Destan Dizisi Obar Kim, Tarihte Var mı (Engin Benli)

07.05.2022
1.240

Destan Dizisi Obar Kimdir gerçek adı soyadı nedir, tarihte Obar isimli biri yaşamış mı gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Salı akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisine Obar ve Kamaz isimli iki yeni oyuncu katıldı. Destan dizisine yeni katılan oyuncular konumuzda tüm oyuncuları görebilirsiniz. İşte destan dizisi Obar hakkında detaylar.

Destan Dizisi Obar Kimdir?

Geçtiğimiz hafta senaristi değişen Destan dizisinin oyuncu kadrosuna Obar karakteri dahil oldu. Destan dizisinde Obar rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı Engin Benli. Daha önce sayısız dizi ve filmde oynayan Engin Benli destan dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bölümde dahil oldu. Batuga karakterinin diziden çıkacağı ve öleceği yorumlarından sonra Obar ve Kamaz isimli oyuncuların destan dizisine katılması kadronun daha da güçlenmesine neden oldu.

Engin Benli kimdir? Destan dizisi Obar

Destan Dizisi Obar Kim, Tarihte Var mı (Engin Benli)23 Ocak 1970 tarihinde İzmir ilimizde doğan Engin Benli birçok sinema tiyatro ve dizide yer almış bir oyuncudur. İlk oyunculuk deneyimine 2008 yılında polis filmi ile başlayan Engin Benli son olarak Savaşçı, Diriliş Ertuğrul ve Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz gibi dizilerde oynadı. Engin Benli 2022 yılında Destan dizisinin oyuncu kadrosuna Obar karakteri olarak dahil oldu.

Destan Dizisi Obar Kim, Obar karakteri hakkında bilgiler verdik. Gerçek tarihte Obar var mı diye kısa bir araştırma yaptık ancak tarihi kayıtlarda izine rastlayamadık. Muhtemelen Obar karakteri destan dizisi için ortaya çıkarılmış bir rolden ibaret gerçek tarihte yeri yok. Sizler de Destan dizisi Obar rolü hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. İsmet duman dedi ki:

    Bu adamın üstüne oyuncu film de oynayan tanımam yakisisiyor