Destan Dizisi Batuga Öldü mü Neden Yok Ayrıldı mı?

Destan Dizisi Batuga Öldü mü Neden çıktı diziden..

06.05.2022
564

Destan dizisi Batuga öldü mü? Destan dizisi Batuga neden yok? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Bozdağ Film imzalı Destan dizisinin senaryosu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz ikilisi kaleme almaktadır. Destan dizisinin başrolünde yer alan Batuga karakterinin ölüp ölmediği de merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Destan dizisi Batuga öldü mü? Destan dizisi Batuga neden yok? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Güncelleme: Destan dizisinde rol alan Batuga karakterini canlandıran oyuncu Edip Tepeli diziden ayrılmıyor. Destan dizisinden Edip Tepeli’nin ayrılacağı haberleri sosyal medyada dolanırken yapım ekibi bu haberin doğru olmaıdğını ve Edip Tepeli’nin dizide devam edeceğini söyleyen bir açıklama yaptılar. destan dizisi batuga ölmedi edip tepeli

Destan Dizisi Batuga Öldü Mü?

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Destan dizisinin yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturmaktadır. Destan dizisinin başrolünde yer alan Batuga karakterinin ölüp ölmediği de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Bozdağ Film imzalı Destan dizisinin başrolünde yer alan Batuga, önümüzdeki bölümlerde ölecek ve Destan dizisine veda edecektir.Destan Dizisi Batuga Öldü mü Neden

Destan Batuga Diziden Ayrıldı Mı?

Yönetmen koltuğunda koltuğunda Emir Khalilzadeh’in oturduğu Destan dizi yayın hayatına başladığı günden beri totalde aldığı reytinglerle Salı günü en çok izlenen dizilerinden biri olmuştur. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan dizinin başrolünde yer alan Batuga, önümüzdeki haftalarda Destan dizisinden ayrılacaktır.

Destan Dizisi Batuga Neden Yok?

Her salı Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Destan dizisinde yer alan Batuga karakteri, dizinin oyuncu kadrosunda ilk bölümden beri vardır. Batuga, önümüzdeki günlerde hikayesi bittiği Destan dizisine veda edecektir. Yani, Destan dizisinin başrol oyuncusu Edip Tepeli diziden kendi isteğiyle değil senaryo gereği ayrılmıştır.

Destan Dizisi Batuga Geri Gelecek Mi?

Tarih ve kurgu türündeki Destan dizisi kısa sürede kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmış ve aldığı reytinglerle zirveye yerleşmiştir. Dizinin başrol oyuncusu Batuga, yukarıda da belirttiğimiz gibi Destan dizisinden hikayesi bittiği için ayrılacaktır. Diziye veda etmeye hazırlanan Batuga, Destan dizisine geri gelmeyecek ve dizinin yeni sezonunda olmayacaktır.

Destan dizisi Batuga öldü mü? Destan dizisi Batuga neden yok? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Destan hayranı dedi ki:

    Destan Batugasız olmaz o aldınız reytingleri alamazsınız. Bu dizi başladıgın pençe ve cift baslı kurt vardı ve siz cift baslı kurtdu alacaksınız eger batuga akkız olmazsa bu diziyi birdaha izlemem

  2. Anonim dedi ki:

    Batuga diziden çıkarsa bir daha bakmam,,batuga yoksa bnde yokum.