Derun Filmi Oyuncuları Konusu Çekim Yerleri

19.03.2023
67

Derun filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar’ın oturduğu Derun filminin yapımcılığını SBS Medya üstlenmiştir. İzleyiciler Derun filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, konusu ve çekim yerlerini de merak etti. Bizlerde çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Derun filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Derun Filmi Oyuncuları

Yapımcılığını SBS Medya’nın üstlendiği Derun filminin erkek başrol oyuncusu Furkan Andıç olmuştur. Yakışıklı oyuncumuz Furkan Andıç, Derun dizisinde iki karaktere birden hayat verecektir. Furkan Andıç’ın partneri yani Derun filminin kadın başrol oyuncusu ise Hatice Aslan’dır. Bizlerde oyuncularımız Furkan Andıç ile Hatice Aslan’ı yakından tanıtacağız. Derun filminin oyuncu kadrosuna başka bir isim dahil olduğu zaman bunu sayfamıza ekleyeceğiz.

Furkan Andıç – İlyas/Ateş

Derun Filmi Oyuncuları kadrosuDerun filminin erkek başrol oyuncusu Furkan Andıç, 4 Nisan 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesinde dil ve ekonomi eğitimi almıştır. Daha sonra ise İstanbul Bilgi Üniversitesinden ve Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümünden mezun olmuştur. Çeşitli reklam filmlerinde yer olarak sektöre adım atan oyuncumuz özellikle Kaçak Gelinler ve Her Yerde Sen dizileriyle tanınmıştır. Furkan Andıç en son Bozkır dizisinde rol almıştır.

Hatice Aslan – Marife

Derun Filmi Oyuncu kadrosu Hatice AslanDerun filminin başrolünde yer alan Hatice Aslan, 20 Şubat 1962 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan Hatice Aslan, İstanbul devlet tiyatrosu sanatçılarındandır. Kamera karşısına ilk defa 1992 yılında Elif’in Rüyaları isimli diziyle geçen oyuncumuz özellike Lale Devri dizisi ile tanınmıştır. Oyuncumuz daha önce Ferhunde Hanımlar, Özel Ders, Alef, Cam Tavanlar, Bir Deli Rüzgar, Bugünün Saraylısı, Kuzgun, Hamlet gibi projelerde de yer almıştır.

Derun Filminin Konusu

Filmin başrol oyuncusu Hatice Aslan, 40 yıllık bir inzivanın kahramanı Marife karakterini canlandıracaktır. Furkan Andıç ise Marife’nin gençliğindeki büyük aşkı “İlyas” ve yıllar sonra Trabzon’a köye gelmek durumunda kalan “Ateş” karakterlerini canlandıracaktır. Derun filminde de Marife ve İlyas/Ateş’in hikayesi anlatılacaktır.

Derun Filmi Çekim Yerleri

Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Derun filminin çekimlerinin 3 ayda tamamlanması bekleniyor. Seyirciler Müge Uğurlar yönetmenliğinde çekilecek olan Derun filminin çekim yerlerini de merak etti. Derun filmi Trabzon’da çekilecektir ve filmin çekimlerinde Trabzon’un bir çok farklı mekanda kullanılacaktır.

Derun filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..