Dilberay Filmi Oyuncu Kadrosu Vizyon Tarihi

13.11.2020
1.375

Bu konu Dilberay Filmi Oyuncu Kadrosu, Dilberay Sakın Geri Dönme Filmi Oyuncu Kadrosu Vizyon Tarihi hakkında… Şarkıcı Dilberay’ın hayatı sinema filmine uyarlanıyor. Dilberay Küçük Dev Kadın filmi oyuncularını, filmi konusunu ve vizyon tarihini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Dilber Ay isimli şarkıcının hayatını konu alan Dilberay filminin oyuncuları kimler? Dilberay filmi ne zaman sinemalarda yayınlanacak?  Dilberay Küçük Dev Kadın filmi ile ilgili bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

dilber ay filmi oyuncu kadrosu

Dilberay Filmi Oyuncu Kadrosu

Dilberay Küçük Dev Kadın filmi yapımcılığını Oğuz Sözen, Özgür Tari ve Turgay Keskin yapıyor. Dilberay Küçük Dev Kadın filmi oyuncu kadrosu ile ilgili çalışmalar devam ederken başrol kadın oyuncusu yani Dilberay karakteri belli oldu. Dilberay filminde Dilberay rolünü Büşra Pekin canlandırıyor. Dilberay’ın çocukluğunu da Zeliha Kendirci canlandırıyor. Dilberay’ın eşi rolünü ise Deniz Hamzaoğlu canlandırıyor. Dilberay Küçük Dev Kadın filmi oyuncu kadrosu; Büşra Pekinci, Zeliha Kendirci, Deniz Hamzaoğlu…

busra pekin kimdir

Büşra Pekin- Dilber Ay

Büşra Pekin Dilberay rolünü canlandırıyor. Dilberay Küçük Dev Kadın filminin kadın başrolü oldu. Dilberay Küçük Kadın filmi kadın başrolü Büşra Pekin 1982 Arabistan doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezundur. 2005 yılında BKM Mutfak oyuncularına katıldı ve burada sahne aldı. Mucize, Kolonya Cumhuriyeti, Bayi Toplantısı, Muhteşem Yüzyıl, Aşağı Yukarı Yemişliler rol aldığı bazı dizi filmler. Büşra Pekin instagram hesabı https://www.instagram.com/busrapekin/

zeliha kendirci dilberay filmi kucuk dev kadin_1

Zeliha Kendirci- Dilber Ay’ın Çocukluğu

Dilberay Küçük Dev Kadın filminde Dilberay’ın çocukluğunu canlandıran isim Zeliha Kendirci oldu. Zeliha Kendirci Müslüm filminde Müslüm’ün çocukluğunu canlandıran Şahin Kendirci’nin kardeşidir. Zeliha Kendirci O Ses Türkiye’ye katılmış ve bir süre yarışmıştı.

deniz hamzaoglu

Deniz Hamzaoğlu- İbrahim Karakaş

Deniz Hamzaoğlu Dilberay Küçük Dev Kadın filminde Dilberay’ın eşi rolünü canlandırıyor. Dilberay’ın eşini canlandıran oyuncu Deniz Hamzaoğlu kimdir? Deniz Hamzaoğlu 1979 İstanbul doğumludur. Deniz Hamzaoğlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi, İstanbul Üniversitesi Arkeoloji, Konya Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümleri mezunudur. Tiyatrolarda görev aldı. Karadayı, Tatlı Küçük Yalancılar, Hayat Şarkısı, Aile Arasında, Halka, Bayi Toplantısı, Ya İstiklal Ya Ölüm, Kırmızı Oda dizi filmlerinde rol aldı.

dilberay kucuk dev kadin filmi oyunculari

Dilberay Filmi Konusu Nedir?

Dilberay filminin konusu adından belli aslında. Dilberay Küçük Dev Kadın filminde Dilber Ay isimli şarkıcının hayatı konu edilecek. Dilberay mahsun bir hayat yaşamış. Herkesin sevdiği mert bir kadın şarkıcı olan Dilberay ”Zorunda mıyım?” şarkısı ile tanınmıştı. Dilber Ay’ın hayatının, önemli dönüm noktalarının anlatılacağı film için henüz hazırlıklar devam ediyor.

Dilberay Küçük Dev Kadın Filmi Ne Zaman Yayınlanacak, Vizyona Girecek?

Dilberay Küçük Dev Kadın filmi ne zaman vizyona girecek? Dilberay filmi vizyon tarihi henüz net değil. Dilberay filmi çekimlerine henüz başlanmadı. Filmin oyuncuları belli olmaya devam ederken bir çok yeni oyuncu da katılacaktır. Dilberay Küçük Dev Kadın filmi oyuncu kadrosu netleştiğinde çekimleri başlayacaktır. Dilber Ay Küçük Dev Kadın filmi vizyon tarihi netleştiğinde konumuza ekleyeceğiz. Sizler de Dilber Ay filmini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.