Destan Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, 2. Sezon Olacak mı?

14.02.2022
1.191

Bu konumuzda Destan dizisi kaç bölüm sürecek? Destan dizisi ikinci sezon olacak mı, ne zaman final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Bozdağ Film imzalı Destan dizisinin yönetmen koltuğunda Fethi Bayram ve Metin Günay oturmaktadır. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Destan dizisini sevenleri tarafından dizinin kaç bölüm süreceği ve ikinci sezon devam edip etmeyeceği de merak edilmiştir. Biz de sizler için bu konumuzda Destan dizisi kaç bölüm sürecek? Destan dizisi ikinci sezon olacak mı, ne zaman final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Destan Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Destan Dizisi Kaç Bölüm SürecekBaşrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar’ın paylaştığı Destan dizisi 23 Kasım 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Destan dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesi ulaşmış ve aldığı reytinglerle zirveye yerleşmiştir. Totalde aldığı reytinglerle Salı gününün en çok izlenen dizisi olan Destan dizisinin sevenleri tarafından dizinin kaç bölüm süreceği de merak edilmiştir. Destan dizisi şu an güzel bir başarı ilerlediği için henüz final konuşunmamıştır bundan dolayı dizinin kaç bölüm süreceği belli değildir.

Destan Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Destan dizisinin senaryosu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz ikilisi kaleme almaktadır. 23 Kasım 2021 tarihine itibaren her Salı Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Destan dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Bozdağ Film imzalı Destan dizisi aldığı reytinglerle zirveye yerleşmiş ve dizi sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri haline gelmiştir. Geniş izleyici kitlesi ulaşan ve Salı gününün en çok izlenen dizisi olan, Destan dizisi bu başarıyla ilerlerse eğer ikinci sezon da yine ATV ekranlarında olacaktır.Destan Dizisi yeni sezon devam edecek mi

Destan Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Yapımcılığını Bozdağ Filmin üstlendiği tarih ve kurgu türündeki Destan dizisi her Salı Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Destan dizisinin başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar yer almaktadır. Totalde aldığı reytinglerle zirveye yerleşen ve Salı gününün en çok izlenen dizisi haline gelen Destan dizisi sosyal medyada büyük ilgi görmüştür. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Destan dizisi bu başarıyla devam ederse eğer yeni sezonda da yine Atv ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir.

Destan Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Çekimleri İstanbul’da devam eden Destan dizisinin sevenleri tarafından dizinin ne zaman final yapacağı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Her Salı ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Destan dizisinin yönetmenliğini Recai Karagöz üstlenmiştir. Akkız ile Gök Tegini Batuga arasındaki destansı aşkı ve imkânsızı başarmalarını konu edinen Destan dizisinin ne zaman final yapacağı belli değildir. Dizi şu an güzel bir başarı ile ilerlediği için henüz final konuşunmamıştır. Destan dizisi bu yılın haziran ayında sezon finali yaparak ekranları kısa bir ara verecek ve önümüzdeki sezon kaldığı yerden devam edecektir.

Bu konumuzda Destan dizisi kaç bölüm sürecek? Destan dizisi ikinci sezon olacak mı, ne zaman final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Siz nerede konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Destan Dizisine Yeni Gelen Oyuncular burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. su dedi ki:

  destan dizisinin bitmesini istemiyorum . Destan dizisinin bir bolumunu dahi hic kacirmadim . O yuzden bitmesini istemiyorum.Ebru Sahinide Edup Tepeliyide cox seviyorum

 2. Oğuz Han dedi ki:

  Çok iyi gidiyor
  Kaliteyi bozmazlarsa 3 sezonu var.
  Özellikle Alpaguhan rolünün hakkını vermiş.
  Diğer oyuncular da ha keza.
  ⭐⭐⭐⭐⭐