Destan Dizisi Saltuk Kimdir? Berk Erçer

11.09.2021
295

Bu konumuzda sizler için Destan dizisinde yer alan Saltuk karakterini yakından tanıtacağız. Bozdağ Film imzalı Destan dizisi yeni sezonda ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Ebru Şahin’in hayat vereceği Akkız karakterinin hayatını anlatacak olan Destan dizisinin yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturmaktadır. Ekim ayında yayın hayatına başlayacak olan Destan dizisine yeni katılan Saltuk karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Destan dizisinde yer alan Saltuk karakterini daha yakından tanıtacağız ve Destan dizisi Saltuk karakteri kimdir? Destan dizisi Saltuk karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Destan Dizisi Saltuk Karakteri Kimdir?

Berk Erçer Destan Dizisinde Saltuk KarakteriSenaryosunu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz’ın kaleme aldığı Destan dizisine yeni katılan Saltuk karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Destan dizisine yeni katılan Saltuk karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Destan Dizisi Saltuk Kimdir?

Destan dizisinde Saltuk karakterini yakışıklı oyuncumuz Berk Erçer canlandıracaktır. Bizde sizler için bu konumuzda Destan dizisinde Saltuk karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Berk Erçer’i daha yakından tanıtacağız ve Berk Erçer kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Berk Erçer Kimdir?

Destan Dizisi Saltuk KimdirBerk Erçer, 37 yaşının içindedir ve 3 Kasım 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi görsel iletişim tasarım ve fotoğraf bölümünden mezun olan Berk Erçer, ortaokul ve lise yıllarında tiyatroyla da yakından ilgilenmekteydi. Aynı zamanda profesyonel fotoğrafçı olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2008 yılında Doktorlar dizisi ile geçmiştir. Doktorlar dizisinde hayat verdiği Güney Aydoğdu karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncumuz daha önce Kayıp, Medcezir, Gülizar, Bedel, Mehmetçik Kut’ül Amare gibi başarılı projelerde de yer almıştır ve oyuncumuz Berk Erçer, özellikle Mişa karakterine hayat verdiği Kurt Seyit ve Şura dizisi sayesinde tanınmıştır.

Berk Erçer Yer Aldığı Diziler

2021- Destan / Saltuk
2018/2019- Mehmetçik Kut’ül Amare / Halil Kut
2018- Gülizar/ Tuğrul
2015- Bedel / Ali
2014- Medcezir/ Sinan Enveroğlu
2014- Kurt Seyit ve Şura / Mişa
2013/2014- Kayıp/ Mahir Eray
2008/2009- Doktorlar/ Güney Aydoğdu

Berk Erçer Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Saltuk karakteriyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Berk Erçer sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 129 gönderisi ve 234 bin takipçisi vardır. Berk Erçer’in resmi instagram hesabı: @ercerberk

Berk Erçer Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Berk Erçer’in hayatında birinin olup olmadığını da merak edilmiştir. Berk Erçer, Murat Polat’ın kızı Azer Polat ile 9 aylık bilekliklerinin sonunda 22 Ocak 2017 yılında nişanlanmıştır. Ancak çift daha sonra anlaşamamış ve yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Berk Erçer’in şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Destan Dizisi Saltuk – Berk Erçer Kıyafetleri

Oyuncumuz Berk Erçer yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde tarzıyla da büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncumuz Berk Erçer’in özel hayatında ve Destan dizisinde giydiği pantolon, tişört, kazak, hırka, ceket, mont, kaban, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Destan dizisine yeni katılan Saltuk karakterini ve Saltuk karakterine hayat veren oyuncumuz Berk Erçer’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Destan Dizisi Saltuk Kimdir? konumuz bu kadar.. Destan Dizisi Oyuncu kadrosu burada..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.