Dilek Taşı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Yeni Sezonda Olacak Mı?

28.09.2023
23

Dilek Taşı dizisi kaç bölüm sürecek? Yeni sezonda olacak mı? Sizlerle paylaşacağız. Daha önce Ego, Gül Masalı, Son Nefesime Kadar, O Hayat Benim, Son Nefesime Kadar gibi dizilere imza atan Pastel Film imzalı Dilek Taşı dizisinin senaryosunu Can Sinan kaleme almaktadır. İzleyiciler Dilek Taşı dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman biteceğini merak etmiştir. Bizlerde, Dilek Taşı dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman final yapacağını sizlerle paylaşacağız.

Dilek Taşı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Şeref Meselesi, Güneşi Beklerken, Sen Çal Kapımı, Mucize Doktor, Paramparça, Bir Deli Rüzgar, Siyah Beyaz Aşk, Hayaller ve Hayatlar gibi unutulmaz projeleri çeken Altan Dönmez’in yönettiği Dilek Taşı dizisi Perşembe akşamları ekrana gelmektedir. Aynı gün yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz ve Hudutsuz Sevda dizilerini geride bırakan Dilek Taşı totalde 4.32 oranında reyting almaktadır. Bu reytingler dizinin devam etmesi için yeterlidir. Bizler Dilek Taşı dizisinin ortalama 50 bölüm süreceğini düşünüyoruz.Dilek Taşı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek final ne zaman

Dilek Taşı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Senaryosunu Can Sinan’ın kaleme aldığı Dilek Taşı dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Dilek Taşı, totalde 4.32 oranında reyting almaktadır. Aynı gün yayınlanan Aldatmak dizisinin reytingi ise 4.63’tür. Aldatmak dizisinden sonra en çok izlenen dizi olan Dilek Taşı, sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Bu nedenle yapımcılar henüz final konuşmamıştır. Dilek Taşı dizisi bu başarıyla devam ederse eğer önümüzdeki yıllarda da Kanal D’de yayınlanmaya devam edecektir. Yani, dizinin ne zaman biteceği reytinglerine bağlıdır.

Dilek Taşı Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu Mu?

Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında karşımıza çıkan Dilek Taşı dizisi, kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Bu nedenle de istediği oranda reyting almıştır. Dilek Taşı dizisinin aldığı reytingler devam etmesi için yeterlidir. Yani, Pastel Film imzalı Dilek taşı dizisinin yapımcıları henüz final konuşmamıştır. Bu sebeple de dizini final tarihi belli değildir. Ancak Dilek Taşı dizisi önümüzdeki haftalarda reytinglerinde düşüş yaşarsa erken final yapacaktır. Bizler böyle bir durum olursa eğer final tarihini sayfamıza ekleyeceğiz.

Dilek Taşı Dizisi Yeni Sezonda Olacak Mı?

Çekimleri Eskişehir’de devam eden Dilek Taşı dizisinin yeni 2. Sezon da ekranlarda olup olmayacağı de merak edilen konulardandır. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi Dilek Taşı dizinin 2. Sezon olup olmayacağı reytinglerine bağlıdır. Dilek Taşı dizisi bu başarıyla ilerlerse yeni sezonda da devam edecektir. Ancak yakaladığı kitleyi kaybederse yapımcılar final kararı almak zorunda kalacaktır. Bu nedenle de erken final yapacaktır. Kısacası Dilek Taşı dizisi reytinglerini düşürmezse eğer yeni sezonda olacaktır.

Dilek Taşı dizisi kaç bölüm sürecek? Ne zaman final yapacak? Sizlerle paylaştık. Sizlerde Dilek Taşı dizisi hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve konumuz hakkındaki tüm görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Ate Rekartal dedi ki:

    Ne olur dilek tasi dizisi final yapmasin dizi bir babanin kizi icin nelere, nasil cilelere ,zorluklara katlandigini görüyorum ve figen ile mustafanin arasinda yeni bir ask ,yeni bir hayata adim atmak icin ugraslari icin birbirlerine yakinlasmalari cok entresan olarak zevkle seyrediyorum ,calisiyorum eveime geldigimde her seyden önce dilek tasi dizisini seyrediyorum ne olur dilek tasi dizisi bitmesin .Tesekkürler Saygilar Iyi hafta sonlari diliyorum.

  2. pınar dedi ki:

    son 3 bölümdür sürekli Mustafa ve kızı Cemrenin bi rtürlü kaçamayıp, her sefer yakalanışı sahnelerinden sıkıldık ve bu tekrarlarsa dizinin erken final yapması kaçınılmaz.