Destan Dizisi Sırma Kimdir? Buse Meral

03.08.2021
1.176

Bu konumuzda sizler için Destan dizisine yeni katılan Sırma karakterini ve Sırma karakterine hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Bozdağ’a Film’in üstlendiği Destan dizisinin yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturmaktadır. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Destan dizisinin çekimleri ağustos ayının ortasında başlayacaktır. Bir dönem dizisi olan ve 8. yüzyılda da yaşanan bir aşk hikayesini anlatacak olan Destan dizisinin senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem ikilisi kaleme almaktadır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Destan dizisinde merak edilen isimlerden biri de Sırma karakteri olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Destan dizisine yeni katılan Sırma karakterine daha yakından tanıtacağız ve Destan dizisi Sırma karakteri kimdir? Destan dizisi Sırma karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Destan Dizisi Sırma Karakteri Kimdir?

Destan Dizisi Sırma Kimdir bilgileriBaşrollerini Ebru Şahin ve Edip Tepeli’nin paylaştığı Destan dizisine yeni katılan Sırma karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler sizler için Destan dizisinin yardımcı karakterlerinden biri olan Sırma karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştıran o zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Destan Dizisi Sırma Kimdir?

8. yüzyılda geçen bir aşk hikayesini anlatacak olan Destan dizisine yeni katılan Sırma karakterine güzel oyuncumuz Buse Meral hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Sırma karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuzun Buse Meral de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Sırma karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Buse Meral’i daha yakından tanıtacağız ve Buse Meral kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Buse Meral Kimdir?

Destan dizisinde Sırma karakteri ile katılan oyuncumuz Buse Meral, henüz 22 yaşında içindedir ve 25 Temmuz 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ekranların yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz, Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alarak tamamlayan Buse Meral, kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Ege’nin Hamsisi isimli dizi ile geçmiştir. Dizide Hayat verdiği Derya karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncumuz dizi bittikten hemen sonra Tek Yürek isimli dizide boy göstermiştir. 1.67 boyunda ve 51 kilo ağırlığında olan genç oyuncumuz Talevi menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Buse Meral kamera karşısına en son 2021 yılında Mah Melek Hatun karakterine hayat verdiği Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ile geçmiştir.

Buse Meral Yer Aldığı Diziler

Buse Meral Destan Dizisinde Sırma rolünde oynayacak2021 – Destan (Sırma)
2020/2021 – Uyanış Büyük Selçuklu (Mah Melek Hatun)
2019 – Bizim Hikaye (Pelin)
2019 – Elimi Bırakma (Damla)
2018/2019 – Tek Yürek (Serenay)
2018 – Ege’nin Hamsisi (Derya)

Buse Meral Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Sırma karakteri ile ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Buse Meral sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 61 gönderisi ve 60 binden fazla takipçisi vardır. Buse Meral’in resmi ınstagram hesabı: @buseemeraal

Buse Meral Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

22 yaşındaki genç oyuncumuz Buse Meral henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan ve özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Buse Meral’in hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir. Not: Destan Dizisi oyuncu kadrosu burada..

Destan Dizisi Sırma – Buse Meral Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken genç oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz Buse Meral’in giydiği kıyafetler sevenleri tarafından da merak edip araştırılmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Buse Meral’in özel hayatında ve Destan dizisinde giydiği ceket, gömlek, kaban, hırka, yelek, kazak, tişört, tulum, etek, tayt, pantolon, şort, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Destan dizisine yeni katılan Sırma karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Buse Meral’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.