli yapılan ve veren hasta sorumsuz aletsiz yoğun bakıma alınmadan odaymış getirilir bari gerçeğe uygun yapsaydınız bu kalitedeki oyunculara yazık