Devrim Özkan 2023-2024 Yeni Sezon Dizisi Nedir?

08.01.2023
51

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen yüzlerinden olan Devrim Özkan’ın yeni sezon dizisinden, bu dizide kimlerle birlikte rol alacağından, başrolü kimlerle paylaşacağından ve 2023-2024 projesinin belli olup olmadığından bahsedeceğiz. İşte Devrim Özkan 2023-2024 Yeni Sezon Dizisi Nedir? hakkında merak edilenler. NOT: Oyuncumuz son olarak Show tv de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Songül karakterini canlandırıyor.

Devrim Özkan Kimdir? 2023-2024 Yeni dizisi

22 yaşındaki genç oyuncu, 2 Eylül 1998 yılında Muğla da dünyaya gelmiştir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda üniverste eğitimine devam eden oyuncumuz, kamera karışısına ilk defa 2017 yılında Rüya dizisi ile geçmiştir. Dizide hayat verdiği Ipek karakteriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz aynı yıl Vatanım Sensin dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Havva karakterine hayat vermiştir. Son günlerde adını sıkça duyduğumuz güzel oyuncu, ilkokul ve lise yıllarında da tiyatroyla yakından ilgilenmiş ve oyuncu olmaya lisede karar vermiştir.

Devrim Özkan’ın Yer Aldığı Diziler

Devrim Özkan Yeni Dizisi kiminle ne zaman hangi kanalda2022 – Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Songül)
2019 – Vuslat (Feride)
2017 – Vatanım Sensin (Havva)
2017 – Rüya (İpek)

Devrim Özkan Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Havva karakteriyle adından sıkça söz ettiren güzel oyuncumuz,yeni sezonda da yine bizlerin karşısında olacaktır. 14 Ocak 2020 tarihinde Show Tv de başlayan Ramo dizinde yer alan oyuncumuz yeni sezonda da Ramo dizisinde olmaya devam edecektir. Dizi aldığı reytinglerle zirvede olmaya devam etmekte vs sosyal medyada oldukça konuşulmaktadır. Yani dizinin reytinglerinin gayet iyi olmasından dolayı, erken final gibi bir durum yoktur ve güzel oyuncumuz yeni sezonda Ramo dizisinde devam edecektir.

Devrim Özkan 2023-2024 Projesi Belli Oldu Mu?

Ekranların sevilen yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Devrim Özkan’ın 2022-2023 projesi belli olmuştur. Oyuncumuz 2022-2023 sezonlarında, bu yıl kadrosunda yer aldığı Ramo dizisiyle izleyici karşısına geçecektir. Dizide hayat verdiği Nehir karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuzun 2022-2023 sezonlarında Ramo dizisinde hayat verdiği Cihangir’in kızı Nehir’le bizlerin karşısında olacaktır. Devrim Özkan Yeni Dizisi nedir

Devrim Özkan Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak?

Yeni sezonda bizlerin karşısına Nehir karakteriyle çıkan güzel oyuncumuz,2021-2022 projesi olan Ramo dizisinde, Murat Yıldırım,Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum,Mehmet Akif Özdemir,Hakan Gerçek, Mehmet Yılmaz Ak, Sacide Taşaner, Pelin Körmükçü, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ, Leyla Kader İlhan, Volkan Yosunlu, Gurur Çiçekoğlu, Doğu Can, Mehmet Sait Ergenç, Yunus Emre Terzioğlu, Görkem Kasabalı ve Burak Şafak gibi başarılı isimlerle birlikte rol almaktadır.

Yeni Sezonda Devrim Özkan Kimlerle Başrol Oynayacak?

Dizinin ana karakterlerinden biri olan güzel oyuncumuz Devrim Özkan, Ramo disinde, Murat Yıldırım,Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum,Mehmet Akif Özdemir,Hakan Gerçek ve Mehmet Yılmaz Ak ile birlikte dizinin başrolünü paylaşmaktadır.

Devrim Özkan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Devrim Özkan henüz evli değildir, geçtiğimiz yıl kendi gibi oyuncu olan Onur Tuna ile birlikte olan oyuncumuzun yollarını ayırdıkları öğrenildi. Şimdi ise Devrim Özkan’ın hayatında bilinen biri yoktur.Devrim Özkan 2021-2022 Yeni Sezon Dizisi

Devrim Özkan Resmi İnstagram Hesabı

Son günlerde yıldızı parlayan güzel oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Yaptığı paylaşımlarla hepimizin ilgiyle takip ettiği oyuncumuzun instagram hesabında toplam 41 gönderisi ve yaklaşık olarak 250 bin takipçisi vardır. Güzel oyuncumuz Devrim Özkan’ın resmi instagram hesabı: @devrimozkan

Devrim Özkan Kıyafetleri Elbiseleri

Yeni sezonda yine bizlerin karşısında olacak olan güzel oyuncumuz sadece başarısıyla değil güzelliğiyle de herkesin ilgiyle takip ettiği ve merak ettiği biridir. 173 boyunda ki güzel oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği herşeyi kendine yakıştırmayı başarıyor. Tarzıyla da merak konusu olan oyuncumuzun sevenleri, Devrim Özkan’ın dizide giydiği kıyafetleri vee kullandığı aksesuarları da merak etmektedir. Bizde sizler için güzel oyuncumuzun yeni sezonda yer alacağı dizide ve özel hayatında giydiği kıyafetleri, kullandığı aksesuarları ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Devrim Özkan’ın yeni sezon dizisinden, 2021-2022 projesinin belli olup olmadığından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Devrim Özkan 2022-2023 Yeni Sezon Dizisi Nedir? konumuz şimdilik bu kadar.. 2021-2022 Yeni Sezon Dizileri hakkında merak edilenler.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..