Destan Dizisi Batuga Kimdir? Edip Tepeli

31.07.2021
802

2021-2022 sezonunda ATV kanalında seyirci karşısına çıkan olan Destan dizisinin oyuncuları teker teker belli olmaya devam ediyor. Oyuncular ve karakterler birer birer belli olmaya devam eden Destan dizisinde başrol karakterler ve başrol karakterlere hayat veren oyuncularımız oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda Destan dizisini merakla bekleyen okurlarımız adına dizinin erkek başrol karakteri olan Batuga karakterinden ve karaktere hayat veren oyunzumuzdan detaylı ve ayrıntılı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Destan dizisi Batuga karakteri hakkındaki tüm detaylar haberimizde..

Destan Dizisi Batuga Karakteri

Destan Dizisi Batuga KarakteriYönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in yapmış olduğu, senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme almış olduğu Bozdağ Film imzalı Destan dizisinin Ağustos ayında sete çıkması beklenirken, dizinin başrol erkek karakteri olan Batuga karakterinin karakteristik özellikleri oldukça dikkat çekti. 8. yüzyılda gerçekleşen aşk hikayesini konu edinecek olan Destan dizisinde, Batuga ve Akkız ikilisinin aşkları anlatılacak. Batuga ve Akkız’ın aşkı izleyicileri zaman zaman güldürüp, zaman zaman da hüzünlendirecek. Destan dizisi Batuga karakterinin aşkını anlatırken, Batuga karakterinin karakteristik özellikleri net bir şekilde resmi olarak açıklanmadı. Destan dizisi Batuga karakterinin karakteristik özellikleri için takipte kalmaya devam edebilirsiniz.

Destan Dizisi Batuga Kimdir?

Bozdağ film imzalı Atv’nin yeni dizisi olan Destan dizisinde başrol karakter olan Batuga karakterine hangi oyuncumuzun hayat vereceği de oldukça merak ediliyor. 2021-2022 sezonunda ATV kanalında karşımıza çıkacak olan Destan dizisinde erkek başrol karakter olan Batuga karakterine başarılı ve yakışıklı oyuncumuz Edip Tepeli hayat verecektir. Edip Tepeli’yi yakından inceleyip hayatı hakkındaki tüm bilgilere ulaşmak isteyen okurlarımız haberimizin devamını okuyabilirler. Haberimizin devamında Edip Tepeli kimdir? Edip Tepeli’nin yer aldığı diziler nelerdir? Edip Tepeli’nin resmi instagram hesabı nedir? Edip Tepeli evli midir? Edip Tepeli2nin eşi kimdir? gibi pek çok soruya yanıt vereceğiz.

Edip Tepeli Kimdir?

Edip Tepeli Kimdir?Edip Tepeli, 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 1,85 boyunda olan başarılı oyuncumuz, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde tamamladı. Şehir tiyatrolarında oyunculuk eğitimi almasının ardından oyunculuğa 2014 yılında adım attı. 2014 yılında ilk dizi oyunculuğu deneyimini Kurt Seyit ve Şura dizisi ile yaşayan Edip Tepeli, ardından birçok dizide yer almaya devam etti. Aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen başarılı oyuncumuz en sevilen erkek oyuncularımız arasında yer almaktadır.

Edip Tepeli’nin Yer Aldığı Diziler

2014 – Kurt Seyit Ve Şura
Seni Kimler Aldı
Yıldızlar Şahidim
2018 – Yaşamayanlar
2019 – Sefirin KızıEdip Tepeli Resmi İnstagram Hesabı

Edip Tepeli Resmi İnstagram Hesabı

Başarılı oyuncumuz Edip Tepeli, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile fotoğraf karelerini sık sık paylaşmaktadır. Edip Tepeli’nin resmi instagram hesabında 215 gönderisi bulunurken, 146 binden fazla da takipcisi yer almaktadır. Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Edip Tepeli’nin resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @ediptepeli kullanıcı isimli hesaba kısaca göz atabilir ya da takibe alabilirsiniz.

Edip Tepeli Evli Mi? Eşi Kim?

Edip Tepeli Evli Mi Eşi KimBaşarılı oyuncumuz Edip Tepeli’nin evli olup olmadığı de izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Edip Tepeli, 2017 yılında Ayşecan Tatari ile evlenerek dünya evine girmişlerdir. 4 yılı aşkın bir süredir evli olan Edip Tepeli ve Ayşecan Tatari çiftinin mutlu evlilikleri devam ederken çiftin 8 aylık da bir kızı vardır.

Yeni sezonun yeni dizilerinden bir tanesi olan Destan dizisinin başrol erkek karakteri olan Batuga karakterinden ve karaktere hayat verecek olan oyuncumuz Edip Tepeli’den sizlere bahsettik. Sizlerinde Batuga karakteri ve Edip Tepeli hakkındaki görüş, düşünce, soru, yorum ve fikirlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Dizi severlere şimdiden iyi seyirler dileriz..

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.