Dilek Taşı Dizisi Oyuncu Elbiseleri, Kombinleri ve Kıyafetleri

23.08.2023
579

Dilek Taşı dizisi oyuncu elbiseleri, kombinleri ve kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği Dilek Taşı dizisinin yönetmen koltuğuna Altan Dönmez oturmaktadır. Çekimleri Eskişehir’de devam eden Dilek Taşı dizisinin oyuncularının giydiği kıyafet ve elbiselerde merak edilmiştir. Bizler bu haberimizde Dilek Taşı dizisinin oyuncu kıyafetlerini, kombinlerini, kullandığı çanta ve aksesuarları markalarıyla birlikte sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.

Dilek Taşı Dizisi Kombinleri, Kıyafet ve Elbiseleri

Senaryosunu Can Sinan’ın kaleme aldığı Dilek Taşı dizisi Kanal D’de yayınlanacaktır. Dilek Taşı dizisinin başrolünde Hazal Subaşı, Salih Bademci ve Ozan Dolunay yer almaktadır. Bizler 1980’li yıllarda geçecek olan Dilek Taşı dizisinin oyuncu kombinlerini, kıyafetlerini, çanta ve aksesuarlarını marka ile fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız. Dilek Taşı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri:

dilek tasi dizisi kiyafetleri

Dilek Taşı Dizisi Figen Kutlu (Hazal Subaşı) Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Hazal Subaşı, sektörde kısa sürede yükselmiştir. Tarz parçalar tercih eden oyuncumuz Hazal Subaşı, kusursuz fiziğiyle de giydiği her şeyi yakıştı biridir. Oyuncumuz tarzıyla da dikkat çekmektedir. Önümüzdeki günlerde Dilek Taşı dizisinin kadın başrol oyuncusu Hazal Subaşı’nın giydiği tüm kıyafetleri sizlerle paylaşacağız.

Dilek Taşı Dizisi Kenan (Ozan Dolunay) Kıyafetleri

Dilek Taşı dizisinin erkek başrol oyuncusu Ozan Dolunay, son dönemin popüler isimleri arasında yer almaktadır. Dizide Kenan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz yakışıklılığıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Beğenilen erkek oyuncularımız arasında yer alan Ozan Dolunay, tarzıyla dikkat çekmektedir. Bizler, Ozan Dolunay’ın giydiği tüm kıyafetleri sayfamıza ekleyeceğiz.

Dilek Taşı Dizisi Sevda (Elif Doğan) Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Elif Doğan, modayı yakından takip etmektedir. Elif Doğan, Dilek Taşı’nın ana karakterlerinden olan Sevda’yı canlandıracaktır. Bizlerde önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Elif Doğan’ın canlandırdığı Sevda karakterinin giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kombinleri markalarıyla beraber sayfamıza ekleyeceğiz. dilek tasi dizisi oyuncularin kiyafetleri

Dilek Taşı Mustafa (Salih Bademci) Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Salih Bademci, Dilek Taşı dizisinin başrolünde yer almaktadır. Daha önce oldukça başarılı projelerde karşımıza çıkan oyuncumuz bu sezon ise Dilek Taşı dizisiyle ekranlarda olacaktır. Salih Bademci, yakışıklılığıyla da dikkat çekmektedir. Bizler, yakışıklı oyuncumuzun Dilek Taşı’nda giydiği tüm kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Dilek Taşı dizisi oyuncu elbiseleri, kombinleri ile kıyafetlerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.