Destan Dizisi Akkız Kimdir? Sevgilisi İnstagramı (Ebru Şahin)

31.07.2021
1.547

Bu konumuzda sizler için Destan dizisinin başrolünde yer alan Akkız karakterini ve Akkız karaktere hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği Destan isimli dizi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bir dönem dizisi olan ve çekimleri Ağustos ayında başlayacak olan Destan dizisinin yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh oturmaktadır. Senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı Destan dizisinin başrolünde yer alan Akkız karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Destan dizisinin başrolünde yer alan Akkız karakterini daha yakından tanıtacağız ve Destan dizisi Akkız kimdir? Destan dizisi Akkız karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı diziler ve sizlerle paylaşacağız.

Destan Dizisi Akkız Karakteri Kimdir?

Destan Dizisi Akkız KimdirTürklerin İslamiyet’e geçişinden önceki dönemi konu edilen Destan dizisinin başrolünde yer alan Akkız karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler çocuk yaşta babası öldürülen Akkız karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Destan Dizisi Akkız Kimdir?

Destan dizisinin başrolünde yer alan Akkız karakterini güzel oyuncumuz Ebru Şahin canlandıracaktır. İzleyiciler tarafından Akkız karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Ebru Şahin de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda güzel oyuncumuz Ebru Şahin’i daha yakından tanıtacağız ve Ebru Şahin kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ebru Şahin Kimdir?

Destan dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz Ebru Şahin 27 yaşının içindedir ve 18 Mayıs 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimleri alan Ebru Şahin, 2015 yılında çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. Bir dönem Onedio ekibinde yer alan güzel oyuncumuzun profesyonel olarak yer aldığı ilk projesi 2016 yılında vizyona giren Kan Parası isimli sinema filmidir. Ertesi yıl Savaşçı dizisinde yer alan oyuncumuz, dizide hayat verdiği Didem karakteriyle büyük beğeni toplamış ve 2017-2018 yılları arasında İstanbullu Gelin dizisinde yer almıştır. Kariyerindeki asıl çıkışı 2019-2021 yıllar arasında başrolünde yer aldığı Hercai dizisi sayesinde yakalayan oyuncumuz, dizide hayat verdiği Reyyan karakteriyle büyük beğeni toplamış ve bu dizideki performansı sayesinde 10 farklı kategoride ödül almıştır. 2019 ve 2020 yılının en başarılı kadın oyuncusu seçilen Ebru Şahin, önümüzde ki günlerde Destan dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Ebru Şahin Yer Aldığı Diziler

Ebru Şahin Destan Dizisinde Akkız rolünde2017 Savaşçı (Didem)
2017 – 2018 İstanbullu Gelin (Burcu Selimer)
2018 Yasak Elma (Hira)
2019 Şuursuz Aşk (Menekşe)
2019 – 2021 Hercai (Reyyan Şadoğlu)
2021 Destan (Akkız)

Ebru Şahin Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Akkız karakteriyle izleyici karşısına çıkacak olan güzel oyuncumuz Ebru Şahin sosyal medyada da oldukça aktiftir. Son yılların popüler oyuncuları arasında yer alan Ebru Şahin, resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 273 gönderisi ve 3,6 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Ebru Şahin’in resmi instagram hesabı: @rebrusahin

Ebru Şahin Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

27 yaşındaki güzel oyuncumuz Ebru Şahin henüz evli değildir. Oyuncumuz 1 yıldır, NBA’da ki gururumuz milli basketbolcu Cedi Osman ile birliktedir. Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında birlikte görüntülenen ve ilişkileri bu şekilde açığa çıkan çiftin, önümüzde ki yıl evlenecekleri konuşulmakta.

Destan Dizisi Akkız – Ebru Şahin Kıyafetleri

Atv ekranlarında karşımıza çıkacak olan güzel oyuncumuz Ebru Şahin sadece yeteneğiyle değil güzelliğiyle dikkat çeken isimlerden biridir. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz giydiği kıyafetlerde merak konusu olmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Ebru Şahin’in özel hayatında ve Destan dizisinde giydiği etek, pantolon, şort, gömlek, tulum, tişört, kazak, ceket, hırka, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı küpe, kolye, bileklik, yüzük, saat, çanta gibi tüm aksesuarları marka – fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Destan dizisinin başrolünde yer alan Akkız karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Ebru Şahin’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.