Dilan Telkök 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir? Sevgilisi İnstagramı

13.01.2023
20

Televizyon ekranlarına çok yakıştığı düşünülen Dilan Telkök’ün yeni dizisi oldukça merak edildi. En son güvercin dizisindeki Betül karakteri ile gündeme gelen Dilan Telkök severleri yeni projesini merak etmeye başladı. Biz de sizlerle Dilan Telkök 2023-2024 sezonunda hangi dizide yer alacağını ve Dilan Telkök hakkındaki tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Dilan Telkök Kimdir? 2023-2024 Yeni dizisi

Dilan Telkok KimdirDilan Telkök, 16 Eylül 1995 yılında Sakarya’da doğmuştur. 1,74 boyunda ve 54 kilogramdır. Üniversite eğitimini  Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimleri alan oyuncumuz oyunculuk sektörüne 2015 yılında adım atmıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yer almış olduğu Muhteşem Yüzyıl dizisinde Elif karakteri ile yaşamıştır.

Dilan Telkök Yer Aldığı Diziler

Muhteşem Yüzyıl
Evlat Kokusu (Cemre)
Nerdesin Birader 1(Ece)
Meryem (Ela)
8. Gün (Demet)
Halka (İrem)
Güvercin (Betül)

Dilan Telkök Yeni Projesi Nedir?

Güzel ve başarılı oyuncumuz Dilan Telkök geçtiğimiz aylarda Güvercin dizisindeki Betül karakteri ile izleyicilerle buluşmuştu. Ancak dizi 16. bölümde final kararı aldı. Ekranlarda tutunamayan Güvercin dizisinde en başarılı bulunan oyuncularımızdan bir tanesi de Dilan Telkök’tü. Güvercin dizisinin final kararı alması ile birlikte Dilan Telkök yeni dizi tekliflerini değerlendirmeye başladı. Ancak oyuncumuz yeni projesine halen karar veremedi şu anda ise YouTube kanalında videolar çekmeye başlamıştır.Dilan Telkok Kimdir

Dilan Telkök 2023-2024 Sezonunda Hangi Dizide Yer Alacak?

Gelen dizi tekliflerini menajeri Rabia Sultan Düzenli ile değerlendiren Dilan Telkök’ün yeni projesi henüz kesinlik kazanmamıştır. Dilan Telkök severleri hızlı bir şekilde yeni projesini ve yeni dizisini araştırmaya başlamış olsa da oyuncumuzun yeni projesi henüz belli olmamıştır. Mesleğinde gayet başarılı olan Dilan Telkök’ün yeni projesi belli olduğu zaman sizlerle sayfamızda güncel olarak paylaşacağız.

Dilan Telkök Yeni Projesinde Kiminle Rol Alacak?

Dilan Telkok 2021-2022 Sezonunda Hangi Dizide Yer AlacakDilan Telkök Güvercin dizisinde; Genco Özak, Almila Ada, Mehmet Ali Nuroğlu, Eslem Akar ,Nursel Köse, Osman Albayrak, Toprak Sağlam, Devrim Saltoğlu ve Menderes Samancılar gibi isimlerle beraber yer almıştı. Ancak oyuncumuzun yeni projesi belli olmadığı için yeni projesinde kiminle birlikte rol alacağı daha henüz belli değildir.

Dilan Telkök Resmi İnstagram Hesabı

Dilan Telkök, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Dilan Telkök’ün resmi instagram hesabında 457 gönderisi bulunurken, 526 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Dilan Telkök’ün resmi instagram hesabını merak eden okurlarımız @dilantelkok hesabını ziyaret edebilirler.

Dilan Telkök Evli Mi? Eşi Kim?

Dilan Telkok Evli Mi Esi KimDilan Telkök, 4 aydır birlikte olduğu Berkay Hardal ile evlilik kararı almışlardır. Geçtiğimiz aylarda Dilan Telkök ve Berkay Hardal çifti ani bir evlilik kararı almışlardır ve dünya evine girmişlerdir. Çiftimiz resmi instagram hesabında da düğün fotoğraflarını takipçileri ile paylaşmaktadırlar. Evlilik haberini duyan hayranları ise bu habere çok sevinmişlerdir.

Dilan Telkök Kıyafetleri

Dilan Telkök yer aldığı projeler ile canlanmış oldu karakterlerde kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseler ile izleyicilerin oldukça dikkatini çekti. Dizilerinde kullanmış olduğu kıyafetler göz doldurmaya devam ederken, dizi severler Dilan Telkök’ün kıyafet ve elbiselerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte merak edip araştırmaya başladı. Dilan Telkök’ün yeni projesi belli olduğu zaman oyuncumuzun dizide kullanmış olduğu kıyafet, elbise ve aksesuarları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte güncel olarak sizlerle paylaşacağız.

Sizlere Dilan Telkök ve yeni projesinden bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkında merak ettiğiniz şeyler olursa aşağıda bulunan yorum kısmından bize sorabilirsiniz .Ayrıca Dilan Telkök ve yeni projesi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz. 2023-2024 sezonunda yayınlanacak olan dizileri ise  2022 Yılında Yeni Başlayacak Olan Diziler ve Kanalları isimli konumuzda bulabilirsiniz

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..