Destan Dizisi Tutkun Öldü mü, Neden Çıktı Ayrıldı?

01.04.2022
2.539

Destan dizisi Tutkun öldü mü? Destan dizisi Turkun neden çıktı, ayrıldı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar’ın paylaştığı Destan dizisinin yönetmen koltuğunda Fethi Bayram ve Metin Günay oturmaktadır. Bozdağ film imzalı Destan dizinin ana karakterlerinden biri olan Tutkun karakterinin ölüp ölmediği de merak edildi. Bizlerde Destan dizisi Tutkun öldü mü? Destan dizisi Turkun neden çıktı, ayrıldı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Destan Dizisi Tutkun Öldü Mü?

Destan Dizisi Tutkun Öldü mü neden Çıktı AyrıldıSenaryosunu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz’ın kaleme aldığı destan dizisi her Salı Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Destan dizisinin ana karakterlerinden biri olan ve dizinin oyuncu kadrosunda ilk bölümden beri yer alan Tutkun karakterinin ölüp ölmediği de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Bozdağ Film imzalı Destan dizisininde yer alan Tutkun karakteri önümüzdeki günlerde ölecektir.

Destan Tutkun Diziden Çıktı Mı?

Yönetmen koltuğunda Fethi Bayram ve Metin Günay’ın oturduğu Destan dizisi aldığı reytinglerle salı gününün en çok izlenen dizisi olmuştur. ATV ekranlarında karşımıza çıkan Destan dizisinde yer alan Tutkun karakterinin diziden ayrıldığına yönelik haber çıkmıştır. Bizde sizler için araştırdık. Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği Destan dizisinde ilk bölümden itibaren yer alan Tutkun karakteri diziden ayrılacaktır. Yani, Tutkun Destan dizisinden ayrılacaktır.Destan Dizisi Tutkun Öldü mü, Neden Çıktı Ayrıldı

Destan Dizisi Tutkun Neden Çıktı?

23 Kasım 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Destan dizisinin ana karakterlerinden biri olan Turkun karakteri yukarıda da belirttiğimiz gibi diziden ayrılacaktır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Destan dizisinin sevenleri tarafından Tutkun karakterinin diziden neden çıktığı da merak edildi ve araştırıldı. Tutkun, Destan dizisinden hikayesi bittiği için ayrılacaktır. Yani Tutkun karakterini canlandıran oyuncumuz Elif Doğan diziden senaryo gereği ayrılacaktır.

Destan Dizisi Tutkun Geri Gelecek Mi?

Destan dizisinin ana karakterlerinden biri olan Tutkun karakteri yukarıda da belirttiğimiz gibi hikayesi bittiği için yani senaryo gereği diziden ayrılacaktır. Destan dizisinin sevenleri tarafından Tutkun karakterinin geri gelip gelmeyeceği de merak edildi. Destan dizisinden ölerek ayrılacağı düşünelen Tutkun karakteri geri gelmeyecektir. Ölerek diziden ayrılan birinin geri gelmesi gibi bir ihtimal olmadığı için Tutkun karakteri önümüzdeki günlerde ölecek ve diziye veda edecektir.

Destan dizisi Tutkun öldü mü? Destan dizisi Turkun neden çıktı, ayrıldı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    tutkunun yerine kim geleçek tumur yanız kalamsın

  2. Maya dedi ki:

    Tutkun ölmesin ne olur yaa