Dengi Dengine Dizisi Murat Kekilli Gözaydın Hepimize Mübarek günler bize şarkısı sözleri

Bayram şekeri gibi bir dizi geliyor Trt1 de ekranlara Dengi Dengine isimli. Murat Kekilli‘yi hemen hatırlayacaksınız, bu akşam ölürüm kimse beni tutamaz şarkısıyla tüm Türkiye onu tanımış ve çok sevmişti. İşte Trt1 de bayram süresince yayınlanacak olan Dengi Dengine Dizisinde çalan şarkı da çok sevildi ve meraklı gözler onu aramaya başladı. Murat Kekilli’nin önderliğinde Dengi Dengine dizisi için söylemiş oldukları ve fragmanda çalan Gözaydın Hepimize Mübarek günler bize 11 Ayın Sultanı hoş geldin evimize diye devam eden dizinin jenerik müziği oldukça sevilip tutuldu.

Murat Kekilli Dengi Dengine Şarkısı Müziği

Dengi Dengine Dizisi Murat Kekilli Gözaydın Hepimize Mübarek günler bize şarkısı sözleri

Bu konumuzda Trt1 ekranlarında 3-7 Haziran tarihleri arasında yayınlanacak olan Dengi Dengine Dizisinde fragmanda seslendirilen Murat Kekilli ve arkadaşlarının söylediği Gözaydın Hepimize Mübarek günler bize 11 Ayın Sultanı hoş geldin evimize şarkısının sözlerini sizler için tamamını yazacağız ve bulduğumuzda Dengi Dengine Dizisinin müziğini şarkısını tam olarak sizlere buradan yazarak paylaşacağız. Dengi Dengine Dizisi Murat Kekilli Gözaydın Hepimize Mübarek günler bize şarkısı sözleri ve daha fazlası için: Dizide çalan şarkılar

Dengi Dengine Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Dengi Dengine dizisinin kadrosu oldukça zengin. Dizi kısa sürecek olsa da 5 bölüm için oldukça iyi bir kadro kurulmuş. Bora Akkaş, Su Kutlu, Altan Erkekli, Baran Can Eraslan, Şinasi Yurtsever, Benian Dönmez, Dilek Çelebi, Bülent Seyran, Uğur Serhan, Ergül Miray Şahin, Musab Ekici, Cemre Polat, Yiğit Ege Yazar, Jale Aylanç ve Murat Kekilli gibi bilindik tanındık oyuncular yer alacak dizinin oyuncu kadrosunda. Bu güçlü kadroyla oldukça başarılı bir bayram dizisi olacak olan Dengi Dengine bakalım izleyicilerden tam puan alabilecek mi beklentileri karşılayacak mı?

Bu aya Sultan derler Bal ile Kaymak yerler Bizde adet böyledir Bekçiye bahşiş verirler

Dengi Dengine Dizisinin Konusu Nedir Ne Anlatıyor?

Yapımcılığını İstanbul Medya Akademisi ve Medya Fikir Kulübü’nün yaptığı senaryosunu kaleme alan başarılı senaristler Ogün Şanlıer ile İbrahim Elma’nın üstlendiği Trt1 mini dizisinin yönetmen koltuğunda ise Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu oturuyor. Senaryosunu Osman Nail Doğan’ın kaleme aldığı Dengi Dengine dizisinin konusu kısaca şöyle; arkadaşları Toprak’ı bir trafik kazasında kaybeden Mert, Gökçe ve Bora’nın; Toprak’ın en büyük hayalini gerçekleştirmek için babası Seyfi ile beraber çalışma hikayesi Dengi Dengine dizisinin temel konusudur.

Dengi Dengine dizisinde çalan Şarkı Müzik

Murat Kekilli Dengi Dengine Dizisi Gözaydın Hepimize Mübarek günler bize 11 Ayın Sultanı hoş geldin evimize Sözleri

Gözaydın Hepimize
Mübarek günler bize
Onbir Ayın Sultanı
Hoş geldin evimize

Bu aya Sultan derler
Bal ile Kaymak yerler
Bizde adet böyledir
Bekçiye bahşiş verirler

Gözaydın Hepimize
Mübarek günler bize
Onbir Ayın Sultanı
Hoş geldin evimize

Arkadaşları Toprak’ı elim bir trafik kazasında kaybeden Mert, Gökçe ve Bora; bir rock festivalinde sahneye çıkmak isteyen Toprak’ın en büyük hayalini gerçekleştirmek için babası Seyfi ile beraber çalışmaya başlarlar. Ancak bu uğurda para kazanmaları ve çekecekleri kliple festivale kabul edilmeleri gerekmektedir. İş arama serüvenleri tuhaf bir rektör olan Niyazi’nin odasında son bulur. Niyazi’nin teklifiyle mahalle muhtarının yanına gider ve kendilerini bir anda ramazan davulcusu olarak bulurlar.

Gözaydın Hepimize Mübarek günler bize Onbir Ayın Sultanı Hoş geldin evimizeDengi Dengine Dizisinde Murat Kekilli ve arkadaşlarının söylediği Ramazan şarkısı müziği sözleri Gözaydın Hepimize Mübarek günler bize Onbir Ayın Sultanı Hoş geldin evimize diye başlayıp Bu aya Sultan derler Bal ile Kaymak yerler Bizde adet böyledir, Bekçiye bahşiş verirler şarkısı sözleriyle sizlere burada sunuldu.

Gözaydın Hepimize Mübarek günler bize Onbir Ayın Sultanı Hoş geldin evimize Bu aya Sultan derler Bal ile Kaymak yerler Bizde adet böyledir, Bekçiye bahşiş verirler…

Etiketler