Dert Bende Filmi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Konusu Vizyon Tarihi 2020

20.08.2019
776

Dert Bende Filmi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Konusu Vizyon Tarihi 2020… Dert Bende filmi yakında vizyondaki yerini alacak. Film ile ilgili detayları sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık. Dert Bende filmi oyuncuları kimler, Dert Bende filmi konusu nedir? Tüm bilgileri konumuzun devamında bulabilirsiniz.

Dert Bende filmi 4 ekim 2019’ta sinemalarda yayınlanmaya başlayacak. Dert Bende filmi 1973 yılında yayınlanan ve başrollerinde Türkan Şoray, Murat Soydan ve Meral Sezen’in rol aldığı aynı isimli filme benziyor mu göreceğiz. Dert Bende filmi yıllar önce yayınlanan film ile alakalı ise aşağıda konusunu da sizlerle paylaştık. Ancak Dert Bende filminin konusunun aynı olacağını çok zannetmiyorum. Çünkü 2019 yılı Dert Bende filmi komedi tarzında. Yıllar önce yayınlanan Dert Bende ise dram tarzındaydı.

Dert Bende Filmi Oyuncuları

Dert Bende filmi yönetmen koltuğunda Berat Özdoğan otururken oyuncu kadrosunda Ümit Kantarcılar, Jessica May, Ali Poyrazoğlu, Ahu Sungur, Onur Dilber, Nebil Sayın, Sermet Yeşil yer alıyor. Konumuzun devamında sizlerle oyuncuların hayatlarını ve rol aldığı dizi filmleri paylaşacağız.

Dert Bende Filmi Ümit Kantarcılar Kimdir?

Ümit Kantarcılar 1987 Antalya doğumlu. Maltepe Üniversitesi tiyatro bölümü mezunu olan Ümit Kantarcılar Antalya belediye tiyatrolarında yer aldı. 2005 yılında Müjdat Gezen Konservatuvarında eğitim aldı. Buradaki eğitiminden sonra da Ali Poyrazoğlu’ndan eğitim aldı. İlk kez 2006 yılında yayınlanan Hayat Türküsü dizisinde rol aldı.İki Aile, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Çakıl Taşları, Pis Yedili, Babalar ve Evlatlar,Şehrin Melekleri,Kaçın Kurası, Kanatsız Kuşlar ve son olarak Vuslat dizisinde rol aldı.

Dert Bende Filmi Jessica May Kimdir?

Dert Bende filmi Jessica May kimdir? Jessica May daha önce hangi dizilerde rol aldı? Jessica May 1993 tarihinde Brezilya da doğdu. Brezilya’da modellik yaptı ve Türkiye de reklam filmleri ve rol aldığı Yeni Gelin dizisi sayesinde tanındı. Çok önemli defilelerde mankenlik yapmıştır. Güzelliği ile göz dolduran Jessica May Yeni Gelin dizisinin final yapmasının ardından yeni filmi Dert Bende ile seyirci karşısına çıkıyor.

Dert Bende Filmi Oyuncuları

Dert Bende Filmi Ali Poyrazoğlu Kimdir Hangi Rolde?

Dert Bende filmi oyuncularından birisi olan Ali Poyrazoğlu karakteri nedir? Karakter bilgileri henüz bilinmeyen Dert Bende filminde Ali Poyrazoğlu gibi bir üstadın olması film için çok büyük bir artı. Ali Poyrazoğlu kimdir? 1946 İstanbul doğumlu olan Ali Poyrazoğlu 1959 yılında şehir tiyatrosunda rol alarak tiyatro hayatına başlamış oldu. Yönetmen, senaryo, seslendirme sanatçısı, oyuncu geçmişi bulunan Ali Poyrazoğlu’nun rol aldıklarını yaz yaz bitiremeyiz. Başarılı ve tecrübeli oyuncu 1998 yılında Kültür Bakanlığı tarafından Devlet Sanatçısı seçilmiştir.

Dert Bende Filmi Ahu Sungur Kimdir Hangi Rolde?

Dert Bende filminde rol alan Ahu Sungur kimdir? Tecrübeli oyuncu Ahu Sungur 1981 İstanbul doğumlu. Akademi İstanbul Tiyatro bölümü mezunudur. İlk olarak 1999 yılında Ayrılsakta Beraberiz dizisinde rol alan Ahu Sungur sonrasında Kurşun Asker, Affdilmeyen, Arka Sokaklar, Bu Kalp Seni Unutur mu, Adını Feriha Koydum, O Hayat  Benim, Bir Mucize Olsun dizilerinde rol aldı. Ahu Sungur’un Dert Bende filminde hangi rolde olacağı henüz netleşmedi. Oyuncu karakter bilgileri elimize ulaştığında konumuza ekleyeceğiz.

Dert Bende Filmi Onur Dilber Kimdir Hangi Rolde?

Onur Dilber Dert Bende filminde rol alacak? Onur Dilber 1982 Trabzon doğumludur. Çukurova Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun oldu. Haliç Üniversitesinde ileri oyunculuk eğitimi aldı. Bu zamana kadar rol aldığı dizi ve filmler; ilk kez 2006 yılında yayınlanan Fırtına dizisinde oynadı. Sonrasında Hayat Apartmanı, Benim Annem Bir Melek, Papatyam, Kamil İnsan, Beş Şehir, Kanıt, Seksenler, Oflu Hocanın Şifresi, Yaşamak Güzel Şey dizi ve filmlerinde rol aldı.

Dert Bende Filmi Nebil Sayın Kimdir Hangi Rolde?

Nebil Sayın 1971 yılında İstanbul’da doğdu. Dert Bende filminde rol alacak olan Nebil Sayın Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk kez 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldı. İçerde, Suskunlar, İntikam, Aşk Ekmek Hayaller ve Hayat Yokuşu dizilerinde de rol alan Nebil Sayın son olarak Çukur dizisinde rol aldı. Dizi de Berber Muhittin karakterini canlandırıyordu. Nebil Sayın hangi rolde oynayacak? Dert Bende filmi karakter bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Dert Bende Filmi Sermet Yeşil Kimdir Hangi Rolde?

Sermet Yeşil 1977 yılında Eskişehir‘de doğdu. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Ankara Sanat Tiyatrosu’nda çalıştı. Anadolu Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı. Anadolu Üniversitesi’nde öğretim üyeliği yaptı. Sadri Alışık tiyatrosu ve Tiyatro Anadolu’da çalıştı ve Eskişehir Şehir Tiyatroları oyuncuları arasında yer alıyor. Bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol alan Sermet Yeşil’in rol aldığı bazı diziler; Leyla ile Mecnun, Şubat, Muhteşem Yüzyıl, Karadayı, Eksik, Sol Şerit,Gülümse Yeter dizilerinde yer aldı.

Dert Bende filminde rol alacak olan oyuncuların hayatlarını bilgilerini sizlerle paylaştık. Dert Bende filmi 4 Ekimde yayınlanacak. Fragman yayınlandığında sizler için konumuzda paylaşacağız. Dert Bende filmi ile ilgili tüm gelişmeler konumuza eklenecektir.

Dert Bende Filmi Konusu;

Dert Bende filmi 2019 yılında yayınlanacak olan komedi tarzında bir film. Aşağıda ise 1973 yılında yayınlanan Dert Bende filmi konusu yer alıyor. Benzerliği olur mu şimdiden bilemeyiz ancak ismi aynı olduğu için biz aynı olabileceğini düşünerek önceki filmin konusunu sizlerle paylaşıyoruz.

Dert Bende filmi konusu; 1973 yılında yayınlanmış bir Türk sineması. Aynı erkeği seven iki kız kardeşin hikâyesini anlatan Dert Bende filminde Tarık ile Fatma birbirlerine aşık olur. Süreyya da Tarık’a aşık olur. Tarık işi gereği Amerika’ya gitmek zorundadır. Bülent’te Fatma ile nişanlanmak üzeredir. Tarık yokken bunu başarır. Fatma ise Tarık’a mektup yazar. Süreyya ‘da Tarık’a aşk mektupları yazar. Fatma ile Bülent’in düğününde Tarık Amerika’dan döner ve olanlar olur.

Dert Bende Filmin setinden görüntüler:

Dert Bende Filminin setinden

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.